reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

a ja się własnie naczytałam o negatywnych wynikach testów ciążowych... :dry:
zdaża się, że nawet do 8 tygodnia ciąży wychodzi jedna kreska.
I jak się tak czyta na ten temat to wcale rzadko się nie zdaża.
No cóż....
To mój 38 dzień cyklu,
opóźnienie 12 dni
3 negatywne testy ( w 27, 31 i 36 dniu)
chyba betka mi zostaje.
hmmm :-p ciekawe czy w sobotę gdzieś betkę można zrobić :confused::-p
 
reklama
Sara123 ja tez uwazam jak ty uwielbiam jak moja Julcia przytula sie ,caluje i mowi maus kocham cie to jest slodki:-):tak::tak:!dobranoc dziewczynki.
 
Dobry wieczór!
Podczytywałam was dzisiaj cały dzień ale jakoś nie mogłam się zebrać do pisania....U mnie nic nowego - 13dc minął, test owulacyjny negatywny (już 4 dzień robię i jak na razie nic...śluziku też nie ma, sucho, zadnych zmian w organiźmie jak na owulke, ani nawet jajnik nie zakłuje...) więc obserwuje się uważnie dalej i czekam....
Mam pytanie techniczne -tylko własnie nie pamiętam do której powinnam je skierować...jakiś czas temu -chyba Izabell96...albo Elizabeth -podawałyscie namiary na stronke to wykresów - mam na mysli ten inny link- nie 28pl (na 28pl dzisiaj byłam, tez jest to super, ale tam chyba jest płatne prowadzenie analizy i wykresów po 28dniach -tak? Adolfinko-gdzie ty masz swoje wykresiki? I Lilu? I kto jeszcze obserwuje temperaturkę?). No w każdym razie ten inny link - bardzo fajny, fajnie to wyglada, ale ja nie mogę tam wprowadzic zadnej temperatury...założyłam kartę, wybieram następnie "edycja teperatury" z paska na górze i jak wprowadzę datę i temperaturę to mam komunikat, ze data jest niepoprawna....niezaleznie jaką wybiorę:-(((
Napiszcie mi co robię zle? Bo siedzę nad tym juz chyba z godzine i za nic nie moge tego rozgryźc...a pewnie błąd jest jakiś drobny...

No a poza tym kochane staraczki do przed nami -tzn Wami (bo w UK weekend jak co tydzien) dłuzsze leniuchowanko więc może dzięki temu owocniejsze starnka będą:-D Pamiętajcie o tych co zbierają fluidki na potem, jak Lilu, Kinguś, Eve i ja.... i postarajcie się solidnie o fasolki, żeby te fluidki miał kto rozsiewac:tak:

Odliczam do 11stego razem z testującymi i trzymam kciuki za aktualnie "działające"
Miłej nocki i do jutra kochane!
 
Ostatnia edycja:
hej Babochy:)
Tu kolejna starajaca sie:tak::tak::tak: trzymam kciuki za was wszytskie i za siebie rowniez:-D ja z mezulkiem juz po przytulanku i czekamy na efekty:-D @ przewidywana za tydzień mam nadzieje ze już nie przyjdzie ...:-D:-D:-D

Motylku 08- to ja tez trzymam za Ciebie kiuki - może cos tam zmajstrowaliscie? OBY SIE UDALO!!!!!:tak:

Misi26 Ciekawa jestem jak tez po lezeniu do gory pupą będzie u Ciebie...napisz koniecznie -odganiamy @ a kysz, a kysz! A swoją drogą nie wiedzialam ze plemniki po 30 minutach dopiero sa superaktywne...To ci news!

Nadinka -wiesz ze tak dlugo, jak dlugo @ sie nie popjawi to jest nadzieja, a testy...no coz roznie to z nimi bywa - teoretycznie pownien juz cos pokazac, ale nie zawsze sie to sprawdza, nawet tyle dni po terminie jak u Ciebie....wiec najlpiej zrob betke i od razu wszystko sie wyjasni - powodzenia kochana! trzymam kciuki!!!!

Martuśka23 jak tylko wylądujesz w kraju -wal od razu do ginekologa - lepiej od razu sprawdzic co sie dzieje...I nie smutaj się, nie ten cykl to kolejny - musi sie udac...a skoro tak to komu, jak własnie nie tym - co próbują? A córcie masz cud-miód! Nic tylko ściskać!

Sara123 -jak tam dzisiaj szkockie góry? Ale mi narobilas ochoty na wycieczke...ech....
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie nowe staraczki życzę szybkiego zafasolkowania;-):-)


Mam pytanie techniczne -tylko własnie nie pamiętam do której powinnam je skierować...jakiś czas temu -chyba Izabell96...albo Elizabeth -podawałyscie namiary na stronke to wykresów - mam na mysli ten inny link- nie 28pl (na 28pl dzisiaj byłam, tez jest to super, ale tam chyba jest płatne prowadzenie analizy i wykresów po 28dniach -tak? Adolfinko-gdzie ty masz swoje wykresiki? I Lilu? I kto jeszcze obserwuje temperaturkę?). No w każdym razie ten inny link - bardzo fajny, fajnie to wyglada, ale ja nie mogę tam wprowadzic zadnej temperatury...założyłam kartę, wybieram następnie "edycja teperatury" z paska na górze i jak wprowadzę datę i temperaturę to mam komunikat, ze data jest niepoprawna....niezaleznie jaką wybiorę:-(((
Najpierw o stronie 28dni możesz założyć sobie kartę i pierwszy miesiąc jest bez płatny :tak:, na próbę.
A co do tego programu to ja zawsze wybierałam dzień na wykresie z odpowiednią temperaturą, spróbuj może w taki sposób
;-):tak:.
 
Cześć dziewczynki z rana:cool:
Nie wiem jak u was ale u mnie leje:-(
Mam ochotę nie wychodzić z wyrka ale niestety - pracuję u prywaciarza.:crazy:
A mój piesiu tak słodko tuli się do mojej poduszki......:rofl2:
Kur......cze pieczone ale on chrapie, najnormalniej w świecie woła mnie i mówi połuż się, przytul tu jest tak przyjemnie:-)
Witam nowe staraczki.
II II II II II II II...........i by było ich jak najwięcej:-):-):-):-):-):-):-):-)

 
:blink:Nieźle skrobiecie:blink:
Witam świeżynki na forum. Dużo dziewczynki piszecie o testowaniu, temperaturze i w ogóle. A ja nie mam o czym. Leki brałam tylko na alergie. Problemów z @ nie mam bo pojawia się regularnie w określonym krótkim czasie, czasami mam jej dość:wściekła/y:
Jeszcze teraz zaczęłam mierzyć temperaturę (już kiedyś to robiłam ale nie chciało mi się wierzyć wykresom). Jak dobrze rozumiem spada jak @ się pojawia, czyli jest wtedy najniższa, ale dzisiaj jest drugi dzień @ i już wzrosła o dwie kreski!?:dry: Jak mam to rozumieć:confused: Czyli zaraz po okresie mogę mieć owulację:confused: A temperatura na 37 utrzymuje sie aż do pojawienia się @:dry:
Nie lubię fasoli ale na MIKOŁAJA chcę FASOLKĘ!:happy2::blink:;-):-D:-):cool2::dry::baffled::nerd::wściekła/y:

niunia27, temperaturka spada kiedy zaczyna sie miesiączka, kochana ja np. zaczynam mierzyć temp. dopiero ja @ sie skończy nie wcześniej ( odpuszczam soboe te dni:dry: z @ )

U mnie dzisiaj lzejszy bol w podbrzuszu rano, potem mocniejszy, a od popoludnia bole ledzwiow... jak przed @... No i przed chwila myslalam, ze zwymiotuje, tak mi sie niedobrze zrobilo - bez powodu.... Dodatkowo lekkie zawroty glowy (nawet jak siedze!). A i jak cos robilam w kuchni, musialam w pewnym momencie poleciec biegiem do lazienki, bo poczulam.. ze mi cos po nogach cieknie :p Myslalam, ze to @, a okazalo sie, ze to uplawy... takie jak na dni plodne tylko troche bardziej rzadkie, dziwne, co? A przewidywany @: 11-13 XI

olapolap objawy fasolkowe poprostu, trzymam mocno kciuki zeby sie nie ulotniły tylko zamieniły w fasolkę. Kiedy testujesz kochana?;-):happy2:;-)


Lee-Loo gdzieś czytałam że w krajach wysoko rozwiniętych jak np. Francja rzeczywiście robi sie te wszystkie badania dopiero po 2 latach, inaczaj jest w np.Polsce ty badania lalecane sa po roku nieudanych prób.[/color][/size]

Ja zroniłam wszystkie badania na własna rekę ( czyli płatne) :sorry2::cool2::sorry2:


Witam Wszystkie dziewczyny! Niewiem czy w dobrym watku pisze jesli nie to przepraszam od paru dni podczytuje was i postanowiłam wkońcu napisac bo tak szczerze mowiac to niemam z kim o tym porozmawac wydaje mi sie jesli z kims o tym rozmawiam to ten ktos sie smieje ze mnie... A wiec:Od kwietnia przestałam brac tableti bo chcemy z meżem drugie dziecko ale jak do tej pory nic,we wrzesniu miałam ostatnia@ i od tej pory nieprzychodzi wydawało mi sie,ze moze juz jestem w ciąży zrobiłam chyba z piec roznych testow ale na kazdym pokazywala sie jedna kreska:-(wiec poszłam do ginekologa pani doktor zrobiła mi USG ale nic niewidziłam potem zbadałam mnie ale nic niewyczuła no i jeszcze zrobiłam mi badanie z krwi które wyszlo ujemnie:-(niewiem czemu tak jest tak bardzo chciałaby byc zafasolkowana :-(!!!Pozdrawiam was wszystkie:-)

martuśka23 od tego tu jesteśmy mamy sobie pomagać i wspierać sie w tych trudnych ale i radosnych momentach. Moze jakieś zmiany w twoim zyciu , stres, zmiana kimatu , czasem zdaża się , ze cos sie poprzesuwa, chyba moge tylko zalecić cierpliwosc choć wiem że to trudne :zawstydzona/y::happy2::zawstydzona/y:

Poprosze mnie dopisac do listy staraczek. Zaczelismy z męzem pierwsze jeszcze takie niesmiale próby
Mam nadzieje ze juz niedlugo zobacze II kreseczki:tak::tak::tak:
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH STARACZEK

Bazylia kciuki mocno zacisniete obyś w krótce zobaczyała swoje dwie II


kryzys chwilowo zażegnany... wiem ze jakbym teraz zrobila to pewnie bym zalowala... obiecalam sobie ze w tym miesiacu pociagne do konca i nie dam sie (nie zrobie testu wczesniej)... ale ciezko wytrzymac jak sie siedzi w domku smej i nie bardzo jest co robic :-(
ale nic... zajecie sobie znalazlam :-) wysprzatalam cala kuchnie i lazienke :-) jest czysciutenko :-D
teraz ide do wanny sie zrelaksowac i jakas maseczke ( z tych upiekrzajacych) zrobie, co by pieknie jutro z rana wygladac ;-);-);-):-):-):-)

Jeszcze tylko sobota, niedziela, poniedziałek i TESTUJEMY! :-D :-D :-D
a ty wredna @ sio!

aga00782 gratuluję twardej meskiej decyzji, cos czuję, ze 11 too będzie twój dzień, życzeć ci tego kochana z całego serca;-):rolleyes:;-)

a ja się własnie naczytałam o negatywnych wynikach testów ciążowych... :dry:
zdaża się, że nawet do 8 tygodnia ciąży wychodzi jedna kreska.
I jak się tak czyta na ten temat to wcale rzadko się nie zdaża.
No cóż....
To mój 38 dzień cyklu,
opóźnienie 12 dni
3 negatywne testy ( w 27, 31 i 36 dniu)
chyba betka mi zostaje.
hmmm :-p ciekawe czy w sobotę gdzieś betkę można zrobić :confused::-p

Nadinka myślę że betka do bardzo dobry pomysł oby to była betka 100% -owo fasolkowa, powodzenia:rofl2::rolleyes::rofl2:


Kinguś, Lilu tikanis, neniuś gdzie wy się Dziewczynki podziewacie:eek::rofl2::eek:
 
Ostatnia edycja:
Pysia, mierzę temp podczas @ pod w buzi z czystej ciekawości. Może dzięki temu lepiej złapię owulację. Kiedyś byłam Na USG dwa dni po @ i powiedział coś dziwnego , czy miała pani już owulację, bo wygląda na to, że tak. I rzeczywiście ja od razu po @ mam śluz jak w dni płodne i wysoką temp - 37,5 i podobne. Może to pomoże i na urodziny M będę mogła mu dać test ciążowy z II To był by najlepszy prezent. Albo ciekawsze były by niemowlęce buciki....;-)
 
Pysia, mierzę temp podczas @ pod w buzi z czystej ciekawości. Może dzięki temu lepiej złapię owulację. Kiedyś byłam Na USG dwa dni po @ i powiedział coś dziwnego , czy miała pani już owulację, bo wygląda na to, że tak. I rzeczywiście ja od razu po @ mam śluz jak w dni płodne i wysoką temp - 37,5 i podobne. Może to pomoże i na urodziny M będę mogła mu dać test ciążowy z II To był by najlepszy prezent. Albo ciekawsze były by niemowlęce buciki....;-)

niunia27 no to naprawdę powinnaś mierzyćć tempkęu mie nigdy po @ odrazu nie występował płodny sluz i owu. A kiedy męzuś obchodzi urodzinki?
Teścik z II too chyba byłby najpiekniejszy prezencik jaki mozna by było sobie wymarzyć. Trzymam kciuki :tak::rolleyes::tak:
 
reklama
Witajcie w ten sobotni ranek!

Jak sadzicie, czy lezenie/siedzenie w lozku moze pomoc utrzymac wczesna ciaze (o ile takowa jest?) :blink:

Jak sie czujecie testujace 11.11?? :-)


hej Babochy:)
Tu kolejna starajaca sie:tak::tak::tak: trzymam kciuki za was wszytskie i za siebie rowniez:-D ja z mezulkiem juz po przytulanku i czekamy na efekty:-D @ przewidywana za tydzień mam nadzieje ze już nie przyjdzie ...:-D:-D:-D

Trzymam kciuki! :-)


a ja się własnie naczytałam o negatywnych wynikach testów ciążowych... :dry:
zdaża się, że nawet do 8 tygodnia ciąży wychodzi jedna kreska.
I jak się tak czyta na ten temat to wcale rzadko się nie zdaża.
No cóż....
To mój 38 dzień cyklu,
opóźnienie 12 dni
3 negatywne testy ( w 27, 31 i 36 dniu)
chyba betka mi zostaje.
hmmm :-p ciekawe czy w sobotę gdzieś betkę można zrobić :confused::-p

Wlasnie, moze betke? A mozna zrobic w prywatnych klinikach - nawet w sobote, ale zazwyczaj pobrania sa do 9:00 :)

olapolap objawy fasolkowe poprostu, trzymam mocno kciuki zeby sie nie ulotniły tylko zamieniły w fasolkę. Kiedy testujesz kochana?;-):happy2:;-)

Testuje 11.11, to juz taaaaaaak blisko... a mnie brzuch coraz mniej boli, za to odzywaja sie ledzwie.
 
Do góry