reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

aga00782 to tylko moge cie podziwiac ze tak dlugo potrafisz wytrzymac:-):-) a co do testow to chyba jak jest ciaza to to pokaza a jak nie to mozesz robic wczesniej pozniej i nic :-)
to dalej czekamy ...
sara123 jesli mam byc szczera to chyba te dwa dni nie robia roznicy (tylko mnie za to nie skrzyczcie:sorry2:) ale pewnie lepiej wiedziec przed znieczuleniem i powiedziec lekarzowi chociaz slyszalam ze nie jest ono szkodliwe dla bobo ja mysle ze learstwo to lekarstwo i trzeba uwazac
 
reklama
to może napiszę ze dwa zdanka o naszych starankach:baffled:
to 4 cykl, chociaż wydaje mi się że to trwa juz ze dwa lata:no:
od ostatniego cyklu zaczełam mierzyć temperaturę no i wszystko było że tak powiem książkowo, więc wiem kiedy miałam owulację no i dokładnie w ten dzień się staraliśmy, a @ i tak przyszła jak zwykle!
Cekle mam regularen 29 dniowe. Dziś jest 13 dc.
Wczoraj byłam na USG no i pęcherzyk miał 16mm, więc jeszcze za malutki, ale wydawało mi się że jutro czyli po dwóch dniach od USG będziemy próbować, no i dziś zrobiłam test owulacyjny i tylko jedna krecha, więc jutro jeszcze za wcześnie:dry:
Jak mam to wszystko interpretować:confused::confused::confused:
popadam już chyba w psychozę i jestem wściekła:wściekła/y:
w 21 dniu cyklu mam jeszcze badania na jakieś E2 i Progesteron, mam nadzieję że wszystko ok:-(
już nie wiem co mam myśleć!!!
 
witam dziewczyny ponownie

mam jeszcze jedno pytanko do Was
jaki powinien być śluz przed miesiączką?
z tego co mi się wydaje to suchy i powinno go nie być wcale?
mój jest bardzo obfity a miesiączka już kilka dni spóźniona i żadnych objawów zbliżania się jej...

dziękuję i pozdrawiam

Hej jak masz dużo śluzu to pewnie jesteś w ciąży, ja robiłam test we wtorek i wyszły mi II kreseczki a mam takie same objawy. W przyszłym tygodniu idędo lekarza. Na dodatek od wczoraj jest mi niedobrze i to nie z samego rana ale tak koło 10, masakra. W pierwszej ciąży nie wiedzialam co to objawy ciążowe a teraz nie jest za wesoło a to dopiero początek. Rób test jak @ ci się spóźnia, ja bym tyle nie wytrzymała z ciekawości
Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Kochane znalazłam obłędną stronę...
Pewnie wiele z Was zdołuję, ale mam nadzieję, ze wiele wzruszę:
Anne Geddes - zdjęcia dzieci - fotki, obrazki, fotografie, tapety
Coś wspaniałego... Nie mogę się napatrzeć :-)

Oto upragniona fasolka dla Każdej z Was:
galeria%20anne%20geddes%20435.jpg


Piękne Imagination dziękjemy, maleńki cud fasolkowy.:happy2:
:-)​

Pysia510 wrzuc na luzzzzzz kochana, poczekaj spokojnie, bedzie co b,ędzie ja mam dobre przeczucia;-) Coś mi się zdaje, że będziesz mamusią :-)
Chyba masz rację kochana :zawstydzona/y:

A ja dzisiaj spoko mam lekkie krwawienie. Czekam na mojego M i jadę kupić test go zrobię.
Napisze wieczorkiem jak tam:-)

Niebieskabb kciuki bardzo mocno zaciśnięte:tak:

Ja nie mam kompletnie zadnych objawow,tylko lekki bol podbrzusza,ale to chyba na @,ktora planowo ma przyjsc 10.:happy2::happy2::happy2:

Emma2 Kurcze u mnie też nic:-:)nerd::-(


Witam wszystkie staraczki:)
Pierwszy raz jestem na forum.
mam nadzieję że mogę trochę się pożalić, albo pocieszczyć że nie jestem jedyna...:(

małpeczka witamy serdecznie na forum i zyczymy nieuzaleznienia sie od niego tzn. od nas;-):-D;-)


dziewczyny testujace kolo 11 macie juz testy w domu ja nie kupilam jeszcze bo sie balam ze nie wytrzymam
i slyszalam ze sa tez testy wczesne ktorymi mmozna wykryc juz 6- cio dniowa ciaze ale to chyba jakis przekret

agalotta ja tez chyba skoczę po teścik narobiłaś mi "smaku"


Dziewczynki muszę zmykać do mój maż juz sie stroszy , że nie moze nic zrobic na komputerku, bo ja niby do niego przyrosłam......:-p
 
Wiecie co jak się robi odpowiedzi z cytatem na żółto??? Udało mi się ale nie do końca tak jakbym chciała bo zacytowałam 2 z was a chciałam 1. Pomożecie? Ja tutaj od niedawna jestem.
 
:blink:Nieźle skrobiecie:blink:
Witam świeżynki na forum. Dużo dziewczynki piszecie o testowaniu, temperaturze i w ogóle. A ja nie mam o czym. Leki brałam tylko na alergie. Problemów z @ nie mam bo pojawia się regularnie w określonym krótkim czasie, czasami mam jej dość:wściekła/y:
Jeszcze teraz zaczęłam mierzyć temperaturę (już kiedyś to robiłam ale nie chciało mi się wierzyć wykresom). Jak dobrze rozumiem spada jak @ się pojawia, czyli jest wtedy najniższa, ale dzisiaj jest drugi dzień @ i już wzrosła o dwie kreski!?:dry: Jak mam to rozumieć:confused: Czyli zaraz po okresie mogę mieć owulację:confused: A temperatura na 37 utrzymuje sie aż do pojawienia się @:dry:
Nie lubię fasoli ale na MIKOŁAJA chcę FASOLKĘ!:happy2::blink:;-):-D:-):cool2::dry::baffled::nerd::wściekła/y:
 
U mnie dzisiaj lzejszy bol w podbrzuszu rano, potem mocniejszy, a od popoludnia bole ledzwiow... jak przed @... No i przed chwila myslalam, ze zwymiotuje, tak mi sie niedobrze zrobilo - bez powodu.... Dodatkowo lekkie zawroty glowy (nawet jak siedze!). A i jak cos robilam w kuchni, musialam w pewnym momencie poleciec biegiem do lazienki, bo poczulam.. ze mi cos po nogach cieknie :p Myslalam, ze to @, a okazalo sie, ze to uplawy... takie jak na dni plodne tylko troche bardziej rzadkie, dziwne, co? A przewidywany @: 11-13 XI

A ja dzisiaj spoko mam lekkie krwawienie. Czekam na mojego M i jadę kupić test go zrobię.
Napisze wieczorkiem jak tam:-)

I jak? I jak? Trzymam kciuki!!

kochane emma 2 i aga00782 to czekamy ....... zobaczymy to juz tak nie dlugo ze az sie wierzyc nie chce jak bedziecie mialy jakies nowe objawy obawy i takie tam rozne:-)


Ja tez sie oczywiscie przylaczam :) No chyba, ze mnie maz zmusi zebym jutro testowala ;)

dajcie znac
moj m stwierdzil ze juz jestem od naszego forum uzalezniona (jak mam chwilke to zagladam po 100 razy dziennie) ale co tam mnie dobrze z tym nalogiem:-D:-D

hyhy moj mowi to samo - wg niego jestem uzalezniona od kompa, ale coz zrobic skoro tylko internetowe kolezanki moga mi doradzic i podeprzec na duchu - nikt inny nie wie o tym co sie ze mna dzieje...

Ja nie mam kompletnie zadnych objawow,tylko lekki bol podbrzusza,ale to chyba na @,ktora planowo ma przyjsc 10.:happy2::happy2::happy2:

Oby nie! Wiele dziewczyn pisalo, ze mialy bol brzucha jak na @, a potem sie okazywalo, ze jednak @ nie przychodzila ;)

u mnie super , no prawie super , krwawie dalej lekarz nie wie czemu, na piersiach mimo ze bola nic sie nie dzieje ale co najwazniejsze doktor zobaczyl ze trzy, cztery dni temu mialam owulke , widac cialko zolte czy jakos tam , ale znaczy to ze jest szansa , ze wogole mam jeszcze owulki i ze akurat w terminie byly przytulanki, czyli teraz juz tylko oczekiwanie i modlitwy reszta w rekach Boga
a depresja no coz w dalszym ciagu , do tego straszny bol glowy :-(

Powodzenia! Depresja jest w glowie kochana, ja tez mam czesto stany depresyjne, ale trzeba sie wtedy na sile usmiechac, nie wolno sie poddawac zlemu humorowi, bo to jak robienie z siebie ofiary, a gdzie tu miejsce na honor, co kochana? :)

no widzisz to moze byc na fasolke bo mnie to dosyc ze brzuch boli to jeszcze jajniki cycuchy mam uplawy... mam ciagnac dalej :)))

Uplawy heh wiec moze jednak u mnie to dobry znak, ze je mam ;) Ale piersi nie daja w ogole o sobie znac hmm

Witam wszystkie staraczki:)
Pierwszy raz jestem na forum.
mam nadzieję że mogę trochę się pożalić, albo pocieszczyć że nie jestem jedyna...:(

Witaj! :-):-):-):-):-) Milo widziec, ze nasze grono sie powieksza!! :-):-):-):-):-):-)

dziewczyny testujace kolo 11 macie juz testy w domu ja nie kupilam jeszcze bo sie balam ze nie wytrzymam

Ja juz mam - 2 hehe maz mi kupil tydzien temu i leza w lazience :)

Z przyjemnością zatestuję z Wami ale czy to nie będzie dla mnie za wcześnie? Plany są na 11 a ja @ przewiduję na 13-14. Nie będzie za wcześnie?
Aha i tu pytanie, 10 mam dentystę, czy przed wizytą należy zrobić test na wypadek ewentualnego znieczulenia?
Całuję

Testuj z nami, bedzie nam wszystkim razniej :) Co do dentysty... hm... moze faktycznie lepiej sprawdzic wczesniej...

Hej jak masz dużo śluzu to pewnie jesteś w ciąży, ja robiłam test we wtorek i wyszły mi II kreseczki a mam takie same objawy. W przyszłym tygodniu idędo lekarza. Na dodatek od wczoraj jest mi niedobrze i to nie z samego rana ale tak koło 10, masakra.

Mdlosci, bleee... ale pewnie latwiej je zniesc jak sie tak bardzo pragnie ciazy :)
 
A u mnie żadnych oznak ciąży, temperaturka od dwóch dni 36.8. a to już 7 dzień po owu, dwa dni jeszcze wcześniejsze temp. 36.7 , nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie mam wstrętu do zapachów, potraw, ani braku apetytu.... NIC NIC NIC:-( poprostu NIC:-:)nerd::-(
A to był cykl z owu ze zdrowego jajnika i naprawdę myślałam, ze tym razem może sie udać. Widać MOŻE znaczy tyle co i NIE MOŻE:-:)dry::wściekła/y::dry::-(.
Czasami mam naprawdę dość......:cool2:

Przepraszam, ze tak tylko o sobie, ale musiałam sie wygadać:zawstydzona/y:

slonko - to chyba za wczesnie na te wszelkie objawy :)

Witam wszystkie staraczki:)
Pierwszy raz jestem na forum.
mam nadzieję że mogę trochę się pożalić, albo pocieszczyć że nie jestem jedyna...:(

witamy, to idealne miejsce na to zeby sie wygadac i tym samym troche sobie ulzyc :)


Tak czytam te wasze posty i widze ze jakos wam wczesnie robia te wszelki badania
My z moim M staramy sie juz od roku (9 cykli) i na razie bez badan!!!!!

Gdy po 6 miesiacach bez planowanej fasolki poszlam do gina tu we Francji to mi powiedzial ze jakiekolwiek badania to po okolo 2 latach bezowocnych staranek!!!!! myslalam ze spadne z krzesla :szok:
niestety inni lakarze potwierdzili ta wersje

W tej chwili jestem na etapie wmawiania sobie wszelkich mozliwych dolegliwosci ktore moga byc przeszkoda do zafasolkowania - MASAKRA.... zwariuje ;)

Mam takie pytanko, te wczesnebadania to wy na wlasna reke robilyscie czy w Polsce tak przepisuja????

buziaki
 
Hej jak masz dużo śluzu to pewnie jesteś w ciąży, ja robiłam test we wtorek i wyszły mi II kreseczki a mam takie same objawy. W przyszłym tygodniu idę do lekarza. Na dodatek od wczoraj jest mi niedobrze i to nie z samego rana ale tak koło 10, masakra. W pierwszej ciąży nie wiedzialam co to objawy ciążowe a teraz nie jest za wesoło a to dopiero początek. Rób test jak @ ci się spóźnia, ja bym tyle nie wytrzymała z ciekawości
No właśnie i ja chciałam zapytać o ten śluzik, o kolor ilość i konsystencję, może to głupie ale kompletnie się nie znam na tym, okazuje się, że jak przychodzi co do czego to dopiero wychodzą wagary na bioli:tak:
Pierwsza ciąża była bez objawów, gdyby nie poród to pewnie nic bym nie zauważyła:-D:-D:-D a teraz jak się chce i to już to nagle człowiek zaczyna się obserwować i widzi rzeczy których do tej pory się nie zauważało:-)
Całuski dla wszystkich Staraczek i trzymam kciuczki za Wasze II
Mes28 jestem pewna, że fasoleczka rozpoczyna nowe życie pod Twoim serduszkiem, cieszę się już razem z Tobą:-D:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to co, są jakieś nowe do dopisania do listy? A może jakieś dwie kreseczki, które mogę tam umiescic :-)?

Moje 2 kg szczęścia właśnie głową usiłuja przewiercic sie do pecherza :baffled:. Wyglada na to, ze mam szansę listę staraczek przkazac nastepczyni z przyszłego roku jeszcze w dwupaku :-p. Chociaż kto wie, małe szykuje się na sylwestra :-p.

A nowym starającym się życzę nie załamywania się, ja o pierworodnego starałam się 1,5 roku :-).
 
Do góry