reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Oto upragniona fasolka dla Każdej z Was:
galeria%20anne%20geddes%20435.jpg

:-)
 
reklama
Już wiem dlaczego lubię tu zaglądać;-) Ta atmosfera na forum jest po prostu doskonała....

ekki18 prosiła mnie żebym coś napisała o diecie i ile schudłam.:confused: Z tego co napisałaś nie masz sie czym przejmować, moja waga jest stanowczo większa niz Twoja, choć mam 10 cm więcej wzrostu. Ale ja właściwie od zawsze byłam dużą dziewczynką tak więc każdy kilogram mniej to dla mnie sukces. Uwielbiam warzywa i owoce. Za mięsem nigdy nie przepadałam. Mój mąż się śmieje że zawsze jadłam jak wróbel a niestety wyglądam jak dobrze upasiony gołąb :-D
Kilogramy nie sa najważniejsze! Wystarczy się zaakceptować. A ostra dieta na pewno nie pomaga w zajściu w ciąże.

Dziewczyny, życzę lepszego samopoczucia, i większych sukcesów.
:happy2:
 
to mnie po prostu rowaliło na łopatki!!!!

attachment.php
pa dziewczynki ja juz zmykam!!!!;-) miłych i owocznych 4 dni :tak:
 

Załączniki

  • galeria%20anne%20geddes%20116.jpg
    galeria%20anne%20geddes%20116.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 77
Witajcie dziewczyny?!!
Witam Nowe staraczki i te nowo zafasolkowane:)
Dzisiaj kolejny dzień bez @ chociaż wczoraj po spodziewanym termini test nie wykazał ciąży . Tylko dlaczego tak źle sie czuję, boli bzuch i tam an dole wszystko mam opuchniętę i takie gorące.
może któraś ma podobnie. Ja nigdy tekiego czegoś nie miałam a napewno nie jest to zapalenie pochwy.
 
:-):happy2::-):happy2::-):happy2:
ivon3004 dzieki za odpowiedź:-) ja się swoja waga nie przejmuje, jestem jaka jestem i jest git;-) Chyba masz racje, że zdrowe jedzonko wystarczy, ja ostatni tak niezdrowo jadłam, że aż wstyd:zawstydzona/y: lepiej nie pytać. ruch sie przyda ato juz taka moja tradycja, że na jesień wracam do siłki na relax.

kinguś dziekuje za słowa otuchy:-) Ekki18 to twardziel postanowiłam sie nie martwić, to widocznie jeszcze nie mój czas. Ale w sierpniu mam urodzinki i może moje maleństwo ma pojawic się na mamy urodziny;-) Taki żarcik, fasolka będzie jak będzie chciała a jak bede ja poganiac to ucieknie:-)

Pysia510 wrzuc na luzzzzzz kochana, poczekaj spokojnie, bedzie co b,ędzie ja mam dobre przeczucia;-) Coś mi się zdaje, że będziesz mamusią :-)

Agalotta puki nie ma @ to jest szansa, moja siostra przez 3 tygodnie miała objawy jak na @ a teraz jest w 18 tyg. Wcale może nie przyjść;-) Miałas wyluzować, jak się stresujesz to hormonki warjują i dajesz mniejsze szanse Fasolce, tak mi lekarz mówi:tak:

Wszystkim urlopowiczom słońca i odpoczynku.;-):-):happy2:
Reszcie II a kto ma II to spokojnej ciąży i zdróweńka :happy2::-);-)
 
Kochana ja jestem razem z toba!dokladnie przezywam to samo co ty.trzymajmy sie razem,bo razem razniej.poki co na 100% nie jest wszystko stracone.buziole!!:tak::tak::tak:
dobra :-) wyciagam do ciebie reke i sie trzymamy:-) i co kiedy testujemy?
mocno sciskam
oj was to tylko po tyłkach bić!!!!! @ nima to nadzieja jest!!!! :angry: i mi sie tu nie poddawać!!!! :-D
katastrofaxxx nu nu nu!!! nie ładnie robic testa przed @!!!!!! czesto bywa tak ze nawet i po @ potrafia testy nie wyjsc!!!!;-)
no dobra juz nie badz taka grozna:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i od razu do rekoczynow:szok: ale fajnie ze ktos nas na ziemie sprowadza jak fiksujemy:sorry2: dzieki:-)

ekki18 ok stosuje sie do twoich rad i odpuszczam jestem juz uosobieniem spokoju:tak:zeby jeszcze tak glowa sie dostosowala
 
dobra :-) wyciagam do ciebie reke i sie trzymamy:-) i co kiedy testujemy?
mocno sciskam

no dobra juz nie badz taka grozna:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i od razu do rekoczynow:szok: ale fajnie ze ktos nas na ziemie sprowadza jak fiksujemy:sorry2: dzieki:-)

ekki18 ok stosuje sie do twoich rad i odpuszczam jestem juz uosobieniem spokoju:tak:zeby jeszcze tak glowa sie dostosowala
Ja testuje 11 napewno,nie wczesniej.no chyba,ze szanowna,wredna,okrutna@sie zjawi,co jest bardzo prawdopodobne.ja tez cie lapie za raczke i pokazuje@:-p
 
dobra :-) wyciagam do ciebie reke i sie trzymamy:-) i co kiedy testujemy?
mocno sciskam

Ja testuje 11 napewno,nie wczesniej.no chyba,ze szanowna,wredna,okrutna@sie zjawi,co jest bardzo prawdopodobne.ja tez cie lapie za raczke i pokazuje@:-p

Dziewczynki ja też sie trzymam z wami :tak: ale dziś mam takie fazy bolu brzucha ze nie wiem cxzy @ nie przylezie przed 11... Kurde i żadnych objawów... ech... Może znacie jakies rytuały na odpedzenie wrednej @ :-):-):-)
 
reklama
kochane emma 2 i aga00782 to czekamy ....... zobaczymy to juz tak nie dlugo ze az sie wierzyc nie chce jak bedziecie mialy jakies nowe objawy obawy i takie tam rozne:-) dajcie znac
moj m stwierdzil ze juz jestem od naszego forum uzalezniona (jak mam chwilke to zagladam po 100 razy dziennie) ale co tam mnie dobrze z tym nalogiem:-D:-D
 
Do góry