reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kochane emma 2 i aga00782 to czekamy ....... zobaczymy to juz tak nie dlugo ze az sie wierzyc nie chce jak bedziecie mialy jakies nowe objawy obawy i takie tam rozne:-) dajcie znac
moj m stwierdzil ze juz jestem od naszego forum uzalezniona (jak mam chwilke to zagladam po 100 razy dziennie) ale co tam mnie dobrze z tym nalogiem:-D:-D
Ja nie mam kompletnie zadnych objawow,tylko lekki bol podbrzusza,ale to chyba na @,ktora planowo ma przyjsc 10.:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Hej Dziewczynki , czy wy musicie tyle pisac , nie nadazam z czytanim
EVE hehe Twoja odpowiedz do gemini to myslalam ze to moja skopiowana heh

u mnie super , no prawie super , krwawie dalej lekarz nie wie czemu, na piersiach mimo ze bola nic sie nie dzieje ale co najwazniejsze doktor zobaczyl ze trzy, cztery dni temu mialam owulke , widac cialko zolte czy jakos tam , ale znaczy to ze jest szansa , ze wogole mam jeszcze owulki i ze akurat w terminie byly przytulanki, czyli teraz juz tylko oczekiwanie i modlitwy reszta w rekach Boga
a depresja no coz w dalszym ciagu , do tego straszny bol glowy :-(
 
no widzisz to moze byc na fasolke bo mnie to dosyc ze brzuch boli to jeszcze jajniki cycuchy mam uplawy... mam ciagnac dalej :)))
 
adolfina dzieki
byla u mnie dzisiaj znajoma (tak na marginesie z dwojka dzieci i trzecie w planach) i powiedziala ze ona poznaje ze jest w ciazy jak zaczyna zauwazac wszedzie kobiety ciezarne co wy na to??
 
kochane emma 2 i aga00782 to czekamy ....... zobaczymy to juz tak nie dlugo ze az sie wierzyc nie chce jak bedziecie mialy jakies nowe objawy obawy i takie tam rozne:-) dajcie znac
moj m stwierdzil ze juz jestem od naszego forum uzalezniona (jak mam chwilke to zagladam po 100 razy dziennie) ale co tam mnie dobrze z tym nalogiem:-D:-D

ja mam tak samo :-) tylko w pracy nie zawsze moge (raczej czesciej nie moge niz moge) i potem musze w domciu nadrabiac :-)

Ja nie mam kompletnie zadnych objawow,tylko lekki bol podbrzusza,ale to chyba na @,ktora planowo ma przyjsc 10.:happy2::happy2::happy2:

już niedlugo testowanko :rofl::rofl::rofl:

no i weekend :-):-):-) same powody do radości :-):-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam wszystkie staraczki:)
Pierwszy raz jestem na forum.
mam nadzieję że mogę trochę się pożalić, albo pocieszczyć że nie jestem jedyna...:(
 
dziewczyny testujace kolo 11 macie juz testy w domu ja nie kupilam jeszcze bo sie balam ze nie wytrzymam
i slyszalam ze sa tez testy wczesne ktorymi mmozna wykryc juz 6- cio dniowa ciaze ale to chyba jakis przekret
 
Witam wszystkie staraczki:)
Pierwszy raz jestem na forum.
mam nadzieję że mogę trochę się pożalić, albo pocieszczyć że nie jestem jedyna...:(

Witaj wietaj!
oczywiście że możesz się pożalić a my cię tak pocieszymy że od razu sie uśmiechniesz
:-)

dziewczyny testujace kolo 11 macie juz testy w domu ja nie kupilam jeszcze bo sie balam ze nie wytrzymam
i slyszalam ze sa tez testy wczesne ktorymi mmozna wykryc juz 6- cio dniowa ciaze ale to chyba jakis przekret

Ja już kupiłam miesiąc temu i tak sobie grzecznie leży i czeka...
Co do tych testow 6cio dniowych to nie wiem. Stosowałam, była I i zawsze miały racje... :-(
 
reklama
Cześć Dziewczynki;-)
Nie było mnie cały dzień a tu 8 nowych stron!!!!!!!! Nieźle nasmarowałyście:tak:
No i jak samopoczucie dziś? Widzę, widzę, że lepiej i gorzej. a tak odchodząc od tematu fasolek to jak minął dzień? Oby tak jak mnie - dzybko, szykujemy się do przeprowadzki i uzgadniamy z właścicielem ostatnie szczegóły, planujemy czynnośći i takie tam...
Wiecie nawet tak dziś nie myślę o negatywnych rzeczach nimo iż pogoda zmusza do załamania (żadko kiedy w Szkocji świeci słońce ale wciaż nie mogę się do tego przyzwyczaić), może dlatego że jestem zajęta :tak:
Z przyjemnością zatestuję z Wami ale czy to nie będzie dla mnie za wcześnie? Plany są na 11 a ja @ przewiduję na 13-14. Nie będzie za wcześnie?
Aha i tu pytanie, 10 mam dentystę, czy przed wizytą należy zrobić test na wypadek ewentualnego znieczulenia?
Całuję
 
Do góry