reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Drogie dziewczynki mam dobrą radę:-) wstrzymujcie się z testami do terminu @. Wiem z własnego doświadczenia że możecie się tylko zestresować:tak: my z mężem dość długo staraliśmy się o dzidziusia i ile ja testów zrobiła to już nie wiem. Ostatnio zrobiłam niecały tydzień przed terminem @ i oczywiście wyszedł negatywny. Ile ja się opłakałam że znowu nic i że kupie sobie psa bo nie mam siły już sie starać itp. :-D Ale przyszedł i termin @ a ona się nie pojawiła zrobiłam test i..... oszlałam jak zobaczyłam 2 kreski. Poleciałam do apteki kupiłam drugi i to samo. Teraz jestem w 9 tygodniu i bardzo się cieszę. Więc cierpliwości dziewczynki i do dzieła. Życzę wam powodzonka buziale :-D

Monika M Gratuluję z całego serca:-):-):-) . Widzę, że jestes z Lublina, chciałam zapytać gdzie chodzisz do gina? Może mogłabyś kogoś polecić. Jeszcze raz gratuluje:tak::-D:tak:
 
reklama
Cholera jasna, zostawic Was na chiwile i 4 nowe strony postow :)

Pomimo przepieknej pogody, nie mam powodu do radosci. Dzis rano postanowilam sie "testnac" (2/3 dni przed @) i co ? dupa :(

No nic, musze to jakos przetrawic. Wlasnie wybieram sie na terapeutyczne zakupki. Moze pomoga :)

Nic nie rozumiem, bo temperaturka ciagle nie spada a normalnie juz 3 dni przed @ mam bardzo niska :/

Czy choroba psychiczna moze spowodowac goraczke ???? :-D:-D:-D

Pozdrawiam Was goraca

P.S. Wszystkim nowym zafasolkowanym zycze wszzzzzzzzyyyyyyyystkiego NAJ !!!
 
cholera jasna, zostawic was na chiwile i 4 nowe strony postow :)

pomimo przepieknej pogody, nie mam powodu do radosci. Dzis rano postanowilam sie "testnac" (2/3 dni przed @) i co ? Dupa :(

no nic, musze to jakos przetrawic. Wlasnie wybieram sie na terapeutyczne zakupki. Moze pomoga :)

nic nie rozumiem, bo temperaturka ciagle nie spada a normalnie juz 3 dni przed @ mam bardzo niska :/

czy choroba psychiczna moze spowodowac goraczke ???? :-d:-d:-d

pozdrawiam was goraca

p.s. Wszystkim nowym zafasolkowanym zycze wszzzzzzzzyyyyyyyystkiego naj !!!
głowa do góry ja to przeżywam co m-ąc i też chyba wyląduję w wariatkowie:-) zostały nam staranka co m-ąc i nadzieja że to już na nas kolej... Pozdrawiam
 
dzien dobry dziewczyny ja tez dzis mam dola do @ 3 dni objawy wszystkie sie pojawily wiec juz tez nie ma co liczyc na te upragnioneII :wściekła/y::wściekła/y:ale trudno jutro juz o 9 umowilam sie ze znajoma na zakupy przechulam wszystkkie zaskorniki, kase na prezenty ale moze humor mi sie poprawi i nie bede zalowala na super kiecke tylko dlatego ze przeciez jeszcze troche i sie w nia nie wbije (oby) trzymajcie sie a zafasolkowane niech nie zapomna o fluidkach :-):-):-)
 
Cholera jasna, zostawic Was na chiwile i 4 nowe strony postow :)

Pomimo przepieknej pogody, nie mam powodu do radosci. Dzis rano postanowilam sie "testnac" (2/3 dni przed @) i co ? dupa :(

No nic, musze to jakos przetrawic. Wlasnie wybieram sie na terapeutyczne zakupki. Moze pomoga :)

Nic nie rozumiem, bo temperaturka ciagle nie spada a normalnie juz 3 dni przed @ mam bardzo niska :/

Czy choroba psychiczna moze spowodowac goraczke ???? :-D:-D:-D

Pozdrawiam Was goraca

P.S. Wszystkim nowym zafasolkowanym zycze wszzzzzzzzyyyyyyyystkiego NAJ !!!

dzien dobry dziewczyny ja tez dzis mam dola do @ 3 dni objawy wszystkie sie pojawily wiec juz tez nie ma co liczyc na te upragnioneII :wściekła/y::wściekła/y:ale trudno jutro juz o 9 umowilam sie ze znajoma na zakupy przechulam wszystkkie zaskorniki, kase na prezenty ale moze humor mi sie poprawi i nie bede zalowala na super kiecke tylko dlatego ze przeciez jeszcze troche i sie w nia nie wbije (oby) trzymajcie sie a zafasolkowane niech nie zapomna o fluidkach :-):-):-)
oj was to tylko po tyłkach bić!!!!! @ nima to nadzieja jest!!!! :angry: i mi sie tu nie poddawać!!!! :-D
katastrofaxxx nu nu nu!!! nie ładnie robic testa przed @!!!!!! czesto bywa tak ze nawet i po @ potrafia testy nie wyjsc!!!!;-)
 
dzien dobry dziewczyny ja tez dzis mam dola do @ 3 dni objawy wszystkie sie pojawily wiec juz tez nie ma co liczyc na te upragnioneII :wściekła/y::wściekła/y:ale trudno jutro juz o 9 umowilam sie ze znajoma na zakupy przechulam wszystkkie zaskorniki, kase na prezenty ale moze humor mi sie poprawi i nie bede zalowala na super kiecke tylko dlatego ze przeciez jeszcze troche i sie w nia nie wbije (oby) trzymajcie sie a zafasolkowane niech nie zapomna o fluidkach :-):-):-)
Kochana ja jestem razem z toba!dokladnie przezywam to samo co ty.trzymajmy sie razem,bo razem razniej.poki co na 100% nie jest wszystko stracone.buziole!!:tak::tak::tak:
 
Witam kolejny raz:blink:
Niestety tym razem się nie udało właśnie pojawiła sie szanowna @ niestety z bólem głowy. Koniec czekania:-(
Głowa do góry, w końcu się uda.:tak:

Dzis zrobiłam test, 2 kreseczki :happy: Lepsze samopoczucie i dobra dieta pomogły!
Gratuluję:-)

To znowu ja niestety trochę się podłamałam ponieważ miałam robic test a nie wiem czy go zrobić ponieważ zaczełam mocniej krwawić i strasznie bolą mnie jajniki (zwłaszcza lewy) jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę do szpitala albo pójdę prywatnie do lekarza. W nocy było spoko ponieważ miałam lekkie plamienie a jak przyszłam do pracy to myślałam że umrę i nie wysiedzę do końca.
Lepiej pojedz i wyjaśnij co się dzieje.


. I dopiero od grudnia/stycznia zaczniemy staranka...no chyba ze usg pokrzyzuje mi plany, jak się PCO potwierdzi i trzeba będzie jakieś leczenie stosowac .A jak tam twoje oczekiwanie na @ ? Czy lekarz powiedzial Ci czy od razu jak @ przyjdzie będziesz mogła rozpocząć na nowo staranka czy też musisz odczekać do jeszcze jednej@?
Ja mogę się starać po 2 @ ale ciągle pierwszej brak:-(
Też mi wyjdzie jakoś styczeń na rozpoczęcie staranek czyli podobnie będziemy zaczynać.

dziewczynki czy wy tez tak ostatnio macie? ja mam depresje jesienna ,
Na depresję buziaczek i przytulasek ;-);-)

przepraszam was dziewczyny, ale ja chyba zrezygnuje z udzialu w bb. czuje sie troche jak oszustka, bo pisze wam ze sie staram, ze mam takie i takie objawy... a nawet do cholery jasnej nie wiem czy mam ta owulacje. bez sensu zadawac wam glupie pytania, wy odp, trzymacie kciuki, a ja wiem ze i tak nic z tego bo nawet nie wiem czy ja moge miec dzieci.
Forum jest po to by pisać co leży Nam na sercu.
Każda z Nas przeżywa takie sprzeczne emocje.
Pamiętaj, że jesteś wartościową kobietą i należy Ci się szczęście.

bylam dzis u mojego ginekologa..... i dobrze ze poszlam bo okazalo sie ze moje jajnikiwcale nie mialy zamiaru jajeczkowac ...
Teraz będzie już z górki;-)

A u mnie żadnych oznak ciąży, temperaturka od dwóch dni 36.8. a to już 7 dzień po owu, dwa dni jeszcze wcześniejsze temp. 36.7 , nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie mam wstrętu do zapachów, potraw, ani braku apetytu.... NIC NIC NIC:-( poprostu NIC:-:)nerd::-(
Spokojnie nie zawsze występują objawy ciążowe, poczekaj spokojnie do terminu @.

Wlasnie wczoraj o tym myslalam i doszlam do wniosku, ze moze lepiej nie... mam tu laboratorium pod domem (doslownie 0.5 minuty), ale robia badania tylko do 9... moze jutro rano sie wybiore? Jak sadzisz, warto? A moze jednak poczekac do 11.11?... Prosze, doradz!
Poczekaj:tak::tak: Ja zawsze robiłam betke 14 dni po owulce.

Witam dziewczynki! dzisiaj mam urlop więc będę mieć czas na nadrobienie zaległości na BB, a tymczasem życzę miłego dzionka.
:-D:-D
Witaj:-) i zaglądaj częściej:tak:
 
Jutro mnie pewnie nie będzie to chciałam dziś kochana Lilu złożyć Ci życzenia
"Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
"

ciete.jpg



tort_gruszkowy.jpg
 
reklama
Ja też juz sie powolutku rzegnam bo jutro z rańca wyjeżdzam do tesciow na 4 dni
wiec tez mam dla Liluni naszej kochanej juz zyczonka :
Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.
papapa dziewczynki ;-)
 

Załączniki

  • 41799_128x128.jpg
    41799_128x128.jpg
    3,9 KB · Wyświetleń: 72
  • s_464.jpg
    s_464.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 27
Do góry