reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Wróciłam właśnie z córką z przedszkola i mnie tak bolą jajniki że chyba umrę( jak chodzę, bo jak usiądę to troszkę mniej trochę to dziwne jak dla mnie) i jak sobie myślę że pewnie już nic z tego nie będzie bo mnie zalewa a tu przychodzę do domu i patrze a tam tylko mała plamka. Ja już nie wiem co mam myśleć.:-:)-(
 
reklama
Hej
Ja jestem tutaj nowa chociaż przyznam się że śledzę to forum od miesiąca, odkąd zaczęliśmy się starać o kolejnego dzidziusia. Na dzisiaj miałam właśnie termin @ i zrobiłam teścik, miałam poczekać jeszcze kilka dni ale nie wytrzymałam i są II . Mierzyłam troszkę temperaturę ale u mnie raczej wysokiej nie ma 36,7 czasem pokazywało 37,2. Nigdy wvcześniej nie mierzyłam bo z pierwszym dzieckiem to nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Wspólny objaw to ból piersi zaraz po owulacji i trwający aż do dziś. Nie mdli mnie i w pierwszej ciąży też nigdy nie miałam mdłości.
Jeszcze troszkę i trzeba do ginka się wybrać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i testujcie laski, chwalcie się.
 
Witam ponownie :)

Przede wszystkim, dziekuje za tak mile przywitanie. Pomimo tego, ze to dopiero moj drugi post, juz czuje sie tu (dzieki Wam) jak w domu :))
Mes28, gratuluje II kreseczek !!! Mam nadzieje, ze na mnie tez kiedys przyjdzie pora :p Niech fasolka dzielnie rosnie, a Tobie zycze bezobjawowej ciazy. Wyslij nam prosze fuidki na szczescie:)
Buzka
 
Czekajcie próbuję z tymi fluidkami bo ja tu początkująca jestem , jak się uda to łapcie
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
 
Wróciłam właśnie z córką z przedszkola i mnie tak bolą jajniki że chyba umrę( jak chodzę, bo jak usiądę to troszkę mniej trochę to dziwne jak dla mnie) i jak sobie myślę że pewnie już nic z tego nie będzie bo mnie zalewa a tu przychodzę do domu i patrze a tam tylko mała plamka. Ja już nie wiem co mam myśleć.:-:)-(
Niebieskabb No to ja sie pytam po raz kolejny - czemu Ty jeszcze nie testujesz??? Kupuj tescik a ja zaciskam kciuki!!!!! A bol jakby jajnika to moze wlasnie rozciaga ci sie to i owo bo jest fasolka...testuj i pisz jaki wynik!!!! Powodzenia!

Mes28-witaj na forum i GRATULACJE!!!!!!! Wyberz sie teraz do lekarza jak najszybciej zeby mial oko na fasolke od samego poczatku...zawsze lepiej dmuchac na zimne:-) Uwazaj na siebie i malenstwo i milych kolejnych miesiecy ci zycze z dzidzia pod serduszkiem!!!!!

Katastrofaxxx -witaj kochana i czuj sie jak w domu...bo tu jest jak w domu...a moze czasem nawet lepiej:-) I jak cokolwiek cie trapi to pisz, i nie wahaj sie! Buziaki!
 
katastrofaxxx ty się tak nie załamuj, Ja znam dziewczynę, która chyba z 10 lat starała się o dziecko, w końcu zdecydowała się na in vitro. Urodziła za którymś razem bliźniaki i odpuściła sobie totalnie i po 3 miesiącach od porodu okazało się że jest w ciąży i teraz ma 3 dzieci, tak że głowa do góry.
 
Hej
Ja jestem tutaj nowa chociaż przyznam się że śledzę to forum od miesiąca, odkąd zaczęliśmy się starać o kolejnego dzidziusia. Na dzisiaj miałam właśnie termin @ i zrobiłam teścik, miałam poczekać jeszcze kilka dni ale nie wytrzymałam i są II . Mierzyłam troszkę temperaturę ale u mnie raczej wysokiej nie ma 36,7 czasem pokazywało 37,2. Nigdy wvcześniej nie mierzyłam bo z pierwszym dzieckiem to nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Wspólny objaw to ból piersi zaraz po owulacji i trwający aż do dziś. Nie mdli mnie i w pierwszej ciąży też nigdy nie miałam mdłości.
Jeszcze troszkę i trzeba do ginka się wybrać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i testujcie laski, chwalcie się.

Super :-):-):-):-)
ogromne gratulacje !!!
czekamy na fluidki :tak::tak::tak:
 
Imagination witaj w klubie ja tez mam konflikt serologiczny z mezem moja gr krwi 0RH- a mojego m 0RH+ bedac w polsce mialam robione badania na przeciwciala (odczyn coombsa) i jak narazie wszystko ok :tak: za 3 tyg mam dostac zastrzyk IMMUNOGLOBULINE w sumie to juz bedzie 2 bo rok temu po poronieniu dostalam juz jeden. Z tego co wiem to w Polsce tez daja wszystkim ciezarnym tylko nie wiem w ktorym tygodniu. Tak wiec nic sie nie martw :happy:

Bylam dzisiaj u poloznej slyszalam serduszko mojego malenstwa wszystko ok tylko moje cisnienie 166/82 i puls 119 :crazy: za 2 tygodnie mam znow przyjsc na kontrole. Na domiar zlego zaraz jade do szpitala z kolezanka jest w 34 tyg i dzis polozna jej powiedziala ze serce maluszka zbyt wolno bije :-(pojechala cos zjesc i zaraz jedziemy mam sluzyc jako tlumacz :nerd: az mam ciary na ciele...
 
reklama
Czekajcie próbuję z tymi fluidkami bo ja tu początkująca jestem , jak się uda to łapcie
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II

ŁApie łapie łapie
 
Do góry