reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Hej dziewczynki:-D dzisiaj rano robilam test ciazowy i mam:-) dwie piekne kreseczki. jestem w osmym chyba niebie:-D tylko ze jakos trudno mi w to uwierzyc po tylu staraniach i zrobie jeszcze jeden test. tak dla pewnosci:tak:
jestem trzy dni przed spodziewana miesiaczka a do zrobienia testu sklonilo mnie klucie w dole brzucha:happy2: prosze wesprzyjcie mnie i napiszcie ze test mnie nie klamie:baffled:
 
Hej dziewczynki:-D dzisiaj rano robilam test ciazowy i mam:-) dwie piekne kreseczki. jestem w osmym chyba niebie:-D tylko ze jakos trudno mi w to uwierzyc po tylu staraniach i zrobie jeszcze jeden test. tak dla pewnosci:tak:
jestem trzy dni przed spodziewana miesiaczka a do zrobienia testu sklonilo mnie klucie w dole brzucha:happy2: prosze wesprzyjcie mnie i napiszcie ze test mnie nie klamie:baffled:

Z calego srduszka zycze zeby nie klamal!!!:-)
 
Witam!
Chialbym sie przywitac i jesli mozna dolaczyc do waszego grona :-)
Jestem juz mama Olafka, ktory niebawem skonczy dwa latka.
No i ostatnio zachcialo nam sie z mezem drugiego dzidziusia.
Po cichutko mam nadzieje na coreczke.
W tym miesiacu zaczelismy sie starac ale raczej nic z tego nie wyjdzie bo to niecaly cykl.
pozdrawiam was serdecznie i zycze powodzenia!! :tak:
oraz WIELKIE GRATULACJE dla zafasolkowanych!

Niebieskabb a w ktorym dniu cyklu jestes? ja z synkiem tez mialam plamienia, juz myslalam ze nic z tego a okazalo sie ze bylo to plamienie podczas implementacji.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:-D dzisiaj rano robilam test ciazowy i mam:-) dwie piekne kreseczki. jestem w osmym chyba niebie:-D tylko ze jakos trudno mi w to uwierzyc po tylu staraniach i zrobie jeszcze jeden test. tak dla pewnosci:tak:
jestem trzy dni przed spodziewana miesiaczka a do zrobienia testu sklonilo mnie klucie w dole brzucha:happy2: prosze wesprzyjcie mnie i napiszcie ze test mnie nie klamie:baffled:

jakbym siebie widziala w pierwszej ciazy :) !!
Mgk test nie klamie! napewno! ja bynajmniej nie znam takiego przypadku!
GRATULACJE!
 
WITAJ KICIU! slicznego mas synka...trzymamy kciuki za staranka o coreczke, aby byly owocne i nie trawaly dlugo!:-)

MGK - trzymam kciuki zeby Twoj tescik sie nie mylil i zeby @ nie przyszla....
Uwazaj na siebie i moze poczekaj jeszcze te 3 dni i dopiero powtorz tescik.
No bo - nie chce cie straszyc absolutnie, bo to nie zdarza sie czesto - ale ja niestety jednak znam przypadek o jakich nieistnieniu pisze Kicia...MÓJ wlasny przypadek -test pozytywny we wrzesniu 2 dni przed spodziewana @ a po 2 dniach pojawila sie jednak @...byla wiec to ciaza chemiczna....z tym ze u mnie druga kreska byla slaba, a ty piszesz ze masz 2 mocne krechy wiec ja jestem dobrej mysli ze u Ciebie bedzie wszystko dobrze, na spokojnie powtorz test w dniu spodziewanej @, albo jak nie chcesz czekac -wiem jakie to emocje - idz jutro na betke z krwi -to od razu wyjasni co i jak bez dodatkowego czekania i nerwow.
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Chialbym sie przywitac i jesli mozna dolaczyc do waszego grona :-)
Jestem juz mama Olafka, ktory niebawem skonczy dwa latka.
No i ostatnio zachcialo nam sie z mezem drugiego dzidziusia.
Po cichutko mam nadzieje na coreczke.
W tym miesiacu zaczelismy sie starac ale raczej nic z tego nie wyjdzie bo to niecaly cykl.
pozdrawiam was serdecznie i zycze powodzenia!! :tak:
oraz WIELKIE GRATULACJE dla zafasolkowanych!

Niebieskabb a w ktorym dniu cyklu jestes? ja z synkiem tez mialam plamienia, juz myslalam ze nic z tego a okazalo sie ze bylo to plamienie podczas implementacji.


Witaj i zycze szybkich II.:-):-):-):-):-)

 
Hej dziewczynki:-D dzisiaj rano robilam test ciazowy i mam:-) dwie piekne kreseczki. jestem w osmym chyba niebie:-D tylko ze jakos trudno mi w to uwierzyc po tylu staraniach i zrobie jeszcze jeden test. tak dla pewnosci:tak:
jestem trzy dni przed spodziewana miesiaczka a do zrobienia testu sklonilo mnie klucie w dole brzucha:happy2: prosze wesprzyjcie mnie i napiszcie ze test mnie nie klamie:baffled:


jak długo się starałaś?
 
reklama
Witam Wszystkie dziewczyny :rofl2:

Imagination śliczne zdjęcie dzidzi aż się wzruszyłam, nie martw się tym konfliktem, też mam minus a moja druga połowa plus ale sporo o tym czytałam i rozmawiałam z ginem, przy pierwszym dziecku nie ma powodów do niepokoju chyba że dostała byś jakiegoś urazu i krew twoja wymieszała by sięz krwią dziecka. Po porodzie podadzą ci immunoglobinę anty D aby przy następnych ciążach wszystko było wporządku. Tą immunoglobinę podaje się też w 28 tygodniu ciąży tylko właśnie nie wiem czy to jest płatne i musisz o to poprosić czy robią to automatycznie każdej kobiecie z konfliktem, musisz zapytać jak jest u ciebie. Ja jeszcze w ciąży nie jestem więc dokładnie o to nie pytałam. Dbaj o siebie i dzieciaczka :-)

Mam pytanko w sumie do wszystkich w podobnej sytuacji ale z tego co się zorientowałam to Lilu19 jest doświadczona w tych sprawach. Mianowicieczy jeśli nie ma owulacji to nie ma też miesiączki? Może to głupie pytanie ale według mojej ginki nie miałam ostatnio owulacji, jestem w trakcie badań a jutro lub pojutrze powinnam dostać @ tyle że nie mam kompletnie żadnych objawów ani bólu brzucha, ani piersi, nawet doła nie miałam a mam zawsze około 3 dni przed, hm ... sama nie wiem? :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry