reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Głupia @!!!!:wściekła/y:zawsze nie wtedy się pojawia co trzeba ale z tego co wie najwięcej rozwiązań jest na lato więc teraz jets najbardziej produktywny czas;))))):-D;-)
No niestety, ale szczerze mówiąc w tym cyklu to było tak, że obawialiśmy się z narzeczonym wpadki, w krótkim czasie obawa przerodziła się w pogodzenie z tym co ma być, a kiedy dostałam @ byliśmy obydwoje rozczarowani, że jednak nic z tego.:zawstydzona/y: Ale nie wolno się poddawać :tak: Kilka dni i z powrotem do przytulanek i staranek.
 
Czesc dziewczynki

pewnie mnie nie pamiętacie bo dawno mnie nie bylo....ale się melduję.
Podczytuje was troszkę...ale malutko bo brak czasu:-(
Moze mi ktos powie w streszczeniu kto zafasolkował???;-)

A u mnie dalej nic...choc juz 3 tyg. nie ma @ no i się nie pojawia.Ale zrobilam test po 6 dniach po terminie @ i wyszla jedna kreska więc juz nie robilam....no a @ jak nie bylo tak i nie ma...objawow tez nie mam:no:
moze powinnam zrobic raz jeszcze test?choc juz nie chce mi sie oglądac tych samotnych kreseczek:no::zawstydzona/y: co wy na to?
 
Sorki za błąd!
Zamiast teścik napisałam: tościk:-D:-D:-D:-D:-D

głodnemu chleb na myśli :-p a apetyt to tez dobry objaw ;-)

a ja już z 7 dniowym opóźnieniem okresu (zawsze był regularny 26 - 27 dni !!), powiększonymi i bolącymi piersiami, bólami podbrzusza od kilku dni i temperaturą od 2 tygodni ok 37 stopni (ale chora nie jestem!) i po 2 negatywnych testach :baffled: heeeh i już nie wiem co o tym myśleć :baffled: kolejny test lezy w łazience i czeka, ale boję się już robić, choć jak to mówią do 3 razy sztuka heeeh podobno...
Nie wiem co myśleć... albo testy za wczesnie robione, albo nie udało się tym razem, mimo starań
bo generalnie wypadałoby, że w tej chwili jest to już 35 dzień cyklu (jeśli miałabym dostać @) a ja testy robiłam w 27 dniu cyklu i w 33. czy to możliwe aby 2 wyszły błędnie? Bo nawet jeśli jajeczkowanie się opóźniło, to i tak staraliśmy się 13, 14 , 17 i 18 dnia cyklu, więc powinno się to jajeczko gdzieś tam dać złapać. Nie wiem... nie wiem... całkowita konsternacja :crazy:
 
Czarodziejko muzyczka superancka , ale nawet dziewuszki nie wiecie jak sie bosko BB czyta przy tej melodyjce, polecam :-) a poza tym jak bylismy w spa to wlasnie taka melodyjka leciala i teraz mam super wspomnienia , pelen relaks :-):-)
 
Czesc dziewczynki

pewnie mnie nie pamiętacie bo dawno mnie nie bylo....ale się melduję.
Podczytuje was troszkę...ale malutko bo brak czasu:-(
Moze mi ktos powie w streszczeniu kto zafasolkował???;-)

A u mnie dalej nic...choc juz 3 tyg. nie ma @ no i się nie pojawia.Ale zrobilam test po 6 dniach po terminie @ i wyszla jedna kreska więc juz nie robilam....no a @ jak nie bylo tak i nie ma...objawow tez nie mam:no:
moze powinnam zrobic raz jeszcze test?choc juz nie chce mi sie oglądac tych samotnych kreseczek:no::zawstydzona/y: co wy na to?

głodnemu chleb na myśli :-p a apetyt to tez dobry objaw ;-)

a ja już z 7 dniowym opóźnieniem okresu (zawsze był regularny 26 - 27 dni !!), powiększonymi i bolącymi piersiami, bólami podbrzusza od kilku dni i temperaturą od 2 tygodni ok 37 stopni (ale chora nie jestem!) i po 2 negatywnych testach :baffled: heeeh i już nie wiem co o tym myśleć :baffled: kolejny test lezy w łazience i czeka, ale boję się już robić, choć jak to mówią do 3 razy sztuka heeeh podobno...
Nie wiem co myśleć... albo testy za wczesnie robione, albo nie udało się tym razem, mimo starań
bo generalnie wypadałoby, że w tej chwili jest to już 35 dzień cyklu (jeśli miałabym dostać @) a ja testy robiłam w 27 dniu cyklu i w 33. czy to możliwe aby 2 wyszły błędnie? Bo nawet jeśli jajeczkowanie się opóźniło, to i tak staraliśmy się 13, 14 , 17 i 18 dnia cyklu, więc powinno się to jajeczko gdzieś tam dać złapać. Nie wiem... nie wiem... całkowita konsternacja :crazy:
proponuje abyscie obie poszly na betke bedzie najpewniej, chociaz wspolczuje taka niepewnosc ani w te anie we w te:baffled:
 
A u mnie dalej nic...choc juz 3 tyg. nie ma @ no i się nie pojawia.Ale zrobilam test po 6 dniach po terminie @ i wyszla jedna kreska więc juz nie robilam....no a @ jak nie bylo tak i nie ma...objawow tez nie mam:no:
moze powinnam zrobic raz jeszcze test?choc juz nie chce mi sie oglądac tych samotnych kreseczek:no::zawstydzona/y: co wy na to?

hej bablyss
heeh... może zrób jeszcze jeden teścik, ja już po 2 jestem i też jedna kreseczka, a okresu nie widać... tyle, że powiedzmy, że mam objawy zapowiadające... tylko nie wiem co jeszcze :-p bo ponoć sa podobne :baffled:
Trzymam kciuki ;-) podobno niektóre kobiety nie mają objawów żadnych. I daj znać jak wyszło.
pozdróweczki
 
proponuje abyscie obie poszly na betke bedzie najpewniej, chociaz wspolczuje taka niepewnosc ani w te anie we w te:baffled:

hej adolfina :-)
no właśnie.... niechby się ta macica zdecydowała w końcu :-p
ja chyba poczekam jeszcze do weekendu i jeśli dalej nic to w sobotę lub niedzielę zrobię teścik a najwyżej po długim weekendzie poszłabym na betkę
 
To ja juz niewiem....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mam tylko nadzieje ze moj gin sie nie myli..:-(

Ja stwierdzilam ze tez wywolam sobie @ od jutra zaczne brac duphaston i za 13 dni szanowna pani @ sie zjawi, tylko szkoda ze trzeba jej specjalne zaproszenie wysylac :wściekła/y:
A co Twoj gin mowil o castagnusie masz go brac nadal ???
bo juz nie wiem czy mam go odstawic czy nie ?!

Calla - cichutkie Gratulacje :-)

D O B R A N O C....
 
reklama
moj test tez zakonczyl sie na niebiesko aly czy to dziala moze ktoras zafasolkowana kolezanka przetestuje i da znac
Agalotta mozesz mi powiedziec o jakim tescie mówicie:zawstydzona/y: Bo ja nie kumam, znam tylko testy siku i BhCG ;-)

Ale tłoczno na tym forum dzisiaj normalnie szok:rofl2:
Ps. Mój 33 dzień zakończył sie bez @:blink: niestety pewnie przyjdzie jutro jak ostatnio bo brzuch mam jak balon:-p

Dobrej nocki życzę pa pa:-)
 
Do góry