reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dziewczyny tak przy obiedzie dostalam olsnienia ja tak sobie wmawiam te objawy "zaciazenia" a to moze po prostu zapalenie jajnikow juz mialam je parokrotnie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale czekam kto jeszcze testuje kolo 11? macie tez objawy@

mnie dziś brzuch boli że ledwo siedze... a też testuje 11... nigdy nie miałam tak wczesnych objawów @... pozostaje nadzieje że @ nie przylezie:zawstydzona/y:

Dziewczyny ja tym razem kupiłam 1 test i powiedziałam sobie, ze zatestuje dopiero jak bede pewna, że wykarze II bo to musi byc szczęśliwy test :-) i był.... :-)

Ja też mam jeden w szufladce i czeka od początku cyklu... może i mój będzie szczęśliwy w tym miesiącu...

Czesc.

Jestem tu totalnie nowa. Postanowilam napisac, bo czasem chyba latwiej porozmawiac o tym co boli z osobami, ktorych sie nie znam.
Witam Cie... trzymam kciuki żeby Ci się udało i to jak najszybciej. Taka wspaniała i dzielna dziewczyna jak Ty zasługuje na dzidziusia. :-) Buziaki wielkie

Imagination, cieszę sie ze u Ciebie i dzidziusia wszystko dobrze :)

Elizabeth, dziękuje za tłumaczenie :-) nic po rusku nie rozumiem ale znalazłam gdzieś w necie o co tam chodzi i wyszło że czerwony jest więc to może być dobry znak ;-);-);-)
 
reklama
nic po rusku nie rozumiem ale znalazłam gdzieś w necie o co tam chodzi i wyszło że czerwony jest więc to może być dobry znak ;-);-);-)
mi za każdym razem wychodzi niebieskie = brak ciąży hahaha:-D a w ciąży bez wątpienia jestem. Dla mnie to mega lipa jest, dajcie sobie z takim czymś spokój!!!:-D:-D:-D

Co do dzidzi, to też się cieszę:-):-):-):-)

A fluidki po raz kolejny dziś...
Łapać!!!
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
 
mnie dziś brzuch boli że ledwo siedze... a też testuje 11... nigdy nie miałam tak wczesnych objawów @... pozostaje nadzieje że @ nie przylezie:zawstydzona/y:

no to trzymajmy sie razem:-):-) ja tez mam podejrzane objawy a do @ jeszcze pare dni ale w tescie "geniuszy medycznych"... rosjan wychodzi mi caly czas niebieski:baffled: ale coz czekam...
 
czesc dziewczyny:) ja wcz zrobiłam test ot tak sobie i wreszcie mi wyszło że mam owulacje!!tak się cieszę bo już myśłałam że jestem nie płodna.Od 5miesięcy nic,wiem że to dla niektórych krótko ale dla mnie to całe wieki.Mam nadzieje że coś zdziałaliśmy...
ps.Słyszałam że kobiety mające w domu kota mają trudności z zajściem w ciąże..hmmm oczywiście nie uwierzyłam w to bo wydaje mi się że to jakiś stary zabobon a jak Wam się wydaje?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie!Oby ciąża nadeszła szybko:);-):-D
 
Witajcie dziewczyny.. :-)
Ne pisałam od niedzieli ale nadrobiłam, przeczytałam wszystko....

Imagination super, że na usg wszystko w porządku, śliczne zdjecie wkleiłaś, teraz czekamy jutro na zdjecie od Pixelli :tak:
Katastrofaxxx bardzo mi przykro, ze tak Cie życie doświadcza ale nie wolno tracić wiary i trzeba wierzyc i robić wszystko zeby osiągnąć to upragnione szczęście.... Trzymam za Ciebie gorąco kciuki...;-)
Malwina sto lat:-)
Aga00782 trzymam kciuki za testowanie i pozostale dziewczyny również....

No dobra to teraz trochę co u mnie...:-p
Ja wiecie cały ubiegły tydzień sprawdzałam czy wzrasta mi progesteron... do piątku wyniki były w dolnej granicy normy, więc na piątkowej wizycie lekarz mi przepisał luteinę od nowego cyklu.... Ale w niedzielę na maxa zaczęły mnei boleć piersi, pomyślałam pewnie spóźniona owu była i później mi wzrósł progesteron, postanowiłam wczoraj sprawdzić ostatni raz czy przyrasta, a nóż wzrośnie i nie będę musiała uzupełniać luteiną od nowego cyklu... No i przyrósł!:-) ładnie przyrósł bo o ponad połowę.... Lekarz powiedział ze albo rzcezywiście opóźniona wou była i dopiero wzrósł, albo jest baby i wtedy mam zacząć przyjmować luteinę....
termin @ przypada na piątek więc planowałam testować w weekend....ale poleciałam na betę... mam juz wynik : 43,5 mIU/ml..... :-):-):-)

Trzymajcie kciuki, żeby tym razem wszystko się szczęśliwie udało......
 
czesc dziewczyny:) ja wcz zrobiłam test ot tak sobie i wreszcie mi wyszło że mam owulacje!!tak się cieszę bo już myśłałam że jestem nie płodna.Od 5miesięcy nic,wiem że to dla niektórych krótko ale dla mnie to całe wieki.Mam nadzieje że coś zdziałaliśmy...
ps.Słyszałam że kobiety mające w domu kota mają trudności z zajściem w ciąże..hmmm oczywiście nie uwierzyłam w to bo wydaje mi się że to jakiś stary zabobon a jak Wam się wydaje?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie!Oby ciąża nadeszła szybko:);-):-D
gratuluje jak jest owu to juz polowa sukcesu teraz tylko baby i pelnia szczescia:-)
Witajcie dziewczyny.. :-)
Ne pisałam od niedzieli ale nadrobiłam, przeczytałam wszystko....

Imagination super, że na usg wszystko w porządku, śliczne zdjecie wkleiłaś, teraz czekamy jutro na zdjecie od Pixelli :tak:
Katastrofaxxx bardzo mi przykro, ze tak Cie życie doświadcza ale nie wolno tracić wiary i trzeba wierzyc i robić wszystko zeby osiągnąć to upragnione szczęście.... Trzymam za Ciebie gorąco kciuki...;-)
Malwina sto lat:-)
Aga00782 trzymam kciuki za testowanie i pozostale dziewczyny również....

No dobra to teraz trochę co u mnie...:-p
Ja wiecie cały ubiegły tydzień sprawdzałam czy wzrasta mi progesteron... do piątku wyniki były w dolnej granicy normy, więc na piątkowej wizycie lekarz mi przepisał luteinę od nowego cyklu.... Ale w niedzielę na maxa zaczęły mnei boleć piersi, pomyślałam pewnie spóźniona owu była i później mi wzrósł progesteron, postanowiłam wczoraj sprawdzić ostatni raz czy przyrasta, a nóż wzrośnie i nie będę musiała uzupełniać luteiną od nowego cyklu... No i przyrósł!:-) ładnie przyrósł bo o ponad połowę.... Lekarz powiedział ze albo rzcezywiście opóźniona wou była i dopiero wzrósł, albo jest baby i wtedy mam zacząć przyjmować luteinę....
termin @ przypada na piątek więc planowałam testować w weekend....ale poleciałam na betę... mam juz wynik : 43,5 mIU/ml..... :-):-):-)

Trzymajcie kciuki, żeby tym razem wszystko się szczęśliwie udało......
nie wiem za bardzo co ten wynik oznacza ale sadzac po mordkach to pewnie bardzo dobrze kciuki oczywiscie zacisniete:-)
 
no czesc dziwczyny
ja tylko tak na chwile zdolowana :-:)-:)-(
niestety @ przylazla
Przytulam mocno! W następnym cyklu na pewno sie uda!

Kinguś u mnie okna ze wszystkich stron pootwierane! Może któryś bociek trafi!:-D:-D:-D A co u Ciebie?

Calla po cichutku gratuluję!

Tikanis i Imagination cudne te wasze dzieciaczki! Dbajcie o siebie!:-D

Adolfina tym razem na pewno udało się! Będziemy testować w podobnym czasie! Ja chyba kilka dni później:-D

Trzymam kciuki za testujące niebawem dziewczynki! Witam także nowe Staraczki!

Miłego wieczoru i "stosunkowo" udanej nocki!:-D:-D:-D
 
reklama
Dobry wieczór staraczki.
Na razie objawów na @ brak:sorry2:
Pierwszy test był negatywny, a jak w czwartek nie przyjdzie @ to w piątek kupuję test:-):blink::-D
A co do bocianów, piękne..... Tylko, że u nas na wiosnę było ich dużo, bywało, ze codziennie jadły u mnie w ogrodzie śniadanko.....a efektów nadal brak:-(
 
Do góry