reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

agalotta - spokojnie kochana, do 11-go jeszcze 6 dni...samo zagdnieżdzenie następuje 7-14 dni po owu więc są naprawde małe szanse na prawdziwe objawy ciażowe tak szybko....:-)
głowka do góry i spokojnie czekaj...za 3 dni najwcześniej mozesz zrobic betahcg....może już cos wyjsć...
 
reklama
Adolfino witaj pokłony w Twoja stronę wysyłam z tym mierzeniem temp. bo ja kiedyś spróbowałam i wytrzymałam tylko tydzień. Z drugiej strony nigdy nie miałam większych problemów w tej dziedzinie z wyjątkiem nieregularności cyklów w granicach normy 27 -36. Ciesze się że zrobiłaś w tej dziedzinie postępy. Mam nadzieję ze przytulanka tym razem będą owocne.
kiedys tez bylo mi ciezko ale mam kilka sposobów , 1. mierze bardziej w srodku cyklu, 2 zawsze mam budzik nastawiony na 7 i drzemke na 10 min, i w tym czasie wkladam sobie pod paszke termometr i dosypiam , 3 obserwacje ułatwia mi FF co widac na suwaczku, naleze do niecierpliwych i nie systematycznych ale jakos wychodzi ;-)

Hej piękne moje :-D
Ależ mnie radość i duma rozpiera :-D:-D:-D:-D
Wrócilam właśnie z usg...
Widziałam moje ruchliwe (Jak to lekarz powiedział) maleństwo, słyszałam serducho i widziałam jak sie rusza i łapie za główkę :-D:-D:-D:-D Normalnie myślałam, ze się poryczę na tej leżance, ale dałam radę:-D
I ulga wielka, bo dzidzia jedna i pięknie rośnie, zdrowa jak byk i ma wszystko tam gdzie trzeba:-D:-D:-D a jak serducho waliło:-D:-D:-D
Życzę kazdej z Was takich przeżyć:-D:-D:-D:-D:-D
I bez wachania mogę powiedzieć: ŻYCIE TO CUD!!!!!!!!!!
A oto foto mojego Słoneczka (echo serca i właśnie maluszek):

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
oj az sie lezka mi zakreciła , gratulacje i oby wszystkie znas takie ujrzaly, trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie
 
Pozdrawiam serdecznie dziewczyny:-)
Imagination gratuluję spotkania z maleństwem, super, ze Mamusia i Bobasek są zdrowi, fotka boska, szkoda, że my serducha nie możemy posłuchać, Życzę Wam duużo słoneczka i zdrówka:-D:happy::tak::elvis::wink::-)

Czarodziejko suuuuuuuuuper fajna ta muzyczka jeszcze tylko świece, kieliszeczek czerwonego winka i.... pełnia szczęścia. Szkoda, że w pracy jestem hihihi

Kinguś dzieki za Boćki w skomasowanym ataku:rofl2: oby oby trafiły do nas;-)

Agalotta jak tak dalej pójdzie to chyba będę testowac z Toba tego 11;-) Dzisiaj 4 listopad, czyli mój 33 dzień. @ nie ma :tak: Jeszcze to nic nie znaczy bo ma czas do jutra, ale jak sie nie pojawi (wątpię) to poczekam na Ciebie z testowaniem:cool:
Ja mam objawy ewidentnie na @ ból delikatny pobrzysza, białe gluciki:baffled:, mdli mnie i najchetniej zjadłabym lodówkę tak jak stoi ze śrubami i drzwiami:-D Mam duuuuuuuużo pracy więc staram sie o @ nie mysleć:happy2:

Ps. Nie chce ciagle testować bo boje się, że wpadne w paranoję. Musze wyluzować.
Pozdrawiam serdecznie pa pa
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja tym razem kupiłam 1 test i powiedziałam sobie, ze zatestuje dopiero jak bede pewna, że wykarze II bo to musi byc szczęśliwy test :-) i był.... :-)
 
Cześc Dziweczyny,

Razem z mężem nadal staramy sie o dziecko. W związku z tym mam pytanie od wczoraj do sb biorę antybiotyk na zapalenie oskrzeli. Dni płodne mam ndz/pon.
Jak myslicie odpuścić sobie staranka w tym miesiącu?
Może któraś z Was była w podobnej sytuacji? Niestety mojej gin teraz nie ma nawet na telefon, żeby zapytać.
Pozdrawiam Was
 
Dzień dobry Staraczki!!!

Ja czuje się świetnie, nawet PMS-a nie mam, a kilka dni przed @ mnie dopadał, chyba ta Luteina tak dobrze na mnie działa... w czwartek biorę ostatni dzień i bedę czekac...

http://emagia.narod.ru/index.htm -ROSYJSKI TEST CIĄŻOWY- KORZYSTAĆ Z PRZYMRuŻENIEM OKA!!!
Mi wyszedł ujemny:-p

A co sie z tym robi bo ja po rosyjsu to nic a nic....:zawstydzona/y:
Aga, w instrukcji jest napisane, że przykładasz kciuk lewej ręki do zielonego kwadracika na ekranie i czekasz 2 minuty, jeśli kolor zmieni się na niebieski to ciąży nie ma, jeśli na czerwony to jest... napisali tam także że w 95% się sprawdza... taaa...:-D
A może kawa bezkofeinowa jest dla dzidzi bezpieczna i lepiej smakuje? co wy o tym myślicie? mozna pić????
Pixella kawkę możesz pic spokojnie, tylko nie w dużych ilościach, jedna filiżanka na pewno nie zaszkodzi a już na pewno nie taka lurka jaką sobie serwujesz;-)
A rosyjski test ciążowy wyszedł mi czerwony ;-) dobre i to na początek ;-) he he
hm? czyli jednak cos rozumiesz po rosyjsku he he...:-)
Wrócilam właśnie z usg...
Widziałam moje ruchliwe (Jak to lekarz powiedział) maleństwo, słyszałam serducho i widziałam jak sie rusza i łapie za główkę
Imagination gratuluje, pamiętam jak ja byłam na pierwszym usg, łezka się w oku zakręciła...super uczucie... ciesze się, że nie jestem facetem
Oj dziewczyny...jak ja nie lubie tu zagladc...czytam o waszych starankach...wrednych@ ktore na zlosc co miesiac przychodza... i o szczesciarach co swoje malenstwa na USG widza:-)... i ...ryczec mi sie chce:baffled:
A ja twardzielka przeciez jestem :wściekła/y:
Nie znosze jak sie rozmiekczam :-D
:-D:-D:-D
veritaserum , a ja żałuję, że tak rzadko tu zaglądasz:-(;-)... 3mam kciuki oby tym razem się udało...
veritaserum71 skąd tyle pesymizmu w tobie dziewczyno :-) :-D...ja jak zaszłam w ciaże z Wiką przytulałam sie 1 raz w cyklu 14/15dc...za drugim razem jak byłam w ciaży przytulalam się 15 i 17dc....a tym razem znowu tylko raz 17dc...:-):-):-)...szanse masz takie same jak w kazdym innym miesiącu na fasolkę, nie liczy się ilosc tylko JAKOŚĆ!!!!...a im żadziej tym plemniczki mocniejsze....
Pixella jak tak czytam, to stwierdzam, że musisz byc bardzo płodna, to się chyba rzadko zdarza, żeby tak szybko zaciążyć...i to kilka razy pod rząd
Część dziewczyny chciałabym do was dołączyć wprawdzie ten cykl jeszcze odpuszczam ale od przyszłego miesiąca startujemy ze staraniami o rodzeństwo dla naszej Zuzi (13,5 miesiąca)
witaj...
PIERWSZA!!!!!wylapuje duzo,duzo fluidkow,ale zostawiam tez duzo dla reszty staraczek!aha!GRATULCJE KOCHNA
rozbawiłaś mnie:-D:-D:-Dtym PIERWSZA
 
Agalotta jak tak dalej pójdzie to chyba będę testowac z Toba tego 11;-) Dzisiaj 4 listopad, czyli mój 33 dzień. @ nie ma :tak: Jeszcze to nic nie znaczy bo ma czas do jutra, ale jak sie nie pojawi (wątpię) to poczekam na Ciebie z testowaniem:cool:
Ja mam objawy ewidentnie na @ ból delikatny pobrzysza, białe gluciki:baffled:, mdli mnie i najchetniej zjadłabym lodówkę tak jak stoi ze śrubami i drzwiami:-D Mam duuuuuuuużo pracy więc staram sie o @ nie mysleć:happy2:

Ps. Nie chce ciagle testować bo boje się, że wpadne w paranoję. Musze wyluzować.
Pozdrawiam serdecznie pa pa[/quote]

droga Ekki 18 no co tu odrobine optimizmu a moze nie przyjdzie....:-) to w koncu jeden dzien i co wytrzymasz tak dlugo i nie bedziesz wczesniej testowac (jesli ta malpa nie przyjdzie ) oj cos ci nie wierze ja na szczescie nie mam w domu testow i kupie dopiero 10 trzymaj sie
 
hehe dzięki dziewczyny ;*
Wiecie, ze zyczę Wam takich samych wrażeń jak te moje dziś. To coś, na co każda z nas zasłużyła i na pewno niebawem dostanie od losu :tak: zaciskam mocno kciuki :-D
DbaMy o siebie bardzo, zajadamy witaminki w postaci owocków i nie przejadamy się :tak:
Tatuś chyba szczęśliwy, rozmawiałam z Nim przez tel. i słychać było przejęcie, a na moje słowa, ze wiercipięta powiedział, ze dzidzia ma to po mnie (ja się zawsze w nocy wiercę):-) a ze trzymanie za główkę po Nim, bo On musi duzo zawsze myśleć i często się po głowie drapie, więc Malec ma to po nim :-) uśmiałam sie, ale dużo w tym prawdy :-)
Dużo bym dała, byśmy na następne usg wybrali się razem... Oby :-) Najwyżej weźmie se wolne :-):-):-)
A mi sie oczka kleją, więc lecę się położyć:-)
Miłego dnia ;* i jeszcze raz dzięki za wszystko :-D
 
reklama
Elisabeth może masz racje z ta płodnością...ale tu tez liczy się jakosć a jak widac na razie mam jeszcze tylko 1 Wike i kupe marzeń i planów o gromadce dzieci...zobaczymy jutro co z tego wyniknie....
 
Do góry