reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

pysia510- alez dziekuje kochana za ta troske,, moze i sprobuje tej herbaty z maliny i miodzik :-D narazie moj maz mnie faszeruje domowymi kompotami z czeresni hehehe:-D rosolkami i pomidorowymi:-D hehehe
jutro znow do pracy od razu mi sie odechciewa:(:baffled:
 
reklama
A ja myślę, że ta wstrętna zmian na szyjce macicy się zabliźnia, ponieważ nie mam już żadnych plamień a takiego bólu i pieczenia jak mam od kilku dni nie pamiętam:wściekła/y::crazy::angry::dry:
A jak to jest z tym tyłozgięciem macicy a możliwościami zajścia w ciążę a rozpoznaniem dni płodnych. Nie mam możliwości jako tako regularnie obserwować się, bo mój kochany wstaje o różnych porach i często mam dni wręcz rozregulowane:sorry2:.
Dziewczyny, czy którąś z was tak strasznie piecze w brzuszku i bolą plecki przed okresem?????:angry: Ja już zapomniałam jak to jest bo jestem po anty......
 
A ja myślę, że ta wstrętna zmian na szyjce macicy się zabliźnia, ponieważ nie mam już żadnych plamień a takiego bólu i pieczenia jak mam od kilku dni nie pamiętam:wściekła/y::crazy::angry::dry:
A jak to jest z tym tyłozgięciem macicy a możliwościami zajścia w ciążę a rozpoznaniem dni płodnych. Nie mam możliwości jako tako regularnie obserwować się, bo mój kochany wstaje o różnych porach i często mam dni wręcz rozregulowane:sorry2:.
Dziewczyny, czy którąś z was tak strasznie piecze w brzuszku i bolą plecki przed okresem?????:angry:
Ja już zapomniałam jak to jest bo jestem po anty......
ja tez mam tylozgiecie ale problemow z zajsciem nigdy nie mialam , zadnych boli raczej tez nie odczuwam , z tego co czytam mialas jakis zabieg moze od tego?
 
Dziewczyny, czy którąś z was tak strasznie piecze w brzuszku i bolą plecki przed okresem?????:angry: Ja już zapomniałam jak to jest bo jestem po anty......

Mnie zawsze bola ledzwie tuz przed okresem. Czasem tak bardzo, ze ani stac ani lezec nie moge. Ciagle mam ochote sie zginac do przodu albo do tylu, bo to taki bol jakby kregoslup bolal, ale wiadomo, ze to nie to, wiec i sklony nie pomagaja :no:
 
Adolfino ta zmiana na szyjce macicy to tzw nadżerka a poprawnie - ektiopia.
Tak nawiasem mówiąc miałam problemy stać się z dziewczynki kobietą, na co receptą było dużo przytulanka. Efektem była nadżerka. Zaleczona na jakiś czas. Czasami dale raz na rok o sobie znać. A co do torbieli - rozbito je lekami, co sowicie zapamiętała, ponieważ musiałam powtarzać zimową sesję na drugim roku;-):-p;-)
 
Za pierwszym razem zabliźniło się pod wpływem leków (tabletki i czopki). Teraz lekaż stwierdził, że jak przestanie plamic i zacznie się zmniejszać to nie będziemy ruszać tego. USG potwierdziło, że się zmniejsza a plamień już nie ma więc teraz może (jak już wcześniej pisałam) się zabliźniać, tylko po prostu nie pamiętałam czy to boli. To oznacza, ze mój organizm sam sobie często radzi z "usterkami":-D. Teraz nie biorę, żadnych leków pomimo alergii (czasami astmy oskrzelowej przez alergię) a brałam już nawet sterydy, i wszystko jest OK.
 
reklama
aa myslalam ze mialas zabieg, moze to tez ma jakis wplyaw na bole, ja tez wiele lat bralam leki anty i bylo ok ale pamietam ze jak je odstawilam to tez mialam bolesne miesiece zreszta roznie to bywalo u mnie , raz bolalo ze lecialam na nsspie a czasem nie wiedzialam ze mam @ a czasem jeszcze dochodzily masakryczne bole glowy
 
Do góry