reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Cześć laseczki;-);-)
Ja idę dzisiaj kupić test i co ma być to będzie zrobię go jutro rano i napisze po południu co mi wyszło. Mój M mówi że to już ale ja muszę sama sprawdzić:tak::tak:
Miłego wieczorku:-)
 
2_642.jpg


dziewczyny może my coś źle robimy ??? :-)
zajefajne!!!!:-d:-d:-d
 
hahaha, fajny ten obrazek :-) a ja wiem jak to się robi by było skutecznie:-):-):-) 'w poprzek' :-):-):-):-):-) haahhaha:-D

Jak tam Dziewczynki staranka idą? Nie ma jeszcze nowych fasolek?
Czekam dalej w takim razie :-D

A ja dziś od rana na badankach krwi - oj ile tych probówek zużyto i wogóle... Masa badań, z moczem w sumie 9 :szok::

  • grupa krwi
  • morfologia
  • toksoplazmoza IgM (czy jakoś tak)
  • rubella
  • IgM
  • CMV
  • WR
  • HBs
  • mocz
\Wiecie dokładniej czego dotyczą poszczególne badania?
W piatek babcia odbierze wyniki, bo ja już w Lodzi będę...
A jutro wieeeelki dzień :-D:-D:-D:-D:-D USG:-D:-D:-D zobaczę już w pełnej krasie moje maleństwo :-D:-D:-D:-D Boziu, już doczekać się nie mogę:-D:-D:-D
Zrobię zdjęcie wyniku i się Wam pochwale :-D

Miłego wieczorku i owocnych staranek:-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki;-);-)
Ja idę dzisiaj kupić test i co ma być to będzie zrobię go jutro rano i napisze po południu co mi wyszło. Mój M mówi że to już ale ja muszę sama sprawdzić:tak::tak:
Miłego wieczorku:-)
kciuki zacisniete:-)
haha a myslisz ze ja w jakiej wodzie kompana? ja po 3 cyklu stwierdzilam ze nieplodna jestem hehe , podziwiam dziewczyny ktora staraja sie po kilka lat ja juz bylam sklonna do osrodka adopcyjnego sie udac, wiem co znaczy to wszystko w okolo zwlaszcza po moich przejsciach , kazda reklama, film z dziecmi to rycze sobie pocichutku by nikt nie widzial a w kolo tylko slysze ze ta urodzila tamta zaszla , wiem co to znaczy , latwo mi pocieszac choc samej tak samo ciezko to znosic , doradzam ci tylko spokoj bo wiem jak wielkie jest rozczarowanie potem. lepiej sie wylaczyc na te 2 tygodnie do terminu @ ale wiem ze to strasznie trudne
cierpliwosci i II kreseczek zycze ci z calego serca

a co do facetów to moj by chyba oszalal jakbym mu wszystko mowila co tu pisze, tak chyba latwiej bo my sie akurat rozumiemy a oni to inny swiat
a moj m caly czas sie dopytuje o nick´a i bardzo sie wkurza ze nie chce mu powiedziec o co tu chodzi
zasugerowalam zeby wszedl na jakies "meskie" forum
ale jak przemyslalam sprawe to chyba nie jest dobry pomysl co wy na to
 
Mój chce żebym mu chociaż posty swoje czytała, dobre żarty :-p skubaniec mi przez ramię czasem zagląda jak piszę.:-p
Dziękuję dziewuszki za słowa pocieszenia. Szczerze mówiąc rano byłam w bardzo złym humorze nie miałam w ogóle chęci na nic :-( ale ukochany mnie pocieszył, powiedział że on bardzo pragnie tego dzidziusia i nie odpuści.:-) Tak więc wkrótce znów zaczynamy starania! :-)
 
a moj m caly czas sie dopytuje o nick´a i bardzo sie wkurza ze nie chce mu powiedziec o co tu chodzi
zasugerowalam zeby wszedl na jakies "meskie" forum
ale jak przemyslalam sprawe to chyba nie jest dobry pomysl co wy na to

Mój chce żebym mu chociaż posty swoje czytała, dobre żarty :-p skubaniec mi przez ramię czasem zagląda jak piszę.:-p
Dziękuję dziewuszki za słowa pocieszenia. Szczerze mówiąc rano byłam w bardzo złym humorze nie miałam w ogóle chęci na nic :-( ale ukochany mnie pocieszył, powiedział że on bardzo pragnie tego dzidziusia i nie odpuści.:-) Tak więc wkrótce znów zaczynamy starania! :-)

Mój też siada i pyta co ty tak tam piszesz i zagląda ;-);-)
A męskie forum to zależy na jakich ludzi trafi, niektórzy faceci opowiadają że jak urodzi się dziecko to już nie jest tak fajnie, mniej przytulanek, na pierwszym planie dziecko itp. Mój M kiedyś właśnie usłyszał takie słowa od kumpla i widziałam w jego oczach, że się zastanawia ale później przyszedł inny, który mówił, że poleca wszystkim posiadanie dziecka więc M już nie był taki wystraszony:tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny,czy ktoras z was moze mi wyjasnic,o co chodzi w tym rosyjskim tescie ciazowym?przeciez to jest jakas kompletna bzdura!!!:angry:kto to wymyslil?
 
Do góry