reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie i ja się dopisuje do starających. Jestem mamą 3 letniego Antosia i przyszła pora na starania o drugie dziecko. Od kilku dni nie mogę sobie miejsca znaleźć 7 listopada lub 8 testuję. Moje pierwsze przeczucie mówiło, że jestem w ciąży ale dzisiejsze pobolewanie brzucha mówi chyba się nie udało. Jak wy sobie radzicie z tym oczekiwaniem.?

ja sobie nie radze :(
jak tylko wredna @ przychodzi to dolinka na maksa, rycze i rycze
ciezko tak czekac
ale z dziewczynami na forum latwiej ;)
dzieki laseczki ze jestescie :)
 
reklama
Witam dziewczynki :))))

Wreszcie chwilka na napisanie czegoś :tak: czytam was codziennie ale siły na odpisanie nie ma :sorry2:
Dzisiaj też dość ogólnie będzie :zawstydzona/y: GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM !!! :-D trzymam mocno kciuki za starające się i niedługo testujące :tak::tak:
Jak będę miała wolną chwilkę to odpisze trochę bardziej indywidualnie :tak:

Pozdrawiam was cieplutko :-D buziam ;*******
 
2_642.jpg


Dziewczyny może My coś źle robimy ??? :-)
Ale uśmiałam się :-D:-D:-D Rewelka

Cześć laseczki;-);-)
Ja idę dzisiaj kupić test i co ma być to będzie zrobię go jutro rano i napisze po południu co mi wyszło. Mój M mówi że to już ale ja muszę sama sprawdzić:tak::tak:
Miłego wieczorku:-)
Zaciskam mocno kciuki i czekam na dobre wieści!

Adolfinko owocnej nocki życzę!

U mnie M też bardzo ciekawski i czasem przez ramię zagląda! Cóż faceci juz tak mają!:-D
Pozdrawiam dziewczynki
 
Dobrywieczork:-)
Mój mąż tak mnie błagał rano bym zrobiła test - że zrobiłam, i jedna kreseczka:sorry2:
Zagląda do mojego notesu i stwierdził, ze dwunasty dzień miną wczoraj a u mnie @ brak to może test coś pokaże....
Facet biedny nie może się doczekać!
Mnie tak wszystko boli i temperaturka nie spada, grypy nie ma, nie mam pojęcia o co chodzi. Może wredna @ przyjdzie później. Po odstawieniu tabletek wszystko możliwe. Ostatnio gin powiedział, ze jaszcze może mi się wszystko tam reguluje.
Pysiu i adolfino - ja torbiele miałam rozbijane lekami, bardzo silne ale skuteczne. Już cztery lata mam spokój. lekarz powiedział, ze przy tak wysokim ryzyku w rodzinie zachorowań na raka woli by tego nie było.
Pysia - co do bocianów, u nas na wiosnę było ich sporo ale bez efaktów, a ja tak bardzo chciała bym dać mężowi na urodziny 06.12. test pozytywny, albo bucika......:blink:
 
Dziewczyny,czy ktoras z was moze mi wyjasnic,o co chodzi w tym rosyjskim tescie ciazowym?przeciez to jest jakas kompletna bzdura!!!:angry:kto to wymyslil?
glupie to strasznie, ja raz bylam w ciazy raz nie hehe nawet bezdotykowo dzialalo:-D

ja sobie nie radze :(
jak tylko wredna @ przychodzi to dolinka na maksa, rycze i rycze
ciezko tak czekac
ale z dziewczynami na forum latwiej ;)
dzieki laseczki ze jestescie :)
podpisuje sie pod tym czerwonym, hehe tez bez foum bym chyba umarla

Dobrywieczork:-)
Mój mąż tak mnie błagał rano bym zrobiła test - że zrobiłam, i jedna kreseczka:sorry2:
Zagląda do mojego notesu i stwierdził, ze dwunasty dzień miną wczoraj a u mnie @ brak to może test coś pokaże....
Facet biedny nie może się doczekać!
Mnie tak wszystko boli i temperaturka nie spada, grypy nie ma, nie mam pojęcia o co chodzi. Może wredna @ przyjdzie później. Po odstawieniu tabletek wszystko możliwe. Ostatnio gin powiedział, ze jaszcze może mi się wszystko tam reguluje.
Pysiu i adolfino - ja torbiele miałam rozbijane lekami, bardzo silne ale skuteczne. Już cztery lata mam spokój. lekarz powiedział, ze przy tak wysokim ryzyku w rodzinie zachorowań na raka woli by tego nie było.
Pysia - co do bocianów, u nas na wiosnę było ich sporo ale bez efaktów, a ja tak bardzo chciała bym dać mężowi na urodziny 06.12. test pozytywny, albo bucika......:blink:
niektorym tescik wychodzi w 15 dpo, po terminie @ wiec spokojnie wytrzymaj jeszcze ze 2 dni , trzymam kciuki

;-)

moj M tez mi ciagle zaglada bo co mozna tak pisac sie dziwi, ale jakos nie lubie jak zaglada
 
reklama
Adolfinko ja już działam od kilku dni!:-D W listopadzie musi nam się udać! A co:-D W końcu święta juz tuż, tuż więc marzenia się spełniają....
 
Do góry