reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczynki ja wpadłam się tylko przywitać, mąż miał dziś wolne, tzn na noc poszedł to nie bardzo miałąm się jak dostać do kompa...

Czardziejko widzę, że coraz częsciej tu zaglądasz, oj chyba Cię korci?;-):-)

a co to wogole jest:baffled: ??????
proszę:
http://emagia.narod.ru/index.htm -ROSYJSKI TEST CIĄŻOWY- KORZYSTAĆ Z PRZYMRuŻENIEM OKA!!!
Mi wyszedł ujemny:-p

Pozdrawiam Staraczki

Dobranoc!!!
 
reklama
Dziewczynki ja wpadłam się tylko przywitać, mąż miał dziś wolne, tzn na noc poszedł to nie bardzo miałąm się jak dostać do kompa...

Czardziejko widzę, że coraz częsciej tu zaglądasz, oj chyba Cię korci?;-):-)


proszę:
http://emagia.narod.ru/index.htm -ROSYJSKI TEST CIĄŻOWY- KORZYSTAĆ Z PRZYMRuŻENIEM OKA!!!
Mi wyszedł ujemny:-p

Pozdrawiam Staraczki

Dobranoc!!!

A co sie z tym robi bo ja po rosyjsu to nic a nic....:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny,czy ktoras z was moze mi wyjasnic,o co chodzi w tym rosyjskim tescie ciazowym?przeciez to jest jakas kompletna bzdura!!!:angry:kto to wymyslil?
Bajka ;-);-);-)

ja sobie nie radze :(
jak tylko wredna @ przychodzi to dolinka na maksa, rycze i rycze
ciezko tak czekac
ale z dziewczynami na forum latwiej ;)
dzieki laseczki ze jestescie :)
Jakoś musimy dawać radę SILNE BABECZKI jesteśmy :tak::tak:
Mi też momentami jest ciężko najgorzej jest w nocy myślę o moim Aniołku.

Witam dziewczynki :))))
Jak będę miała wolną chwilkę to odpisze trochę bardziej indywidualnie :tak:
Witaj:-) Wpadnij na dłużej :tak::tak:Buziaczek

Dobrywieczork:-)
Mój mąż tak mnie błagał rano bym zrobiła test - że zrobiłam, i jedna kreseczka:sorry2:
Zagląda do mojego notesu i stwierdził, ze dwunasty dzień miną wczoraj a u mnie @ brak to może test coś pokaże....
Facet biedny nie może się doczekać!
Czasem trzeba trochę dłużej poczekać z testem. Trzymam kciuki :tak::tak:

narazie moj maz mnie faszeruje domowymi kompotami z czeresni hehehe:-D rosolkami i pomidorowymi:-D hehehe
jutro znow do pracy od razu mi sie odechciewa:(:baffled:
Dobrze, że dba o Ciebie.
A nie możesz iść na zwolnienie żeby do końca się wykurować?

A dziewczyny, jak to jest? Mam w domu Mikołaja to chyba on powinien postarać się o prezent?:-);-):-D
A no to pewnie. No to widzę, że będziesz mieć fory u św. Mikołaja ;-);-)

Chyba na serio trzeba coś napisać do św Mikołaja... Chociaż ja bym bardzo chciała zrobić mojemu tacie prezent na imieniny (Andrzejki), bo on już tak bardzo chciałby mieć wnuczka/wnuczkę... Może na 30 listopada się już uda :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Trzymam kciuki żeby pojawił się cudowny "prezent".


A dziewczyny, wczoraj miałam okazję sprawdzić reakcję swojego psa do dziecka.... Był cudowny, lizał tą małą niunię po twarzy, po włoskach a ona nawet wsadzała mu rączki do pyszczka, a on NIC!;-) Nawet nie gryzł jej jak ja nosiłam dzidzie na rękach, tylko strasznie hałasował, ale nie gryzł jej - byłam taka zachwycona:-)
A to bardzo dobrze :tak::tak:

Lilu 19 widze ze dalej jedziemy na tym samym wozku. Ja dalej nie mam @ i jest to moj 54 dc.
Oj biedactwo, mam nadzieje, że @ wkrótce się zjawi.

Przepraszam za ten duuzy post...:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Chyba powinnam sobie sprawic okulary:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dobrze mi się czytało;-);-);-)

Cześć Kochane Staraczki :-) dawno mnie tu nie było i sie troszke pozmieniało niestety jak narazie u mnie nic:angry::angry:staram sie z mężem już dłuższy okres i nic ciagle ta @@@:angry:teraz znów mi sie zaczeły dni płodne i zobaczymy mam nadzieje ze bedzie wreszcie niespodzianka pod choinke i wam tego tez zycze;-)
Trzymam kciuki :tak::tak:

Lilu a Ty już śpisz?
Ja zaraz uciekam się kąpać :tak::tak:
 
Lilu 19 widze ze dalej jedziemy na tym samym wozku. Ja dalej nie mam @ i jest to moj 54 dc. Ztey ze ja zadzwonilam 26.10 do mojego ginekologa i powiedzialam mu ze zaczyna mnie to wszystko juz wqu....(przepraszam za slownictwo) do po ostatim wywolaniu(ktore sie udalo)nastepna jeszcze nie raczyla przyjsc!! A on na to ze powinnam zrobic (nastepny z kolei zreszta) test i jak bedzie ujemny to znowu wywolujemy, wiec kazal mi tak jak ostatnio wziac orgamentil(mam nadzieje ze nie zrobilam bledu w nazwie) w chwili obecnej czekam na @. Castagnus mam brac nadal. Jak dostane@ chce sobie zbadac poziom hormnonow, bo czuje ze cos jest nie tak. Caly czas czuje sie taka spuchnieta :crazy::crazy::crazy:jak przed @, oblewaja mnie zimne poty(smieje se ze to moze juz menopauza:-):-):-):crazy::crazy::crazy:) A do tego przytylam 5 kg:crazy::crazy::crazy:.
Boze nigdy tak z utesknieniem nie czekalam na @:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Wydaje mi sie ze to chyba dzialanie castagnusa :angry:
ja @ narazie nie wywoluje bo czytalam na necie ze nie mozna mieszac castagnus z lekami na wywolanie @ :baffled:

Lilu a Ty już śpisz?
Ja zaraz uciekam się kąpać :tak::tak:

Nie nie spie kochana, ja tez zaraz ide sie wypluskac w wannie i do spania, musze wstac o 6.00 rano dzien jak codzien, ale w przyszlym tygodniu mam 5 dni urlopu to bede lezec do gory .... wiecie czym :-D:-D:-D:-D

DOBRANOC.
 
Phelania- w taki razie trzymam kciuki zeby sie udalo...moze w tym cyklu? :)
A ja jaz bedzie lista starączek 2009 to sie zapisze :) No chyba ze stchórze:-D:-D:-D

Czarodziejko zeby tak było:-)moze wreszcie bedzie to nasz czas i sie zapiszemy jako mamusie małych fasoleczek 2009:-Ddzieki dziewczynki wszystko sie okaze pod koniec miesiaca:baffled:
 
kingus- kochana dba dba , a jesli chodzi o l-4 to ja jak juz pojde to nie wroce,, nie bedzie mi sie chcialo,, a tak chcialam jeszcze popracowac do grudnia.. a pozniej fiuuu.. ale zobaczymy jak to wyjdzie.. jak bede sie czula...wklejam moje malenstwo to byl 8 tydzien i 5 dzien.. chyba.. a teraz mamy 10 tydz i 5 dzien bo suwaczek oszukuje o jeden dzien,, a raczej zmienia sie dopeiro ok 18...
 
Ostatnia edycja:
kingus- kochana dba dba , a jesli chodzi o l-4 to ja jak juz pojde to nie wroce,, nie bedzie mi sie chcialo,, a tak chcialam jeszcze popracowac do grudnia.. a pozniej fiuuu.. ale zobaczymy jak to wyjdzie.. jak bede sie czula...wklejam moje malenstwo to byl 8 tydzien i 5 dzien.. chyba.. a teraz mamy 10 tydz i 5 dzien bo suwaczek oszukuje o jeden dzien,, a raczej zmienia sie dopeiro ok 18...
Szkoda, ze nie można powiększyć, bo chciałam lepiej popodziwiać :-) Ale i tak super :-) I najważniejsze, ze zdrowo rośnie :-)
Ja dziś mam usg o 11 i też wkleję Wam zdjęcie mojego Słoneczka :-)
Mam nadzieję, że wszystko ok z Maluszkiem, ale myślę, ze tak :-)
Miłego dnia Kochane:-)

Brrr.. ale na dworze zimno i brzydko... zima idzie :wściekła/y:
 
Czesc dziewuszki!siedze sobie w lozku i popijam kawke,ale zaraz musze wstawac i jechac do pracy,bo mam 28km.jak bede w pracy,to do was zajze.jeszcze 6 dni do testowanka,nie moge sie doczekac.tym czasem zadnych objawow.nawet mnie piersi nie bola.zobaczymy,co bedzie,to bedzie.nie nastawiam sie na II.pozdrawiam was porannie,cieplutko i optymistycznie.:-):-):-):-)
 
reklama
:-:)-:)-:)-(
brzuch zaczyna mnie boleć jak na @.... troche za wczesnie bo powinnam dostac 11 ale pewnie jak jej nie chce to wczesniej przylezie.... wredna zlośliwa @.. zawsze taka była:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nawet dzień przed ślubem do mnie przylazla :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
muszę poszukać w necie rytuałów na odpędzenie @ ;-) jak coś znajdę to się z wami podzielę :tak:
 
Do góry