reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczyny - temperatura mi pomału rośnie, pobolewa mnie brzuszek dołem, nie wysypało mnie na twarzy jak zawsze na tydzień przed okresem, zaczęłam dużo jeść,......... czy to może być to o czym każda z nas marzy?:dry::rofl2::szok:;-)
Prawdę mówiąc owulacje mogę mieć zaraz po okresie jak i na tydzień przed....
Boję sie robić test bo przez pięć lat brałam anty i lekarz powiedział, że regularnie nieregularny okres mogę mieć jeszcze długo a owulacja może różnie występować podczas każdego cyklu.....:eek::errr::oo:
ale pamietaj ze po odstawieniu tabletek jest o wiele wieksza szansa zajscia w ciaze , jajniczki lepiej pracuja, trzymam wiec kciuki


u mnie kicha :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz 19dc a ja bez owu tempka ciagle 36,6 , nie wiem co sie dzieje umowilam sie na przyszly piatek do gina, moze poobserwuje mi czy mam owulke a do tego od miesiaca strasznie bola mnie piersi mam strasznie nabrzmiale,bola pod pachami i ogolie sa obolałe, zaczelo sie po owu i trzymaja juz miesiac , martwi mnie to strasznie moze cos nie tak z moimi hormonkami i dlatego nie ma owulki :-:)-(
 
reklama
Ja zostałam mamą po jednym jedynym przytulanku bez zabezpieczenia, także jak najbardziej możliwe, trzeba tylko utrafić właściwy dzień:tak::tak:. Ja niestety dziś w nocy nic nie zdziałałam :no:, bo mój mały nam dał tak popalić, że nam sie odechciało przytulanek.

no wlasnie tylko jak utrafic ten wlasciwy dzien troche to wkurzajace ze to jajeczko tak krotko zyje:-)







absolutny spontan, bez żadnych wyliczeń i wstyd się przyznać po alkoholu :zawstydzona/y:
ja już kiedyś dziewczynom pisałam, że to było tak, że poszłam do mojego gina w czerwcu i ustaliliśmy, że jak wrócę z wakacji , to pomyślimy nad bardziej spektakularnymi metodami zapłodnienia więc dałam na luz a po wakacjach , to już w ciąży byłam :-)
a jakie sa te "spektaktualne metody zaplodnienia"
i ginek na poczatku nie kazal Ci na poczatku po prostu probowac:baffled:

Ja mam dosyc dobry sposób na zmęczonego m. Robie mu masaz pleców i odrazu już mu zmęczenie przechodzi, bo mojego m zawesz plecy bolą :tak:a po masażu zawesz znajdzie ochote na przytulanki :-D Polecam wypróbowac moze i na twojego m zadziała ;-)
juz probowalam ale chyba za slabo mi to szlo bo moj m zasnal troche wstyd sie przyznac:zawstydzona/y:
 
no wlasnie tylko jak utrafic ten wlasciwy dzien troche to wkurzajace ze to jajeczko tak krotko zyje:-)

Myślę, że bez obserwacji cyklu, jedyne wyjście (oprócz testów na owu) to przytulanki regularne co dwa-trzy dni;-);-);-), może się uda. Ja w tym miesiącu tak robię:tak:, a od przyszłego zaczne obserwację. Powodzenia
 
Dzięki dziewczynki.
Praca nie jest cieżka ale trzeba robić wszytsko systematycznie. Miałabym w kadrach pracować.
I chyba się zdecyduje bo jade tam 10 minut i w ciąży nie będzie problemu z dojazdami. Jeszcze pewnie zrobię sobie bilans plusów i minusów ;-)

kadry - brzmi ciekawie, warto zdobyć doświadczenie a dodatkowo masz blisko!
 
W końcu po pracy i obowiązkach domowych:-p
Dzięki za wszelkie fluidy i dobre słowo. Dzisiaj coś mnie nastroiło bardzo mocno pozytywnie. Powiem jak będą dwie kreski, co tak bardzo na duchu podnosi.:-)
 
Witam Kochane i dziekuje wam za gratulacje (chociaz jeszcze troszke sie boje ich przyjmowac).
Katarzynka co do objawów to od tygodnia mam mdlosci (podobno jeszcze za wczesnie, no ale ja mialam) i po ok. tygodniu od zaplodniania czulam bol brzuszka (podobny do menstruacyjnego)- pewnie fasolka sie lokowala :-) Trzymam kciuki za Twój i Pysi tescik, napewno Wam sie uda dalaczyc do mam lipcowych (ja tez urodzilam sie w lipcu :-) ).
Izabell mi wyszedł termin na 15 lipca, a do lipcowek zapisze sie chyba dopiero po wizycie u lekarza :-)
A wlasciwie to kiedy powinna pojsc do lekarza?
Kinguś zgadzam sie zreszta dziewczyn, ze czasami warto chwile przebidowac za mniejsze pieniadze, ale zdobyc doswiadczenie, a czasami i zawod :-) powodzenia.
 
witajcie dziewczynki! ja jestem jakas dzis wykonczona, oslabiona i wogole.. czuje sie nie najlpeiej a tu musze wytrzymac do 15..://

misia2627- no wlasnie i o tym mowie ze najwazniejsze ze trzeba trafic na odpowiedniego lekarza ktory porzadnie zbada i powie konkretnie, ja niestety tez zaliczam sie do przypadkow kiedy bylam olewana przez moja doktorke przez 8 lat i zamiast zrobic badania hormonow dawala mi tabletki anty co niewelowalo problem tradziku na ten czas.. ale jak juz pojawila sie decyzja o dziudziusiu wtedy tez machnela rekami ze ona nie moze nic poradzic.. a mogla dac na badania ale olala to..:/ ehh.. dopiero moj doktor rogoszewski dzieki niemu mamy maluszka.. -- cale szczescie ze natrafilam na niego,, zycze i tobie wlasnie takiego zakonczenia... dla porownanian u mojej doktorki moglabym sie jeszcze starac rok a i tak by nic nie bylo a u rogoszewskiego wystarczyl miesiac i wiadomoe bylo o co chodzi,, w ciagu 3 mc od moementu jak do niego trafilam zaszlam w ciaze..:):-D



Moja Pani doktor powiedziała że jeśli się nie myli to mogę już po 3 miesiącach zajśc w ciąże...mam nadzieje że się nie myli i będzie tak jak mówi...
Oczywiście bardzo Ci gratuluję... mam nadzieje że będzie tak jak mówi moja gin i oczywiście tak jak mi życzysz...
 
reklama
witajcie dziewczynki! ja jestem jakas dzis wykonczona, oslabiona i wogole.. czuje sie nie najlpeiej a tu musze wytrzymac do 15..://

misia2627- no wlasnie i o tym mowie ze najwazniejsze ze trzeba trafic na odpowiedniego lekarza ktory porzadnie zbada i powie konkretnie, ja niestety tez zaliczam sie do przypadkow kiedy bylam olewana przez moja doktorke przez 8 lat i zamiast zrobic badania hormonow dawala mi tabletki anty co niewelowalo problem tradziku na ten czas.. ale jak juz pojawila sie decyzja o dziudziusiu wtedy tez machnela rekami ze ona nie moze nic poradzic.. a mogla dac na badania ale olala to..:/ ehh.. dopiero moj doktor rogoszewski dzieki niemu mamy maluszka.. -- cale szczescie ze natrafilam na niego,, zycze i tobie wlasnie takiego zakonczenia... dla porownanian u mojej doktorki moglabym sie jeszcze starac rok a i tak by nic nie bylo a u rogoszewskiego wystarczyl miesiac i wiadomoe bylo o co chodzi,, w ciagu 3 mc od moementu jak do niego trafilam zaszlam w ciaze..:):-D

Zastanawiam sie tylko jak można mieć taki okropny stosunek do pacjęta...szczerze to przeraziła mnie twoja historia a jak pomysle ze mnie to tez moglo spotkać to az mi ciarki przeszly.Ta nowa gin powiedziała mi że jeśli to jest to co ona podejrzewa to powinnam zajśc w ciąże max za ok 3 miesiące
Gratuluje Ci dzidziusia i mam nadziej ze będzie tak jak mi tego życzysz i tak ajk mowi ta moja nowa lekarka...nie mogę doczekać sie poniedziłku i USG czym szybciej zaczne się leczyć tym szybciej zajdę w ciąze...POZDROWIONKA
 
Do góry