reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Elisabeth dziękuję Ci bardzo za informację i wyjasnienia w sprawie endometrium..;-)
A winka czerwonego to bym sie dzisiaj bardzo chętnie napiła:-p

Dziewczynki zmykam na dzisiaj, głowa mi pęka..........
do jutra
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny, często zaglądam na forum ale mało pisze, dziś jednak mam ważne pytanie. Byłam u mojego gina bo od prawie roku się staram i nic. Ostatnio wyregulawała mi się miesiączka, myślałam że będzie wszystko dobrze ale dziś dzięki usg dowiedziałąm się że wogóle nie mam owulacji. Ostatnią miałam chyba w maju, stosowałam testy owu ale testy różnych firm dawały różne wyniki i rzuciłam je w kąt. Jestem w 11 dc i pani doktor stwierdziła, że nie owuluje. Trochę mnie to z nóg zwaliło, że dowiaduje się dopiero teraz ale fakt że od 4 miesięcy nie chodziłam do gina bo tłumaczyłam sobie że brak dzidzi spowodowany jest stresem itp. Mam zrobić badania na prolaktynę i iść także do endokrynologa bo jako nastolatka miałam problem z tarczycą. Jedno z moich pytań brzmi co jest najczęściej przyczyną braku owulacji i na co mam się przygotować?
Poza tym czytam opis usg i pisze że " trzon macicy przodozgięty, przodopochylny, jednorodny" co to znaczy? 1,5 roku wcześniej robiąc usg u innego gina pisało "trzon macicy gładkościenny o zwykłej echogenności" a teraz wyszło że jest pochylony do przodu? Myślałam że ta część się nie zmiania chyba że ja to źle rozumiem. Pozatym "endometrium hiperechogenne" - to dobrze czy źle?
Zastanawia mnie też to że wydawało mi się robiąc jeszcze testy owu że mam owulację dość późno tak koło 17-18 dc a dziś jest 11dc więc czy twierdzenie że nie owuluje jest prawidłowe, może ktoś się na tym zna kiedy pojawia się pęcherzyk. Dodam jeszcze opis jajników "obustronnie bez echostruktur patologicznych z pojedyńczymi, drognymi (6 mm) pęcherzykami w całej objętości. może ktoś mi pomoże i jakoś zinterpretuje ten opis albo też miał problem z brakiem owulacji.
Z góry dziękuje!
 
Kurcze chyba źle na mnie wpływaja kobietki w ciąży:-:)-:)-(,
dzis była u mnie kolezanka - w ciązy z drugim dzieckie..... Potem poszłam do kolezanki - fryzjerki tez w ciąży i tez z drugim dzieckie, a ja............................ Kurdę staram sie źle,:no::no::no::no: nie staram się też źle,:-:)-:)-:)-(...
 
hej wróciła z pracy i tak źle się czułam miałam straszne mdłości :szok:, czyżby tak wcześnie miały się pojawić, i do tego jeszcze trochę zakuwało w dole brzucha ale chyba to dobre znaki.
 
staramy się już półtora roku i nic czasem mysle ze chyba nie jset mi dane zostać mamą...lekarze mowia ze wszystko ok ale chyba jednak nie skoro nie moge zajsc w ciaze. 29 ide do gina na kontrole...zobacze co tym razem mo "wymysli" podobno da mi skierowanie na droznosc jajowodów? czy ktoś coś o tym wie - co to takiego??
 
staramy się już półtora roku i nic czasem mysle ze chyba nie jset mi dane zostać mamą...lekarze mowia ze wszystko ok ale chyba jednak nie skoro nie moge zajsc w ciaze. 29 ide do gina na kontrole...zobacze co tym razem mo "wymysli" podobno da mi skierowanie na droznosc jajowodów? czy ktoś coś o tym wie - co to takiego??

ja tez dostalam na to skierowanie,ale nie poszlam bo sie troche wystraszylam,moj lekarz mi powiedzial,ze musialabym spedzic dobe w szpitalu na oddziale,podobno jezeli jajowody sa drozne to zabieg nie boli a jezeli nie,albo troche zapchane czy cos takiego(nie wiem jak to okreslic)to kobieta odczowa jakis bol,tak bynajmniej powiedziala mi laska,ktora jest po tym zabiegu.no my staramy sie troche dluzej:-(,pozdrawoiam,poki co moje badanka tez sa dobre,ja tez niedlugo ide na wizyte i zobaczymy co dalej.
 
reklama
Tak bardzo mi przykro.pare dni temu mialam to samo,ale nie poddawaj sie ,my sie nigdy nie poddajemy.pomysl!ile jeszcze cykli przed toba,ile szans.usmiechnij buzke,napewno w koncu sie uda.cierpliwosci juz brakuje,wiem,ale nie trac nadziei,nigdy!!!!!!!!czujesz?poszlo miliony fluidkow do ciebie:-);-):tak::-D

DZIĘKI CI EMMA2:-)JUZ MI TROCHĘ LEPIEJ BO MOJ ZŁY HUMOR ODCHODZI WRAZ Z OKRESEM:-p:-pPRZYCHODZI CZAS JAJECZKOWANIA MIERZENIA TEMPERATURY OBSERWACJI ITD - CZYLI CZAS NADZIEJI MOŻE TYM RAZEM SIĘ UDA...29 idedo gina mam nadzieje ze da mi dobre wiadomosci
 
Do góry