reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Czesc dziewczyny!dopiero teraz mam troche czasu,zeby cos napisac,bo bardzo duzo pracuje,a w pracy nie mam za wiele czasu.juz niedlugo u mnie zagosci owulka,wiec bede dzialac.nie wiem,czy to dobrze,ale w sobote idziemy na wesele,a w niedziele musimy dzialac.na weselu napewno bedzie alkohol,nie wiem,czy to dobrze,moze lepiej nic nie pic.poki co jestem bardzo wyluzowana,bierzemy z mezem witaminki,a ja wiesiolka.nastawiam sie na to,ze w tym miesiacu znowu @ przyjdzie,jakos nie wierze,ze wogole jeszcze kiedys zajde w ciaze,a moze poprostu zupelnie odpuscilam.no coz,zupelnie nie mozna tracic nadziei,wiec dzialam mimo to,tym bardziej,ze to sama przajemnosc.pozdrawiam wszystkie staraczki i dziele sie moim dobrym samopoczuciem.wszystkie smutki precz!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
I znowu nic... @ jak zawsze przyszedł nieproszony:wściekła/y:....przyniósł wielkie rozczarowanie no i oczywiscie łzy....trace nadzieje ze kiedykolwiek bede miała dzidzie...:-(
 
I znowu nic... @ jak zawsze przyszedł nieproszony:wściekła/y:....przyniósł wielkie rozczarowanie no i oczywiscie łzy....trace nadzieje ze kiedykolwiek bede miała dzidzie...:-(

nie mozemy tracic nadzieji....napisz jak dlugo staracie sie o dzidzie? moze wczsniej juz pisalas takze sorki ze sie powtarzam!!! EMMAmilo,ze masz leprzy nastroj,wiesz co?!jak bedziecie na weselu mozecie spontanicznie sie z niego wymknac na male co nieco....wydaje mi sie,ze wlasnie taka spontanicznosc jest potrzebna w starankach..:tak:a co do alkoholu to nie uwazam zeby w malych ilosciach szkodzil..pozdrawiam!!
 
I znowu nic... @ jak zawsze przyszedł nieproszony:wściekła/y:....przyniósł wielkie rozczarowanie no i oczywiscie łzy....trace nadzieje ze kiedykolwiek bede miała dzidzie...:-(
Tak bardzo mi przykro.pare dni temu mialam to samo,ale nie poddawaj sie ,my sie nigdy nie poddajemy.pomysl!ile jeszcze cykli przed toba,ile szans.usmiechnij buzke,napewno w koncu sie uda.cierpliwosci juz brakuje,wiem,ale nie trac nadziei,nigdy!!!!!!!!czujesz?poszlo miliony fluidkow do ciebie:-);-):tak::-D
 
nie mozemy tracic nadzieji....napisz jak dlugo staracie sie o dzidzie? moze wczsniej juz pisalas takze sorki ze sie powtarzam!!! EMMAmilo,ze masz leprzy nastroj,wiesz co?!jak bedziecie na weselu mozecie spontanicznie sie z niego wymknac na male co nieco....wydaje mi sie,ze wlasnie taka spontanicznosc jest potrzebna w starankach..:tak:a co do alkoholu to nie uwazam zeby w malych ilosciach szkodzil..pozdrawiam!!
Ale z ciebie lobuz ROMKA,ale pomysl super,dziekuje!;-)
 
pixella77- gratuluje z calych sil i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.. zeby nic sie malenstwu nie stalo.. a ja ciezko przezywam mdlosci i strasznie sie czuje,, do tego dolozyla sie znow klotnia z mezem.. ehhh mam dosc... a nie moge sie denerwowac.. ale czasami sie nie da............:/:baffled:
 
reklama
dziewczynki dzięki za gratulacje..niestety prucz ciazy mam tez gorączke wysoką z niewiadomej przyczyny i antybiotyk....(dreszcze>38st...własnie wróciłam od gina...) 2 tyg zwolnienia...i byc może nic z tego nie wyjdzie...tak ginka zawyrokowała...puki nie krwawię jest ok.
Słonko to kuruj sie i wypoczywaj napewno lada moment poczujesz sie lepiej i juz w pełni bedziesz mogla sie cieszyc z zafasolkowania :-D i pamietaj ze nadzieja umiera ostatnia i trzeba wierzyc ze sie wsio ułoży!;-)

Czesc dziewczyny!dopiero teraz mam troche czasu,zeby cos napisac,bo bardzo duzo pracuje,a w pracy nie mam za wiele czasu.juz niedlugo u mnie zagosci owulka,wiec bede dzialac.nie wiem,czy to dobrze,ale w sobote idziemy na wesele,a w niedziele musimy dzialac.na weselu napewno bedzie alkohol,nie wiem,czy to dobrze,moze lepiej nic nie pic.poki co jestem bardzo wyluzowana,bierzemy z mezem witaminki,a ja wiesiolka.nastawiam sie na to,ze w tym miesiacu znowu @ przyjdzie,jakos nie wierze,ze wogole jeszcze kiedys zajde w ciaze,a moze poprostu zupelnie odpuscilam.no coz,zupelnie nie mozna tracic nadziei,wiec dzialam mimo to,tym bardziej,ze to sama przajemnosc.pozdrawiam wszystkie staraczki i dziele sie moim dobrym samopoczuciem.wszystkie smutki precz!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
znam pare maleństw ktore zostały poczęte po alkoholu i nic kompletnie im nie jest sa sliczne i radosne ;-):-p ilość w granicach rozsadku nie zaszkodzi a pomysl z tym malym co nie co :-D jest swietny!!!!
I znowu nic... @ jak zawsze przyszedł nieproszony:wściekła/y:....przyniósł wielkie rozczarowanie no i oczywiscie łzy....trace nadzieje ze kiedykolwiek bede miała dzidzie...:-(
przytulam!!! ;-) bedziesz miala dzidzie !!! nie wątp w to!:wściekła/y:
pixella77- gratuluje z calych sil i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.. zeby nic sie malenstwu nie stalo.. a ja ciezko przezywam mdlosci i strasznie sie czuje,, do tego dolozyla sie znow klotnia z mezem.. ehhh mam dosc... a nie moge sie denerwowac.. ale czasami sie nie da............:/:baffled:
oj kochanie nie martw sie tą sprzeczką! ja od kilku dni prawie dzien w dzien mam jakaś ścinke z M to chyba taki wplyw pogody ze ludzie rozdraznieni chodza a i hormonki buzuja w tobie a w nim pelno emocji w zwiazku z przyszla rola taty! napewno on tez sie tym denerwuje! ;-) a co do mdlosci to juz niedlugo pewnie sie skoncza!! ;-)
 
Do góry