reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Cześć Kochane:-D

Pogoda brzydka dziś u mnie i samopoczucie adekwatne do aury za oknem. Mdłości zaczynają mi dokuczać coraz bardziej:baffled:, mam nadzieję, że nie rozkręcą się na maksa:no:. Spać mi się chce tak strasznie, że boję się, że sobie chrapnę przy biurku:szok::-D no i do tego wszystkiego rozbolał mnie ząb:oo2:. Ehh pożaliłam się, a teraz pora wziąć się troszkę do pracy:unsure:. Miłego dzioneczka Dziewczyneczki:tak:
 
reklama
ja tez wróciłam z badanek...ale zapłaciłam tylko 38 zł za ponowna bete...zobaczę czy rośnie .... morfo, crp, mocz, hiv, wr..cukier...itd...ze skierowaniem
 
Madzio, a kiedy ty masz usg?...ja się zpisałam na 5.11...6t3dc ale chyba przepiszę się na 12.11...to bedzie 7t3dc...gdzieś...

A moze ta goraczka wczoraj to ze stresu i nerwów....?? jakoś tak dziewnie się złozyło, że w dzień wyniku bety ja dostałam...i rosła od h 10....a wynik był o 12...

jutro sikne teścik by miec na pamiątkę...to już 3 do kolekcji....
 
Ostatnia edycja:
Teraz do końca miesiąca chlebek z masełkiem........:-):-):-)

Dobrze, że już nie dużo zostało do końca tego miesiąca:-p:-D

Pixella badania napewno wypadną świetnie, a i betka zapewne cudownie pnie się w górę:tak:. Ja mam usg 19.11 to będzie wtedy 7t6dc (zapłodnieniowy). To akurat wypada w dzień imienin mojej mamy i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Taki mały prezencik dla babci:-D
 
Ostatnia edycja:
ja tez wróciłam z badanek...ale zapłaciłam tylko 38 zł za ponowna bete...zobaczę czy rośnie .... morfo, crp, mocz, hiv, wr..cukier...itd...ze skierowaniem


38 zł za bete:szok: u mnie 23 i progesteron tyle samo mi lekarz mowił zeby bete robic z progesteronem..bo beta mówi, czy ciąża się rozwija..a progesteron o jej stanie
 
reklama
Do góry