reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dziewczyny jakie Wy jestescie obcykane....a mi z ta zielonoscia to az glupio.. :-)

a ja dzis wstalam @ brak tylko mi jakos taks ie w glowie krecilo wiec siedze przy kompiku...
wczoraj bylismy w supermarkecie i tak mi bylo niedobrze... zle sie czulam krecilo mi sie w glowie... aaaaaaaaaaa i mierzylam tempke... 36.9

a jak tam u Was dzien sie zaczal?
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!
Jestem tu nowa :) Chciałabym z Wami podzielić się moja historia... Jakieś pół roku temu bardzo staralismy sie o fasolke...starania trwały 3 miesiace, az w koncu udalo sie...zobaczylam upragnione 2 kreseczki na tescie :) Radosc jednak nie trwala dlugo, bowiem okazalo sie ze to ciaza pozamaciczna. Bylam w 7 tyg ciazy i wyladowalam na stole operacyjnym. W calej tej tragedii mialam wiele szczescia, moj ginekolog szybko zdiagnozowal ciaze pozamaciczna (trafilam do szpitala bez zadnych boli i bez krwotoku). Ciaza zagniezdzila mi sie w prawym jajowodzie ale na szczescie nie musieli mi go usowac. Powiedziano mi, ze po zagojeniu rany mozemy starac sie o ponowna ciaze. Lekarze nie potrafili stwierdzic, skad u mnie sie ona pojawila, bo jajowody mam drozne i wszystko jest ok. Po tym wszystkim, stwierdzilam, że musze sobie to wszytko poukładac, pozbierac sie i poki co nie bedziemy sie starac. Zaznacze, ze opieramy sie wylacznie na kalendarzyku...Mozliwe, że po tej operacji moglo mi sie conieco pozmieniac, np moglam miec cykle nieowulacyjne lub miec dni plodne w teoretycznie nieplody okres...No i teraz mam zagadke...jestem ok tygodnia przed miesiaczka, od 2 tygodni bola mnie piersi, mam zawroty glowy i co jakis czas lekkie "mdlosci". Nie wytrzymałam, zrobilam test (mimo, ze wiedzialam ze jest za wczesnie aby go robic...ale nie dawalo mi to spokoju...). Test rzecz jasna wyszedl negatywnie...Z jednej strony strasznie boje sie kolejnej ciazy, w obawie, że znow okaze sie byc pozamaciczna z drugiej bylabym szalenie sczesliwa gdyby sie okazalo ze jest fasol. Prosze powiedzcie jak to u Was bylo i czy mialyscie kiedys ciaze pozamaciczna.
 
marcia witaj...
ja nie miałam ciaży pozamacicznej...ale miałam puste jajo płodowe....robiłaś bete jak byłaś w ciaży pozamacicznej? jej słaby przyrost może skazywać chyba własnie na to...

objawy sa ciążowe ale wiesz jak jest...wiele z nas miało objawy a @ przylazła...najwcześniejszym testem ciażowym jest beta 10 dni po owu najwcześniej cos wychodzi...ja w pierwszej ciaży nie miałam zadnych objawów, w drugiej miałam mdłości popołudniowe i zgage od 23dc..a tym razem znowu żadnych objawów (no prucz korzonków ale one nieciążowe raczej...)

zyczę ci powodzenia i by na teście pojawiły się piękne II kreseczki i fasolka by była tym razem na swoim miejscu :-)
 
pixela77
nie mialam robionej zadnej bety...nie przypominam sobie rowniez, aby lekarze cos
mi na ten temat wspominali...Prosze powiedz o co w tym chodzi, czy musze isc do lekarza i dostac skierowanie na takie badanie, czy moge sobie poprostu kupic jakis test w aptece. No i jakie stezenie jest w nowrmie?..A moze masz jakis moadry link na ten temat?
 
Marcia Beta jest badaniem z krwi i nie trzeba na nie skierowania, niestety jest płatne, ale jest w stanie pokazać juz tygodniową ciążę. Przykro mi z powdou Twojej pierwszej ciąży, ale kuzynka mojego męża miała w zeszłym roku również ciążę pozamaciczna, a w zeszłym tygodniu urodziła jej się cudna córeczka. Trzymam kciuki i witam w naszym gronie.
Michalinko przykro mi, ale pomyśl, że jeszcze kilka dni i zaczynasz nowe staranka :-) trzymam kciuki, zeby tym razem sie udalo i przegoniło wredną @ na wiele m-c :)
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry