reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Wiecie co tak sobie mysle ze my ciagle mamy pod gorke, od @ nie mozemy sie doczekac staranek,jak juz sa nie mozemy doczekac sie @ a jak nie przyjdzie juz niby takie szczesiwe ze jest fasolka , a potem kolejne nerwy kazdy tydzien ciazy przynosi kolejne zmartwienia niby cieszy ze konczy sie pierwszy trymestr ale matrwi kolejny , nie mozemy sie doczekac porodu a wtedy jak juz jest malenstwo martwimy sie o kazda noc, potem miesiac i kazde lata az do 18 hehe ciagle radosci przeplatane z nerwami i obawami szok , dziwne to zycie to tak apropos Pixellki niby wielka radosc a z drugiej strony ma takie zmartwienie czy bedzie ok nie mogloby to byc tak beztrosko
pixellko jak widzisz takie zycie , bedzie dobrze zobaczysz ale nic za latwo nie moze przyjsc bysmy to dobrze docenili
 
reklama
pixelko dbaj o siebie, a my wszystkie tutaj będziemy mocno zaciskać kciuki, wierzę, że tym razem będzie dobrze:tak:
 
PIXELLKO serdecznie Ci gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pewna,ze wszystko bedzie dobrze,musimy w to wierzyc,wypoczywaj duzo!!!!!
 
Witam...

Madzio, Butterfly, Pixella, Ell- dzięki za słowa otuchy, kochane jesteście, może nie potrzebnie się wczoraj nad soba użalałam, ale to chyba taki dzień był po prostu... spacerek pomógł, wieczorna lampka czerwonego winka i ciepłe ramię męża też pomogło... dzis juz mam inne nastawienie...

Kinguś- cieszę sie razem z Tobą że już niedługo zaczniesz nowe staranka...

Pixella- ja tak po cichutku gratuluję i 3mam kciuki za fasolinkę... dbaj o siebie kochana...

Adolfina- ja mam postanowienie, że jak w tym cyklu sie nie uda, to potem koniec z mierzeniem tempki, koniec z obserwacją, po prostu luz blues, przytualnki dla smaej przyjemności oczywiście bez zabezpieczenia i cierpliwe czekanie... ale co do jednego masz racje, jak sie tu wchodzi to się człowiek nakreca...

Pozdrawiam
 
pixelko trzymam kciuki oby wszytsko się ułożyło, ja też byłm chora w pierwszej ciąży wysoka temp no i antybiotyk przyjmowałam, pomiętam nawet jaki amosiklav niewiem czy dobrz napisałam ale chyba tak sie wymawia:-p. Jak pamiętam to był początek ciąży chyba 8 czy 9 tydz. I urodziłam zdrowego chłopczyka. Ściskam mocno ;-).
mnie coś ciągle kuje na dole w brzuchu i rwie w pachwninie z dwóch stron, no i piersi sie powiększyły i strasznie są wrażliwe. Najbardzie dziwi mnie ten ból :baffled: bo w pierwszej ciąży nie było takich objaw, tylko piersi.
 
romka co do badańhormonków to tylko tsh robiłam ale pobierałam normalnie w poradni przyszpitalnej w zabiegowym...

adolfinko, niestety tak to jest...ale trzeba wierzyć, jak ne tym razem to następnym mi sie uda...trzeba walczyc az do skutku...
 
Wiataj :tak: Cieszę się, że dziś humorek już lepszy ;-)
mnie coś ciągle kuje na dole w brzuchu i rwie w pachwninie z dwóch stron, no i piersi sie powiększyły i strasznie są wrażliwe. Najbardzie dziwi mnie ten ból :baffled: bo w pierwszej ciąży nie było takich objaw, tylko piersi.
Jutro testujesz? Koniecznie napisz jaki wynik :tak:

dziewczyny a mam takie pytanie...czy badania hormonalne wykonuje sie w specjalnej placowce?z gory dzieki za odp.
Tylko porównaj ceny bo u mnie w różnych laboratoriach to nawet różnica 10 zł
 
reklama
Kinguś- jutro nie testuje zatestowałam dziś i wyszły dwie z czego jedna jaśniejsza i powtórze dopiero za 3 dni, aby była pewność a za 2 tyg jak @ nie przylezie to pójde do gina.
 
Do góry