reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)
 
reklama
witajcie dziewczynki ja po podrozy poslubnej bylo cudownie:):-Dco do objawow ciazowych @ nie pojawila sie, dzis jest moj 35dc, 3 dni po spodziewanej @, @ani widu ani slychu, mam biegunke od czasu do czasu, bol podbrzusza zaczal sie dzien przed planowa@, nudnosci, bialy sluz, bolesnosc piersi, sutkow ale zalezy od dnia, brak apetytu.. testu boje sie zrobic, bo dzis juz 3 razy bylam w wc z biegunka.. wiec jakbym robila to juz nie bedzie to mocz z pierwszego sikania..ze sie tak wyraze:-D co sadzicie doradzcie:confused:

Witaj! Trzymam kciuki za teścik! Myślę, że to fasolinka!:-)

Dwa testy nie wykazywaly ciąży, a ja im nie wierzyłam... aż do tego poniedziałku.....do dnia okresu.
No nic może teraz się uda....
Uda się uda! Trzymam kciki żeby jak najszybciej!:-)

Witam, mam na imię Gosia.Staram sie o fasolke od czerwca.w maju wzielam ostatnia anty.teraz mam bardzo krotkie cykle(19 dni).z jednej strony mnie to martwi, a z drugiej mysle sobie ze mam czesciej mozliwosc zaciazenia,ale do tej pory nic :-(
Witaj! Myślę, że tak jak dziewczyny radzą, powinnaś skonsultować to z innym lekarzem! życzę szybkiego zafasolkowania!:-)

Witajcie,
Czyżby jednak sie udało? "Przytulanki" były tak naprawdę w 3 ostatnie dni cyklu - myslicie, że mogło się udać? A może przez moje "smarkanie" coś się przesuwa?
Trzymam kciuki, żeby jednak się udało! Może zatestujesz ze mną w niedzielę! będzie nam raźniej:-D

Witam. :-)
aler mam dzisiaj dobry dzien, otoz podpislam dzisiaj umowe z nowa firma co przejela moja szkole w ktorej pracowalam :-D:-D:-D
Wiec mam prace :-p
Ale super! A jednak wszystko dobrze się skończyło!:-D Oby tak dalej...

Bonita, w.kropeczka witajcie i przyjmijcie szczere gratulacje:-D

hehe te testy są zaraźliwe, jak zaczynałam pisać na staraczkach to nawet one mi w głowie nie były - przynajmniej nie przed terminem @..a teraz mam wielką ochotę na jeden teścik, ale u mnie dopiero 21 dc:sorry2:
Masz rację z tymi testami! ja juz tez zastanawiam się czy nie zrobić!?:zawstydzona/y:
Życzę aby Twoje objawy okazały się ciążowe!

Witam Was serdecznie dziewczyny!
Przepraszam, że nie udzielam się regularnie, ale ostatnio chodzimy z mężem jak "ćmy". Nasza córeczka się rozchorowała, a do tego idą jej aż trzy ząbki naraz :szok: i mamy nieprzespane nocki - kilka już z rzędu. Do tego dochodzą obowiązki domowe, regularne wizyty u lekarza i na komputer brakuje czasu :-:)no:

Ja dziś miałam dostać @ ale nic na razie się nie dzieje, Jeśli ten stan utrzyma się do soboty rano to oczywiście robię test, nie mogę już wytrzymać ale z drugiej strony chcę poczekać. :baffled:

Gratulacje dla wszystkich nowo zafasolkowanych!!!! :tak::-D
Życzę przyjemnej ciąży, oby maleństwa się zdrowo rozwijały w brzuszkach :-)
Życzę zdróweczka dla córci a Tobie życzę, aby drugie maleństwo w Tobie zamieszkało i @ już nie przylazła!:-D

Wtaj Kochana. Przepraszam ze tak pozno..ale juz odpisuje. Otoz te moje plamienia byly koloru brazowego, wygladaly jak zaczynajacy sie okres i trwaly ok 2-3 dni.
Powiedzialam o tym swojemu lekarzowi a on po "dowcipnym";-) usg powiedzial ze moja pochwa nie obrosa parawie wogole w endometrium i dlatego nie bylo @ tylko plamienia, a w nastepnym miesiacu @ tez nie dostalam.dopiero po wywolaniu. Tylko kurcze nie pamietam tak do konca dlaczego powiedzial mi ze moje cykle byly bezowu. Ale jestem pewna ze tak stwierdzil. Hmmm wizyta byla na pocz wrzesnia a ja juz prawie nic nie pamietam. Mam paniec jak zlota rybka:-)
Dziękuję za odpowiedź! jak bedzie też coś nie tak to biegnę szybko do lekarza!
Mam jednak nadzieję, że owu była i @ do mnie nie przylezie z powodu fasolinki!

Jestem już jestem :zawstydzona/y:
Przepraszam za tak długą nieobecność :zawstydzona/y: najpierw był urlop, potem choroba, potem problemy z adaptacją przedszkolną Darii, które trwają do dziś :-(

Co do maleństwa to wszystko jest ok, na usg byłam w sobotę, dzidzia miała 51 mm, łapała się za nosek, za uszko - sliczności moje :-), wyniki (kość nosowa, przezierność karkowa) w normie :-)

Serdecznie gratuluję nowych fasoleczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy mi się zdaje, że Kinia wychodziła za mąż ostatnio? Jeśli tak to wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tikanis, zrób ten test, ja Cie proszę ;-)

Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiam i załączam fliudki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Fluidki wyłapane! Życzę spokojnej ciąży :-D

dziewczynki a u mnie bez zmian! Nie piszę o objawach, bo wydaja mi sie typowe na @. Tak jak pisałam wcześniej cieszy mnie tylko temperatura dziś również 37.3. Fluidków nałapałam więc może sie uda.
Martwi mnie tylko to plamienie w uiegłym miesiącu. Oby to jakies choróbsko u mnie sie nie rozwinęło. Kurcze kobieta ma przerąbane:dry:
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)


Ale cudowna wiadomosc:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Moje gratulacje !!!!!!!
Wszystkiego naj naj naj :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Zapomnialas o fluidkach;-)
 
czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)

SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!! Kurcze, kolejna szczęśliwie zafasolkowana - oby tak dalej, może i mnie sie uda :-):tak::-D:happy2:
Życzę Ci Kochana, żeby Maluszek zdrowo rósł, a Tobie spokojnej ciąży - ale się cieszę !!!:-):-):-):-D:-D

Życzę zdróweczka dla córci a Tobie życzę, aby drugie maleństwo w Tobie zamieszkało i @ już nie przylazła!:-D

Dziękuję Ci bardzo za ciepłe słowa i Tobie również życzę powodzenia :tak::tak::-):-D



 
Butterfly27 Twój suwaczek informuje, że za dwa dni testujesz - to nadal aktualne? czy może ja coś źle wyczytałam albo pominęłam?
Jeśli aktualne - to będę Ci kibicować :tak::-D Jak pewnie wszystkie forumowiczki :-)



 
czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)

kochana moja nawet nie wiesz jak sie strasznie ciesze.....:-D:-D:-D :-D widzisz jaki prezencik?? teraz dbaj o siebie jak najlepiej!! o was!!:-D:-D:-D jeszcze raz gratuluje!!!

pozdrawiam wszystkie staraczki te nowe i te co mnie jeszcze pmaietaja :) juz niedlugo do was wroce:-)
 
czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)

Wspaniała wiadomość aż mi się łezka zakręciła, wprost cudownie :tak::tak::tak: Doczekałaś się w końcu, super :-D:-D
pozdrawiam wszystkie staraczki te nowe i te co mnie jeszcze pmaietaja :) juz niedlugo do was wroce:-)
Witaj kochanie :-) Odwiedzaj Nas częściej ;-)
 
czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)
tikanis ogromnie sie ciesze i serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az sie wruszyłam:-):-):-) przypomnij jeszcze ile sie starałas i na kiedy masz termin?. A jednak po laparo szybko sie zachodzi w ciąze,miałąś racje, tzn ze udalo sie w tym cyklu bezposrednio po zabiegu czy w nastepnym?!!!! na suwaczku widze napis ze znalazlas szczescie-znam doskonale to uczucie....spokojnej ciazy!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
5,8mm toz to juz duza fasola!!!! heheheh widziałąs serduszko???pozdrawiam
pozdrawiam wszystkie staraczki te nowe i te co mnie jeszcze pmaietaja :) juz niedlugo do was wroce:-)
pewnie ze pamietamy, wracaj szybko
 
reklama
tikanis - moje ogromne gratulacje!

butterfly27 - wiesz ja poczekam zdecydowanie dłużej - przynajmniej do 7 dni po terminie - wczesniej testować raczej nie będę :(

A ja jutro powinnam testować ale napewno tego nie zrobię. Dzisiaj pobolewał mnie brzucholek ale nic poza tym się nie dzieje. Miałam ochoty na gofry to zrobiłam i zjadłam sobie 3 z bitą śmietanką a co mi tam ;]

i tak pewnie nic nie będzie z ciąży :(
 
Do góry