reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam piątkowo !!!!!

Niestety już nie tak słonecznie :baffled: coś już u mnie pochmurno :baffled: no trudno :cool2:

Tikanis a nie mówiłam :tak::tak: ja już 3 tygodnie o tym wiem hehe :-D:-D GRATULUJĘ BARDZO Z CAŁEGO SERDUSZKA !!!!! ale nieładnie tak wozić pasażera na gapę hehe to już jakieś wykroczenie :-D:-D:-D ( żartuję ) kurcze ale się cieszę hihi ;-);-) proszę teraz o siebie a raczej o was bardzoooo dbać.

Reszta zresztą też. Pozdrawiam :tak::tak:
 
tikanis ode mnie tez przyjmij gratulacje, bardzo się ciesze,naprawdę dostaliście piękny prezent, a teraz będziemy trzymać kciuki aby dzidzia rosła zdrowo :-)

Rusałko czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie;-)

A u mnie dalszy ciąg mdłości;dzisiaj do pracy rosolek i sucha bułka- nic innego nie chce widzieć:sorry2:
 
Witam w piatkowy poranek ;-)
tikanis :-D:-D:-D wiedzialm !!!!! jupiiiii wielkie gratulacje!!! :-D:-D:-D zyczę pieknych juz 8 miesiecy!! :-D
Marzenixx witaj kochana jak dawno cie ty nie bylo :sorry2: zagladaj cześciej!
Nenius ty to samo zniknelas na tak dlugo ehhh;-)
 
jest jest-PORAZKA Z TA SŁUZBA ZDROWIA TU!-...temat rzeka..........Przykłądów mogłabym-mnozyc! Ja tez bede latal i rodziła w PL...nie widze inaczej:blink:
moja kolezanka rodziłą w londynie....na korytarzu szpitalnym, nawet zaden lekarz nie przyszedl, a dziecko mialo ponad 5kg:szok:....nie polecam
Gemini25, Aklona, Buterfly27, Aple, Tris - kochane dziekuje i przesylam fluidki obyscie szybcoiutko zafasolkowaly
~ ~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
marzenixx- dziekuje kochanie.. czekam z niecierpliwoscia az do nas dolaczysz...:-D
kingus, rudka - dla przypomnienia mojej historii wszytskim :-D zaczelismy sie z mezem starac od kwietnia tego roku.. w miedzy czasie wyszedl problem z nerwem trojdzielnym.. juz mialam miec operacje ale skonczylo sie na leczeniu kanalowym, jesli chodzi o sprawy gunekologiczne dzialalismy ale efektow nie bylo.. testy owulacyjne wychodzily mi prawdilowo..ale dla schorzenia ktore pozniej okazalo sie ze mam tak ponoic wychodza falszywie ze niby jest owu a jej nie ma,, a chorowalam na PCO- u mnie objawialo sie to skroconym okresem trawania @, pozatym tradzikiem.. i brakiem owulacji, wykryl to znakomity lekarz z rybnika dr, rogoszewski :) polecam.. zrobil mi badania hormonow i od razu wyszly nieprawdlowosci.. skierowal na operacje laparoskopie.. ktora mialam 13 sierpnia.. 22 sierpnia wystapila miesiaczka.. poznie bylo z gorki.. czulam owulacje.. bole .. i po owulacji jakies 7 dni tez bole podbrzysze z 2 dni.. @ nie przyszla,, wczesniej zaczely bolec mnie piersi no i mialam mdlosci i odbijanie..to taka moja historia.. jak sie dzis dowiedzialam to plakalam chyba przez 15 minut...
rudka- kochanie termin w sumie nie powiedzial.. ale mysle ze to bedzie koniec maja lub poczatek czerwca..serduszka jeszcze nie widzialam, na zdjeciu wudac bylo kropeczka czarna w otoczce..:) zdjecia mam az 2 ale na jednym dokladnie widac maluszka naszego :) mysle ze jak pojde na usg za miesiac wtedy bede widziala juz wiecej:) i bicie serduszka tez:):-D dziekuje za wpsracie jestes oprzekochana.. moje marzenie spelnilo sie narazie w polowie.. druga spelni sie jak urodzi sie maluszek zdrowiutki :):-D i oby byl zdrowiutki:-D
tikanis bedzie na pewno zdrowe, zobaczysz!! tylko sie juz niczym nie denerwuj, teraz masz czas dla siebie i malenstwa!!!!pozdrawiam serdecznie....pewnie tatus jest dumny:-)
 
Tikanis :-) Gratuluję .... jakos tak czułam, ze te II możesz zobaczyc nezależnie od pory robienia teściku :-))))....

aple - co do endometrium to prawidłowe u kobiety majacej owulacje jest 8-14 mm, tyle musi byc by jajeczko się zagnieździło....u mnie w 12 dc miałam 8 mm a owu mam zazwyczaj 16dc więc napewno jeszzce urosła...moze faktycznie jajeczka masz, ale jak nie ma błony sluzowej odpowiedniej grubosci (by była musi byc na produkcję dobrych kilka dni po miesiączce, która złuszcza warstwe z poprzedniego cyklu) to się ciaża nie zagnieździ...stąd miniumum 24 dniowe to prawidłowe cykle u kobiety...no i faza lutelarna...po owulacji, a przed kolejną miesiaczka 12-16 dni.....to takie podstawy, jasne, ze są odstępstwa od reguły...ale te min 7-8mm w czasie owulacji endometrium musi być
 
aple no i faktycznie może warto się skonsultować z lekarzem - jakims innym ws.tych cyklów, skoro na 19 dniowe cykle owulki nie masz do 12 dnia to faza luteralna mocno skrócona...
 
reklama
witam, ostatnio też rzadko tutaj zaglądam, ale staram sie byc na bieżąco i takich więści nie mogłam przegapić .....

czesc dziewczynki, zrobilam tescik i wyszly dwie grubasne krechy :) od razu polecielismy z mezem do lekarza i jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy a nasze malenstwo ma 5,8mm :) alez sie ciesze, taki prezencik na nasza pierwsza rocznice slubu :)

WIELKIE GRATULACJE i szczęśliwych kolejnych miesięcy z maleństwem pod serduszkiem.......... a zdrowe będzie napewno ...... :tak::-D:tak:

pozdrawiam wszystkie staraczki te nowe i te co mnie jeszcze pmaietaja :) juz niedlugo do was wroce:-)

pamietamy i czekamy ...... :tak:

a ja właśnie czekam na owu, gdzieś koło 28 powinna sie pojawić :tak:a testy owu w pogotowiu i dzisiiaj pewnie pierwszy ...... :cool2:

pozdrawiam Wszystkie i trzymam kciuki...... za testujące i starające się ...... :cool2:
 
Do góry