reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam dziewczyny! Wlasnie dołączyłam do forum-wiec jestem jak na razie laikiem kompletnym -dzis rano zrobiliśmy z męzem test-mam jedną wyraźna i jedna baaaardzo slabą kreseczkę-lekko różowa - jestem 2 dni przed spodziewanym terminem miesiaczki,....może się udało...kiedy waszym zdaniem powinnam powtórzyć test? I jak to jest z tymi kreseczkami na teście-czy taka slaborozowa pojawilaby sie gdyby nie bylo ciąży? macie na pewno wiele doświadczen w tym zakresie...Mam nieodparta pokusę zrobic kolejny test to juz za chwile, ale pewnie powinnam poczekac kilka dni....To nasza pierwsza proba. Będe wdzięczna na odpowiedzi.:happy2:

To napewno ciaza, gratuluje i spokojnych 9
miesiecy zycze z fasolka pod serduszkiem :-D

a nie mówiłam!!!!:-p:-p:-D:-D:sorry2::sorry2:

:tak::-D


:-D;-)

jejus dziewczynki jakie mile powitanko:) az mi sie razniej zrobilo:)
lilu19, kingus- a tu moje rodzynki :-D trzymajta kciukasy, dzis napewno zrobie tescik..
lilu19- gratuluje podpisania umowy:-D

Nie dziekuje ;-)
a kciuki trzymam bardzo mocno zacisniete :tak: :cool2:
I rob ten tescik bo do pracy mykam za chwilke :-p
 
reklama
Katarzynak83- wlasnie myśle, ze za 2 dni powtorze test a potem jesli znowu beda 2 kreski to zrobię ten test z krwi:-) A Tobie kiedy pojawiła się porzadna krecha na tescie aptecznym?
quote]

Mi dopiero taka zdecydowana kreska pojawila sie tydzien po terminie@ ale tez nie jest taka sama jak ta kontolna, nieco jasniejsza... wczesniej robilam testy co 2 dni i druga kreska ciagle ciemniala.... :-)
Kochana, bedziesz mama! :tak:
 
No i Nenius z małą Darią i fasoleczką... gdzies zginęły :dry: ktoś coś wie?? Czyżbym coś przeoczyła???

Jestem już jestem :zawstydzona/y:

Uffffffff, wreszcie przebrnęłam przez Wasze posty, matko ile Wy piszecie :szok::-D

Przepraszam za tak długą nieobecność :zawstydzona/y: najpierw był urlop, potem choroba, potem problemy z adaptacją przedszkolną Darii, które trwają do dziś :-(

Co do maleństwa to wszystko jest ok, na usg byłam w sobotę, dzidzia miała 51 mm, łapała się za nosek, za uszko - sliczności moje :-), wyniki (kość nosowa, przezierność karkowa) w normie :-)

Serdecznie gratuluję nowych fasoleczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy mi się zdaje, że Kinia wychodziła za mąż ostatnio? Jeśli tak to wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tikanis, zrób ten test, ja Cie proszę ;-)

Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiam i załączam fliudki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Imagination-dzieki wielkie za to zdjęcie-no wlasnie tak wyglada to u mnie, tylko ja mam inny test, bo u mnie te kreski trochę ciensze-ale kolory dokladnie tak jak u Ciebie - jej ja chyba naprawde jestem w ciąży:-)))) Chyba do mnie dociera....
Nie ma za co:-) A skoro mówisz, że masz tak samo, to na 99,9% masz w sobie Maleństwo :-) Zapisz sie do ginka i się więcej dowiesz:-)
Ja test mam do dziś, a już minął tydzień od robienia i nadal są te 2 kreseczki:-):-):-) noszę w portfelu by mieć przy sobie:-):-):-)
Ale mam smaka na "PYSIA"... wydoiłam całą 2l butlę :-):-):-)
 
Witam Was serdecznie dziewczyny!
Przepraszam, że nie udzielam się regularnie, ale ostatnio chodzimy z mężem jak "ćmy". Nasza córeczka się rozchorowała, a do tego idą jej aż trzy ząbki naraz :szok: i mamy nieprzespane nocki - kilka już z rzędu. Do tego dochodzą obowiązki domowe, regularne wizyty u lekarza i na komputer brakuje czasu :-:)no:

Ja dziś miałam dostać @ ale nic na razie się nie dzieje, Jeśli ten stan utrzyma się do soboty rano to oczywiście robię test, nie mogę już wytrzymać ale z drugiej strony chcę poczekać. :baffled:

Gratulacje dla wszystkich nowo zafasolkowanych!!!! :tak::-D
Życzę przyjemnej ciąży, oby maleństwa się zdrowo rozwijały w brzuszkach :-)



 
No wlasnie sie denerwuje, bo bylam siku i mam male plamienie ale nie jest to krew...i teraz sie zastanawiam czy to normalne czy tez niedlugo pojawi sie okres ...
 
tris łaziłam ostatni po galerii bb i zobaczyłam to zdjęcie twojej córci które masz w suwaczku i tak się zastanawiałam gdzie ja już widziałam tą Słodzinkę z motylkiem :tak: a teraz już wiem :-D

oczywiście trzymam kciukasy żeby @ nie przylazła :tak:
 
reklama
No wlasnie sie denerwuje, bo bylam siku i mam male plamienie ale nie jest to krew...i teraz sie zastanawiam czy to normalne czy tez niedlugo pojawi sie okres ...

przy zagniżdżaniu się fasoliki często występują brudzenia, a nawet plamienia, narazie się nie denerwuj, puki nie krwawisz, to spokojnie nic się nie dzieje :tak:
 
Do góry