reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Imagination GRATULACJE!!!!!!!!!!!! a teraz szybciutko sie zapisz do lekarza :tak:
Przypomniało mi sie jak ja na poczatku ciazy jadlam sledzie w sosie koperkowym i truskawki naraz :-D teraz na sama mysl o tym to mnie :baffled: ale wtedy mniammmmm. Dzisiaj na 12 ide do poloznej moze usłysze bicie serduszka mojego malenstwa juz nie moge sie doczekac :tak:
 
reklama
immagination - ja juz przed testem wcinałam sledzie az mi sie uszy trzesły, to u mnie objaw typowo ciazowy, kwasno-ostre smaki , koreczki sledziowe im ostrzejsze tym lepiej, mexykaniec, chińczyk ostry itd....... jeden słoik niedokończony stoi mi w lodówce do dziś bo u mnie prucz mnie nikt sledzi nie jje... ciekawe jak bedzie tym razem, dwa poprzednie były sledziowe!!!! :-), a mixy ostatnio miałam przedziwne...
 
Imagination GRATULACJE!!! Wg mnie ciąża pewna! Druga kreseczka jest, słaba bo słaba ale jest, no i te smaczki :-D Kurcze szczęściara jesteś! Łapię fluidki z nadzieją, że i mi pomogą :tak:
Jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji zafasolkowania! :-)



 
imagination - wcale ta kreska nie jest słaba jak na 28dc ....u mnie 30dc była dwa razy bledsza niz twoja.... jeszcze raz gratulaski
U mnie dziś 30dc, więc bez obaw mogłam testować :-)
Boze, jak ja sie cieszę:-) Muszę się teraz w pracy jeszcze bardziej oszczędzać:-)

Imagination GRATULACJE!!! Wg mnie ciąża pewna! Druga kreseczka jest, słaba bo słaba ale jest, no i te smaczki :-D Kurcze szczęściara jesteś! Łapię fluidki z nadzieją, że i mi pomogą :tak:
Jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji zafasolkowania! :-)
Oj smaczki mam wyszukane hehe:-) Wlasnie zajadam chipsy, a mam ochote na... truskawki:-) Któraś z Was wspomniała o nich i mnie ślinka naszła:-)

Zapisana do ginekologa juz jestem, właśnie wróciłam z miasta. Termin wizyty dopiero za miesiac, tj.15.10 bo wcześniej nie było sensu wg pani w rejestracji. Teraz będzie gdzieś 3 tydzień, a wtedy gdzieś 6-7 więc ujżę na pewno cudne serduszko:-) Wyczytałam będąc u ginka dziś, że juz w 21 dniu ciąży zaczyna bić serduszko... U mnie to już, lub lada dzień :-) Ajj :laugh2: Mam ochotę skakać pod niebo:-)

A Wasze gratulacje niezmiernie mnie wzruszają, dziękuję:-)

I to akurat tydzień po naszej 3 rocznicy bycia razem:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
imagination GRATULACJE!!! Bardzo się cieszę, że wynik pozytywny - kciukasy trzymałam od świtu. Życzę spokojnych dziewięciu miesięcy. A chciałabyś chłopca czy dziewczynkę?
 
imagination GRATULACJE!!! Bardzo się cieszę, że wynik pozytywny - kciukasy trzymałam od świtu. Życzę spokojnych dziewięciu miesięcy. A chciałabyś chłopca czy dziewczynkę?
Dzięki, dzięki:-)
Mój Tomuś chciałby syna, by był taki jak On, stąd nadamy imię Tomasz synkowi :-)
Ja marzę o córuni, by była choć trochę z charakteru jak mama - ja:-) Imię dla dziewczynki jeszcze nie wybrane, ale Liliana mi się bardzo podoba i Julia:-) A co Bozia da, to będzie:-) Byleby całe i zdrowe 'wyszło' na świat za to 9 miesięcy:-) bo to teraz jest dla mnie najważniejsze:-)
 
reklama
imagination, wielkie gratulacje i szczęśliwych dni z maleństwem pod serduszkiem ... :tak::-D:tak:

pixella, a mam prośbę napisz mi prosze , co to za przesąd,że ciężarna nie może być chrzestną, bo mi szykują się chrzciny w grudniu i ........

pozdrawiam wszystkie staraczki i witam te nowe, i życzę sukcesu II kreseczek ... :rofl2:
 
Do góry