reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

katarzynka83 ale powiedziala dlaczego jej nie masz???przeciez powod tego musi byc! najczęscij to wlasnie pco! ja tez nie mam, albo raczej malo kiedy ja miewam.Ale ja mam pco! i dlatego z tymi testam tak jest.Jak będziesz u gina to się zapytaj koniecznie.Moj to mi wszystko tlumaczy i pytam sie o wszystko ...a co ?!od tego jest!

ja jestem dzis w bardzo dobrym nastroju bo bylam u fryzjera i sobie wloski zrobilam i bardzo się sobie podobam:tak::-D
ale zato jutro egzamin.....:crazy::szok: pawo wspolnotowe się kłania....:szok:

lilu wiesz co??? tak mi się toj nick podoba ze, wpadlam na pomysly i jak będę miala lalunie to sobie ją nazwę: Lilianka.
Ja tez mam zawsze plamienia , ale moj gin nic takiego nie mowil, że to objaw braku owulki
 
Ostatnia edycja:
reklama
lilu wiesz co??? tak mi się toj nick podoba ze, wpadlam na pomysly i jak będę miala lalunie to sobie ją nazwę: Lilianka.
Ja tez mam zawsze plamienia , ale moj gin nic takiego nie mowil, że to objaw braku owulki[/quote]
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
to ja chyba wyprobuje.... poczekam jednak jeszcze do testu (czytaj okresu:sorry2:)
Tez pczekalam do @ i zaczelam brac, czytalam ze duzo dziewczyn wlasnie po castagnusie zaciazylo, i tez braly na wlasna reke:tak: ja sie pytalam mojej gince co sadzi o tych tabl. i powiedziala mi ze jak najbardziej moge sobie je brac :-)
 
lilu wiesz co??? tak mi się toj nick podoba ze, wpadlam na pomysly i jak będę miala lalunie to sobie ją nazwę: Lilianka.
Ja tez mam zawsze plamienia , ale moj gin nic takiego nie mowil, że to objaw braku owulki

:-D:-D:-D:-D:-D

Ja jajk bede miec lulunie to je chce miec Jagode a moj M wlasnie chce Lilu, poprostu Lilu, tak mu sie to imie podoba....:-)
 
katarzynka83 ale powiedziala dlaczego jej nie masz???przeciez powod tego musi byc! najczęscij to wlasnie pco! ja tez nie mam, albo raczej malo kiedy ja miewam.Ale ja mam pco! i dlatego z tymi testam tak jest.Jak będziesz u gina to się zapytaj koniecznie.Moj to mi wszystko tlumaczy i pytam sie o wszystko ...a co ?!od tego jest!

no ja byłam u innego lekarza niż zawsze bo mój miał urlop... Nie miałam okresu i babka zrobiła mi usg i powiedziała że nie było owulacji bo nie pękł pecherzyk i kazała mi zrobić badania hormonalne... okazało się ze mam zbyt wysoką prokaktyne i lekarka powiedziała ze przez to mam zaburzone cykle ale powiedziała to to raczej przejściowe :confused: bo w sumie to 1 raz tak było a ja wtedy miałam sporo stresów i mogło się to przyczynić do wzrostu prolaktyny (hormony tarczycy wyszły OK)
No cóż, teraz to już mam mętlik w głowie :baffled: pewnie zaraz dostane okresu i tyle.

No ale jakby co to ide do innego lekarza.
 
katarzynkak83 kochanie jesli to tak się tylko raz zdarzylo to calkiem normalne!:tak: bo u zdrowych kobiet tez zdarza się cykl bezowulacyjny:tak: Skoro to tylko ten raz to nie ma co sie martwic:tak:;-) napewno następnym razem będzie lepiej, nie martw się już;-)jedno udg o niczym nie przesądza:tak::-)
 
czesc kobitki :tak:
ja tak na sekunde bo mam urwanie glowy w pracy i do tego dzisiej mam poprawke ustna mojego ostatniego egzaminu i koloska! blagam trzymajcie kciuki zeby dzisiej dala rade zalatwic wszystko :sorry2: jak mi dzisiej zaliczy to ide sie upic :-D potem mi zostaje tylko obrona 3 projktow i mam wsio z glowy tzn zostaje mi tylko praca inż :tak::tak::tak: i moze szybciej zaczniemy staranka o fasolke :sorry2: jejku jak ja bym juz chciala przezywac ten stres co wy ;-):-D
wybaczcie ze tylko tak o sobie .......:sorry2:
pozdrawiam i pewnie - do poniedzialku
 
Witajcie staraczki

wszystko wskazuje na to, ze zostane majowa mamą :) wyobrazscie sobie ze jestem na wakacjach, u mnie teraz jest po 4 rano, spac nie moge, ale nie o tym mialam pisac, chodzi o to ze wzielam ze soba testy ciazowe i w sumie zroiblam ich juz 9 :)
na 6-ciu sa kreseczki :) na dwoch bardziej wyrazne a na pozostalych bledziutkie, robie je co dwa dni, pewnie dlatego...jedne mocniejsz einne nie, jeden test wyszedl mi negatywny a dwa w ogole nie wyszly...byly jakiejs dziwnej firmy, oba takie same ale jeden paskowy drugi płytkowy....no ale nie wyszly.
Do ginekolog ide po powrocie...boje sie
a na wakacjach kupuje ubranka dla dzidziusia :) neutralne bo nie wiemy kto to bedzie :) najwazneisjze zbey bylo zdrowe!!!

pozdrawiam was i przesylam duzo duzo fluidow!!!
oby wam sie poszczescilo w tych cyklach!!!
 
Cześć dziewczynki
Ja po wizycie u lekarza. Oczywiście u niego żadnych śladów plamień nie było.Teraz znów są.
Zbadał mnie, zrobił USG ale jeszcze nic nie widać.Przepisał duphaston
Będzie dobrze tylko się już nie denerwuj :tak: A który to u Ciebie tydzień wg ostatniej @ ?

blagam trzymajcie kciuki zeby dzisiej dala rade zalatwic wszystko :sorry2: jak mi dzisiej zaliczy to ide sie upic :-D potem mi zostaje tylko obrona 3 projktow i mam wsio z glowy tzn zostaje mi tylko praca inż :tak::tak::tak:
Kciuki już zaciśnięte ;-);-)

ja jestem dzis w bardzo dobrym nastroju bo bylam u fryzjera i sobie wloski zrobilam i bardzo się sobie podobam:tak::-D
ale zato jutro egzamin.....:crazy::szok: pawo wspolnotowe się kłania....:szok:
Super, że wizyta u fryzjera się udała:-) Trzymam kciuki za egzamin :tak:

Moniau GRATULUJĘ :-)
 
reklama
Do góry