reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

:-:)-:)-:)-:)-( już nie muszę robić testu....dostałam@ 3 dni wcześniej...- nigdy tak nie miałam- tzn od jakiegos roku mam 27-28 dniowe cykle. Kiedys mialam 25-26. Moze cos sie znowu skróciło...
ale oczywiście było i jest mi diabelni przykro...:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
JA mam taki charakter ze szybko sie poddaje.... boje sie ze cos jest nie tak ze mną:-:)-(eh ide do pracy...a wieczorem na wiko, duzo winka:-:)-:)-(

Katarzynko, przykro mi że tym razem nie wyszło... Ja mam termin miesiączki podobny do Twojego tzn na poniedziałek/wtorek i też czekam... troche zaczęłam się teraz martwić że pewnie lada momet mi się zacznie :baffled:
Zaczęły pobolewać mnie plecy na dole (bablyss pisała że to sygnał na okres) więc w ogóle humor mi opadł...

Jeśli chodzi o testy owulacyjne to myśle ze mozesz sprobowac... ja kupiłam sobie w tym miesiacu bo cykle mam nieregularne i dlugie wiec nie wiedziałam kiedy i czy w ogole mam owulacje (mam zbyt wysoki poziom prolaktyny i ostatnio na USG lekarka stwierdziła że nie było owulacji :-()... Nie wiem czy poskutkowały te testy bo czekam ;-) Chyba już nie wytrzymam i zrobie test jutro rano...

Na teście ciążowym który mam w domu jest napisane że można go robić 6 dni po zapłodnieniu tylko wtedy trzeba go wykonać z pierwszego moczu... troche w to nie wierze :confused:
 
reklama
:-:)-:)-:)-:)-( już nie muszę robić testu....dostałam@
Przytulam mocno, bedzie dobrze, glowa do gory :-)
Myślałam, że w nocy umre... w sumie to od wieczora bolały mnie masakrycznie piersi, takie ciężkie, obrzmiałe, jakby ważyły tonę i urosły nawet ze 2 rozmiary... do tego białe kropeczki na sutkach, jakby miało mleko wypływać... Musiałam spać 'na wznak', by jakoś przeżyć noc:-( Dziś też wcale nie lepiej...
Do tego zaczęłam częściej siusiac, mimo iż nic w nocy nie piłam. Narzeczony zdziwiony: "Co Ty tak łazić do tego kibla ciągle?" hehe:happy:
Gazy mam straszne. Pusto w żołądku, a ja 'gazuje' ciągle... :baffled:
Podbrzusze czasem zakłuwa. Raz z jednej strony, raz z drugiej...
Do tego apetyt nie z tej ziemi
wydaje mi sie ze to na 99.9 % fasolinka :tak::laugh2:
w tym cyklu trwały dwa dni tylko z rana, w srode sie pojawiły, w piatek był już normalny@, mi lekarz mówi, że to brak progesteronu, jesli sa po @ to ok, jesli przed @ to nie jest to normalne, a jak dawno sie u Ciebie to pojawiło?
Hmmm, wiecie co ja tez mam takie plamienia przed @ trwaja jakos pol dnia i dopiero wieczoram pojawia sie troche @, na nastepny dzien jest juz normalna @ i po tez mam jeden lub dwa dni plamienia.. :confused::baffled:

ja dzis tez mam doła że hoho, ciągle chce mi się płakać.. Ciągle mam myśli że gdybym nie czekała z dzieciem do prawie 30 roku życia to byłoby łatwiej , szybciej...a teraz w ogóle może nie być dzidzi
Nie prawda kochana, ja mam skonczone 20 lat ( jestem mloda ) i co o dzidzie strama sie juz 15 miesiacy, i nawet po leczeniu nie bylo efektu w postaci fasolki :-:)baffled:

Też mam pco a jednak się udało. Ja zdecydowałam się na terapię clo i są efekty, które mam nadzieje lekarz potwierdzi ;-)
potwierdzi, potwierdzi :tak::laugh2:
ja tez mam PCO, tylko ze mi cos tak latwo nie poszlo po leczeniu :szok:

Lilu, Tikanis co u Was słychać??

A dziekuje, dobrze, jakos sobie powoli czas leci, weekend na karku, wiec jestem happy,:-)
No wlasnie TIKANIS a co u Ciebie ??
 
(mam zbyt wysoki poziom prolaktyny i ostatnio na USG lekarka stwierdziła że nie było owulacji :-()

kochana jezeli pralaktyna jest za wysoka, to nie jest latwo zajsc z ciaze, porozmawiaj z lekarzem o jakis lekach na jej spadek, a jak nie to kup sobie CASTAGNUS, jest bez recepty kuracja trwa 90 dni i on wlansie obniza prolaktyne....
 
kinguś wolę poczekać z betą. Najpierw na termin okresu, potem zrobie test płytkowy, pójdę do ginekologa bez względu na wynik. Jak się okaze, ze to Dzidziuś i ginekolog wyśle mnie na takie badanie, to napewno zrobie. Tymczasem wolę nie wydawac pieniędzy w błoto, tymbardziej, ze pewnie i tak za wcześnie. W końcu nie mam 100% pewności co do dnia owulacji, ale koło zeszłej środy była (mniej więcej). Cierpliwość zazwyczaj popłaca. A ja muszę się na najbliższe dni trochę zdystansować do tej sytuacji, by zbytnio nie przeżywać jak nic nie wyjdzie.

katarzynka1979. Ja miałam ochotę kupić dziś test i odrazu go zrobic, i mimo iż przechodziłam koło mniej więcej 4 aptek, nie zrobiłam tego... Wolę cierpliwie czekać i jak wspomniałam, nabrać do tego dystansu...
Przykro mi, ze Ci się nie udało... Jeśli wiesz kiedy jajeczkujesz, postaraj się dzień, dwa wcześniej poprzytulać się z Ukochanym... Ja ta zrobiłam i się okaże...:happy:

Lilu obyś się nie myliła :-):-):-)

A swoją drogą humor się lekko poprawił... już sama siebie nie poznaję, takie huśtawki... Przed okresem była to zwykle złość i rozdrażnienie, a teraz smutek na przemian z euforią :confused: Na dodatek pojawił się śluz gęsty, biały, czyli chyba ciążowy, bo przed okresem zwykle bywa go mało i przejżysty. I siusiam po pół godziny (ledwo wróciłam do domu z miasta). Za długo stać nie mogę, bo słabo mi się robi - w tramwaju na przykład. Aż boję się co będzie podczas 1,5h jazdy dziś na weekend do rodziców... :confused: Miłego dnia dziewczynki i dzięki za wszystkie słowa otuchy :happy: Buziaki :*
 
witam was bardzo. drogie kolezanki

misza a moze ty masz jakies zapalenie ?albo cos tam sie dzieje? żółte upławy to raczej na to.Moja siostra wlasnie mowi ze tez tak miala na poczatku ciaży i ze tak często jest....

katarzynak83 wiesz ja mam tak za okres, ale u katzdej kobiety inaczej:tak::-)a moze ty masz pco?(odrazu mowie ze nie wyszukuję Ci chorob:tak:)bo wiesz ...jak jest pco, to ciągle jest poniesony poziom LH i wtedy te testy owu.sa do bani, bo ten hormon ktory wylapuja te testy ma się podwyzszony ciągle.I ciągle sa dwie krechy, tez robilam ciągle byly dwie az mi gin wytlumaczyl:baffled::confused:

kinguś ja wiem kochanie że mozna zajsc naturalnie przy pco:tak:dletego wlasnie probuje, ale moj gin.nic teraz mowil o clo, tylko monitoring i gonal odrazu...:-(nie wiem juz sama....ale ja nie wzielam tego zastrzyku(pisalam jakos o tym, pamiętasz?) a wlasnie widze ze po clo duzo kobitek zaciążylo:tak: a nie chcialam go zmieniac bo to bardzo obry lekarz...Chodzę do centrum leczenia bezplodnosci w moim miescie.Tam sa bardzo dobrzy lekarze.Ale mam jeszcze jedna taka kobitke i u niej moze sprobuje....
 
Hmmm, wiecie co ja tez mam takie plamienia przed @ trwaja jakos pol dnia i dopiero wieczoram pojawia sie troche @, na nastepny dzien jest juz normalna @ i po tez mam jeden lub dwa dni plamienia.. :confused::baffled:

i lekarz na te plamienia przed @nic? Mi powiedział, ze w większości przypadków oznacza to, że nie było OWU, ale ja nie mam tego co miesiac, tylko raz na jakiś czas, dostalam cała teorie na ten temat, dlatego niedawno pytałam, czy komuś kto ma takie plamienia przed @ udało sie jednak zajsc w ciaze.
Ja na 100% takich plamień nie mialam przed pierwsza ciąża w ogole- dopiero od niedawna u mnie wszystko szaleje, dlatego mam obawy.
 
kochana jezeli pralaktyna jest za wysoka, to nie jest latwo zajsc z ciaze, porozmawiaj z lekarzem o jakis lekach na jej spadek, a jak nie to kup sobie CASTAGNUS, jest bez recepty kuracja trwa 90 dni i on wlansie obniza prolaktyne....

wiem że nie jest łatwo :-( Brałam już leki przed wakacjami... lekarka powiedziała żeby na razie poczekać z dalszym leczeniem bo miesiączka wróciła... no i kazała mierzyć temp (niestety to nie dla mnie - pracuję na zmiany) i robić testy owulacyjne i jak nie uda się do listopada do zacznie dalsze leczenie...
w tym mies test owulacyjny raczej był dodatni wiec mam nadzieje ;-)
 
Witam !!!!

U mnie humorek nie najlepszy :-(bola mnie sutki, piersi twarde a w nocy znow byl wyciek tylko tym razem z jednej. Mąż ma zakaz ich dotykania by nie pobudzac ich do wiekszej produkcji mleka (raczej siary) Maluszek tez sie malo co rusza chyba czuje w jakim jestem nastroju. Moze mi sie humor poprawi jak moj mężulek wroci z pracy bo mamy jechac do znajomych ktorzy 3 tygodnie temu zostali rodzicami.
 
witam was bardzo. drogie kolezanki

katarzynak83 wiesz ja mam tak za okres, ale u katzdej kobiety inaczej:tak::-)a moze ty masz pco?(odrazu mowie ze nie wyszukuję Ci chorob:tak:)bo wiesz ...jak jest pco, to ciągle jest poniesony poziom LH i wtedy te testy owu.sa do bani, bo ten hormon ktory wylapuja te testy ma się podwyzszony ciągle.I ciągle sa dwie krechy, tez robilam ciągle byly dwie az mi gin wytlumaczyl:baffled::confused:

Kurcze, troche mnie nastraszyłaś!!!!
Coś w tym może być dlatego że faktycznie test mi kilka razy pokazał II ale to zależało od firmy bo w niektórych było OK... czyli że jednak moge w ogóle nie mieć tej owulacji :confused:
Szczerze mówiąc jak mi lekaraka powiedziała przed wakacjami że ja w ogóle nie mam owulacji to sie lekko mówiąc załamałam :baffled: ale wtedy nie miała też okresu brałam leki i teraz okres wrócił i myślałam że jest ok :confused::confused:
 
reklama
i lekarz na te plamienia przed @nic? Mi powiedział, ze w większości przypadków oznacza to, że nie było OWU,
wiesz co kochana wsumnie nie mowilam o tym lekarzowi :zawstydzona/y: bo ja tak mam chyba od zawsze, bez wzgledu na to czy mialam samoistna @ czy wywolana :dry::confused:
Teraz tez mialam pol dnia plamien przed @ ale owulacje mialam na 100 % bo bralam Clo i dostalam pregnyl na pekniecie pecherzyka i mierzylam tempke, wiec owu byla potwierdzona, ale po raz kolejny ciazy brak :-:)szok:

KATARZYNAK83 - Ja wsumie nie wiem czy mam podwyzszona czy nie prolaktyne ale zdecydowalam sie brac Castagnus, BO NAPEWNO NIE ZASZKODZI A MOZE POMOC :tak: moze to mi pomoze zafasolkowac....
 
Ostatnia edycja:
Do góry