reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie staraczki

wszystko wskazuje na to, ze zostane majowa mamą :) wyobrazscie sobie ze jestem na wakacjach, u mnie teraz jest po 4 rano, spac nie moge, ale nie o tym mialam pisac, chodzi o to ze wzielam ze soba testy ciazowe i w sumie zroiblam ich juz 9 :)
na 6-ciu sa kreseczki :) na dwoch bardziej wyrazne a na pozostalych bledziutkie, robie je co dwa dni, pewnie dlatego...jedne mocniejsz einne nie, jeden test wyszedl mi negatywny a dwa w ogole nie wyszly...byly jakiejs dziwnej firmy, oba takie same ale jeden paskowy drugi płytkowy....no ale nie wyszly.
Do ginekolog ide po powrocie...boje sie
a na wakacjach kupuje ubranka dla dzidziusia :) neutralne bo nie wiemy kto to bedzie :) najwazneisjze zbey bylo zdrowe!!!

pozdrawiam was i przesylam duzo duzo fluidow!!!
oby wam sie poszczescilo w tych cyklach!!!
czyli wyglada na to, ze zafasolkowałaś, gratuluję :-) A jak się czujesz? Miałaś jakieś objawy przed terminem miesiączki? Powiedz coś więcej :-) Mam nadzieję, ze fluidki pomogą :-)

Mnie na nowo piersi bolą... stanik ciasny się zrobił i ogólnie czuję ciągnący ból. I siusiam co równiutką godzinę, jak dla mnie to często :-) Okaże się, mam nadzieje, że się udało:-) a jak jest ze śluzem i miękkością podbrzusza? mój stwardniał solidnie:happy:
 
reklama
misza, moniu- kochane wy do siebie jestescie podobne, obie w ciazy i obie szaleje, martwia sie.. napewno wszytsko bedzie dobrze, oszczedzajcie sie ajesli wsytepuje cos co was denerwuje najlepiej udac sie do lekraza i to co on powie to basta, zamknac sprawe..:-D
bablys- ja tez mam pco.. i mialam laparoskopie w szpitalu... teraz zcekam na wyniki naszego dzialanka...


dzis mam 23 dc od owulki minal cos kolo tygodnia a dzis rano chwile doslownie bolalo mnie podbrzusze jak na okres,, doslownie bylo to moze z 10 minutek.. piersi raczej nie bola, tempka w dalszym ciagu utrzymuje sie na jednym poziomie 37,1.. a pod wieczor 37,8... nie nastawiam sie zobaczymy buziaki kochane
 
tikanis tak ,tak wiem, pamiętem o Tobie:tak::-) mam nadzieję że u Ciebie pojawi się ciąża szybciej niż tego sama oczekujesz:tak: i będziesz bardzo szczęsliwa...po labaroskopi zawsze są efekty:tak::-)
moniau no to bardzo gratulujemy i łapiemy fluidki
 
Dziewczyny, nadal nie mam zgłoszeń nowych staraczek. Dlatego jak znajde wolną chwilkę to powpisuje na nia nicki, które wydadzą mi sie nowe. Ale nie gwarantuje, że znajde Was wszyatkie, dlatego prosze o PM.

DO zaciążonych - to wy decydujecie, kiedy dopisac Wam II, wiem, że niektóre dziewczyny wolą czekac na wizyte u ginekologa, inne chcą mie wpisane odrazu, dlatego gdy przyjdzie odpowiedni na to momet czekam na PM.

Z góry dziękuję, lista znajduje się tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/lista-staraczek-2007-oraz-2008-a-8231/index147.html
 
Moniau - serdecznie gratuluję i przyznam się że zazdroszczę. :zawstydzona/y:wiem wiem że brzydko tak zazdrościć..tak pozytywnie zazdroszczę:tak:.
Też miałam nadzieję że się uda ale przyszła @ i mam doła na MAKSA. Coś czuję że nie będzie tak łatwo..
wyszłam na lunch w pracy i wszędzie widziałam matki z wózkami albo kobiety w ciązy... eh:-:)-:)-:)-:)-(
nie wpsomnę że w sklepach w oczy rzucały mi sie dziecięce ubranka i ciężarne stroje...
 
zajrzałam na listę staraczek i jakoś tak mi się lepiej zrobiło :tak: przy tylu nickach są już II, mam nadzieję, że zanim rok sie skończy cała lista będzie kompletna w II czego sobie i Wam wszystkim życzę
 
mam nadzieję, ze będzie tak szybciej niż wszystkie myślimy:-)

A dostanę odpowiedź co do śluzu i 'miękkości' podbrzusza w bardzo wczesnej ciąży????:confused::confused::confused::confused:
Ja najadłam się dziś słodkości, tak mnie naszło, że aż mnie teraz mdli i nawet obiadu nie mam ochoty jeść:baffled: i te piersi... na szczęście nie bolą tak jak w nocy i nad ranem, bo bym chyba płakała...:-(
 
Ostatnia edycja:
imagination ja niestey ci nie pomogę, bo nie pamiętam jak było w ciąży z moim synkiem, a teraz co miesiąc mam wszystkie objawy wczesnej ciąży tylko potem okazuje się , że ciąży nie ma :wściekła/y: chyba fiksuję
 
reklama
Do góry