reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie,nie bylo mnie dwa dni a tu tyle fasolek i tyle nowych buziek:) postaram sie kazdego z osobna przywitac i mam nadzieje ze o nikim nie zapomniałąm:)
To musi byc niesamowite uczucie patrzec na takiego maluszka, czuc ze to czesc ciebie.Ostatnio wyobrazalam sobie siebie jak wracam do domu i moje dziecko pada mi w ramiona i mowi jak mnie strasznie kocha.Wiem ze to smieszne - jeszcze nie masz potomstwa a juz wyobrazam sobie takie rzeczy, ale ta bezwarunkowa milosc!!Az mi sie lezka w oczku zaczyna krecic.
Justyna to wcale nie jest śmieszne,to zdrowy objaw instynktu macierzyńskiego, u mnie bylo raczej odwrotnie,jakos nie lubiłam sie bawic z cudzymi dziecmi,moze denerwowało mnie to ze samam miałam problemy z postaraniem sie o swoje:baffled:
:tak:no a ja sie pochwale ze wczoraj obchodzilam 2 rocznice slubu :-D i maz mnie zaprosil do restauracyjki wloskiej :laugh2: mniami .... a na tyle mamy blisko ze i on sie winka napil :-D i nagle sam zaczal temat fasolki ze on by chcial zeby sie urodzilo dopiero 2010:szok: myslalam ze spadne z siedzonka :-(i uparl sie ze nie chce babla zimowego bo on sie boi ze jak bede rodzila to nas no zasypie!!! :dry: ło matko ....
rudka juz zaczynasz mowic jak prawdziwa mamusia !!! pewnie juz doskonale rozpoznajesz placz synka itp. :tak: a jak z przesypianiem nocek?? a co do maluszkow bez mam to tez mam takie mysli i od wielu lat mi chodzi po glowie adopicja ! ale pewnie nigdy nie dojdzie do skutku i tak wszystkim dzieciom nie da rady sie pomoc ......:-(
serdecznie gratuluje rocznicy,to juz "najgorsze" papierowe lata macie za sobą,teraz moze juz byc tylko lepiej:) z nockami bywa różnie,czasem mały śpi do czwartej a dzis np budził mnie co 2godziny na przewijanie i karmienie,jak to dobrze ze ktos wymyslil ten urlop macierzynski....dostałam od kolezanki ksiazke o jezyku niemowląt, troche wiedzy nie zaszkodzi,ale sama jzu zauwazyłam ze jak jest glodny to tak charakterystycznie płacze jak by wołał niee,niee, ciekawe jak to słyszą inne mamy....:-)
RUDKA ślicznego masz synka, już jesteś mamusią:-):-):-):-):-) Tobie życzę przedewszystkim cierpliwości i wytrwałości. Jak przebiegł poród?, jak wogóle się czujesz?
bardzo dziekuje:zawstydzona/y:wykapany tata:) wstawie jeszcze jakąs fotke...czuje sie dobrze,poród miałam przez cesarke takze bólu nie było żadnego,dopiero potem przyszły bóle rany,ale ogólnie pozytywnie było,teraz gorzej z bólem cycków od karmienia:wściekła/y:

Witam
Chciałabym dołączyć do grona Starających się 2008!
To już 5-ty cykl, jak staramy się z mężem o drugą dzidzię, na razie nic nie wychodzi, ale nie tracimy nadziei, że w końcu pojawią się te 2 upragnione kreseczki na teście :cool2:
witam serdecznie wsród nas
Witajcie dziewczynki.Niewytrzymałam i zrobiłam teścik noi dwie kreseczki :) Boże jak ja się ciesz!!!
GRATULACJE!!!!!!
mnie łatwo nie idzie , ale powoli do przodu . Wczoraj byłam u lekarza i wydaje się że z dzidzią wszystko ok. Ma teraz 66.8 mm wzrostu i jest bardzo ruchliwa . Żeby nie było zbyt różowo to od 3 tygodni biorę insulinę bo wykryto u mnie cukrzyce ciężarnych ale nie zrażam się tym i wieżę że wszystko szczęśliwie się skończy .
wszystko bedzie dobrze,najważniejsze ze sie regularnie badałas,cukrzyca wyryta i ją leczysz:) trzymam kciuki
wiatm was wszystkie,dopiero zaczynam,ale serdecznie pozdrawiam,bardzo sie ciesze że nie jestem juz sma z tym starniem sie:):)
witaj!!!! jak ja mialam swoje problemy z zajsciem i tu weszłam to byłam w szoku ze tyle nas tu jest,a mi sie wydawalo ze wszyscy (przynajmniej z mojego otoczenia) zachodzą bezproblemowo,jednak niestety tak nie jest:-(

Dzis rano II krechy!!!!!! :-):-):-)Jestem przeszczęśliwa ze w końcu Nam się udało!
serdecznie gratuluje!!!!!!!!! ja tez wiem ze wiara czyni cuda,potwierdzam!!!!
Witam:) Jestem tu nowa i również oczekuję w nadziei, że miesiączka nie nadejdzie...quote]
Witaj !!!!!! czas na tym forum szybko leci,zobaczysz,ani sie obejrzysz a sie uda:)
Witajcie dziewczynki! Wracam po kilkumiesięcznej nieobecności z decyzją o rozpoczęciu starań!
gratuluje decyzji!!!!i trzymam kciuki
Czesć dziewczyny :-) powracam po krotkiej nieobecności na forum , mam nadzieje że teraz bedzie lepiej z tymi moimi staraniami zaczynam właśnie 5ty cykl starań .
mam nadzieje ze bedzie tych cykli tylko pięć,czego mocno zycze:)
Przyszlam do Was po pare fluidków, bo owulka byla i przytulanka tez, wiec pozostaje czekac ;-)
trzymam kciuki!!!!
Hej dziewczyny:)
troche Was opuscilam ale mam nadzieje ze wybaczycie:)...witam wszystkie nowe staraczki i powiem tylko tyle-zaden lek nie dziala tak dobrze na fasolke jak to forum i pozytyna energia:))))....
marzenixx jak przygotowania do slubu??to juz tuz tuz z tego co pamietam??
przesylam wam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a to forum to dzieki taim dziewczynom jak WY!!!dzieki:)
magdaim83 no to juz tuż tuż :-) stres mam coraz wiekszy, co chwile jakis koszmar mi sie sni, dzis np ze fryzjerka do mnie przyszla w dniu slubu mnie uczeac:szok::szok: myslalam ze na zawal umre hehe:baffled: i tak jakos leci, wszystko juz prawie poustalane i tylko czekac..:-D

buziolki dla was!:rofl2:
bedzie dobrze,postaraj sie zeby to byl w Twojej pamieci najpiękniejszy dzien w życiu a nie ten najbardziej stresujący,stresy zostaw rodzicom,teściom i swiadkom:)
Im się więcej myśli i doszukuje to gorzej. Właśnie się dowiedziałam że po duphastonie test może wyjść równiez pozytywny:-(.
basias a skad masz takie informacje??ja tez brałam duphaston i mialam świetnego endokrynologa, i nic nie mówiła o takim zafałszowaniu wyników testu ciązowego przez duphaston,co najwyzej moze on zafałszowac wyniki testów owulacyjnych lub dawac podwyzszoną temperaturę w drugiej czesci cyklu ( w koncu od tego jest progesteron...) wiec nie martw sie o swoje dwie kreseczki,to na pewno ciąża!!!no i mysl pozytywnie bo stresami tylko szkodzisz zdrowiu, mi max po tych tabletkach spoznil sie okres 2tyg-co jest jeszcze dopuszczalne-ale test mialam wtedy negatywny.

Alicja witaj!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
butteryfly27 widze ze mamy podobny cylk wiec oby nasze tesciki miały dwie piekne kreski :-)

Witaj! Cudnie by było! Ale wiem, ze nie tak łatwo! Chociaż ostatnio tyle fasoleczek sie pojawiło! Może to dobry czas...:-)

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie! Jak miło być znów wśrod Was! Pozdrawiam weekendowo!
 
nenius gratulacje fasolki:-)

jarzebinka zobaczysz @ napewno nie przyjdzie :tak:

wysyłam dla wszystkich fluidki - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Ja też przesyłam pozytywne fluidki :laugh2: Mam wizyte u pani doktor 18 sierpnia :-D To już będzie mniej więcej 8 tydzień to może coś już zobaczymy na USG ;-)
 
Witam was kobietki :)ja i mój ukochany staramy sie od ponad 4 miesięcy,teraz powinnam mieć 7.08 @ ale nie mam :) mam nadzieje ze sie nie spóżni tylko juz wogóle jej nie bedzie i że rośnie już nasz malutki Skarbek:-)
 
ania g21 to juz zobaczycie bijące serduszko-to dopiero przezycie!!!!:-)

SylwusiaW22 trzymam kciuki żeby nie przyszła @@@ kiedy testujesz?
 
Witam wszystkie starające się. Czekam na cud już pół roku i nic, strasznie chciałąm bym dzidzi. Cykl mam tak nieregulary, że trudno wyłapać u mnie owulację, na razie polegam na testach owulacyjnych ale cóż nie zawsze ten dzień wypada w momencie kiedy jestem w domu :crazy:
Pewnie pół roku to krótko ale zawsze wyobrażałam sobie że zapragnę dziecka i się uda ale niestety to wcale nie jest takie łatwe.

Życzę wam i sobie II kreseczek!!!!!!!!!
 
reklama
megi - gdzie się Twoja betka zapodziała?:confused:

dobranoc dziewczyny!


:wściekła/y::angry::no: nieuwieżycie!!!! po wyniki mam dzwonić w poniedziałek!!!! :angry::wściekła/y: wysłałam mężulka po nie a babka w labolatorium ze wyniki dopiero za 5 dni :confused: myśle sobie co jest, przeciez mówiła by przyjsc na drugi dzień nie wczesniej jak na 12.00 to ja łap za telefon i dzwonie do nich a babka do mnie ale Pani ma taki hormon na którego wyniki czeka sie 5 dni :szok:, no to ja jej że co innego kobieta która mi pobierała krew mówiła i pytam czy rzeczywiscie na beta HCG tyle sie czeka a ona do mnie ale Pani ma hormon .... (nazwy nie pamietam) !!!! :crazy: kurka babka sie pomyliła (zrobiła badanie na nie to co potrzeba) i tym sposobem musze czekac do poniedziałku!!!! taka prosta rzecz a jak widać nasz kochana służba zdrowia i z tym sobie nie radzi...ehhhh :angry::baffled: no ale nic, cierpliwość popłaca więc czekam :tak:


*Alicja* BĘDZIE DOBRZE KOCHANA ! :tak:
asiucha-L zyczę powodzenia i napewno się uda!!! jak widzisz miesiąc obfity w fasolki ;-)
SylwusiaW 22 czekamy na pozytywne wieści :-)

aniu_g21 ależ Ci zadroszcze , ja do lekarki dopiero 26 sierpnia :tak:


Dziś w nocy wyjeżdzam nad Bałtyk tak więc bede wypoczywała dwa tygodnie:tak: w poniedziałek jakos do neta się dostanę i dam znać co z tą moją "nieszczęsną" betką ;-)
ŚCISKAM :tak:
 
Do góry