reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Hej dziewczyny:)
troche Was opuscilam ale mam nadzieje ze wybaczycie:)...witam wszystkie nowe staraczki i powiem tylko tyle-zaden lek nie dziala tak dobrze na fasolke jak to forum i pozytyna energia:))))....
marzenixx jak przygotowania do slubu??to juz tuz tuz z tego co pamietam??
przesylam wam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
hej dziewczynki:-D
widze ze tu tyle fasolek sie namnożyło że szok!:szok:ale to super! tak dalej kochane rozmnażajcie sie jak króliczki:tak::-):-)

magdaim83 no to juz tuż tuż :-) stres mam coraz wiekszy, co chwile jakis koszmar mi sie sni, dzis np ze fryzjerka do mnie przyszla w dniu slubu mnie uczeac:szok::szok: myslalam ze na zawal umre hehe:baffled: i tak jakos leci, wszystko juz prawie poustalane i tylko czekac..:-D

buziolki dla was!:rofl2:
 
wielkie gratulacje dla wszystkich przyszłych rodziców, samych szczęśliwych chwil ...... :tak::-D:tak: i powodzenia dla tych oczekujących na II kreseczki ..... :tak::-D:tak:

PS. u mnie nadal @ brak ..... :szok:
 
bardzo proszę :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-D
NENIUS łapię Twoje fluidki ich nigdy za dużo:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Hej dziewczyny:)
troche Was opuscilam ale mam nadzieje ze wybaczycie:)...witam wszystkie nowe staraczki i powiem tylko tyle-zaden lek nie dziala tak dobrze na fasolke jak to forum i pozytyna energia:))))....
marzenixx jak przygotowania do slubu??to juz tuz tuz z tego co pamietam??
przesylam wam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I znowu łapanko, ale robię to z przyjemnością:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Szkoda że od razu się nie wie czy jest się zafasolkowanym czy też nie. Ja teraz przed wyjazdem mam mnóstwo zajęć jednak nachodzą mnie myśli czy się nareszcie udało. To już 14 miesiąc staranek z małymi przerwami na szpital ale jednak.
 
Im się więcej myśli i doszukuje to gorzej. Właśnie się dowiedziałam że po duphastonie test może wyjść równiez pozytywny:-(. Nie wiem co ja mam juz o ty mysleć. Okres spóźnia mi się 5 dni. Temp nie mierzyła regularnie ale teraz ma ok 37,2. A juz się cieszyła że się udało:-(. Czy wie może któras coś na ten temat?
 
reklama
Witam :) dawno mnie nie bylo, ale ostatnio troszke zycie mi przyspieszylo i ciagle brakuje mi czasu, niestety stres nie słuzy staraniom o dzidzusia i nadal nie mam upragnionych dwoch kreseczek na tescie (zaczynam trzeci cykl staranek) :( ale milo mi widziec, ze Nenius sie udalo, czyzby za pierwszym razem? pozdrawiam i gratuluje wszystkim swiezo zafasolkowanym, przesylajcie fluidki :)
 
Do góry