reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczyny mam wynik,tzn pani z laboratorium powiedziała mi że wynik jest dodatni i jest ponad 1000 czegoś tam(już nie pamiętam) to dobrz czy źle???

bardzo dobrze, gratuluję kochana :-)

Nati/Miso Butterfly - dobrze, że wróciłyście :-)

Dzień dobry z ranka:-) wyslalam dziś męża po moją betkę :tak:

to czekamy na dobre wieści :tak:
 
reklama
wiem to doskonale .... ale akurat teraz nie da rady tak hop siup dostac sie do lekarza ktory wykonywal ten zabieg ... :-( a gdy maz byl u niego kilka miesiecy temu zapomnial sie spytac i dupcia zbita!!! a teraz spanikowany do mnie dzwonil bo mu "kochane" kolezanki nagadaly chyba jakis okropnosci w pracy :-(a pytanie do was skierowalam bo moze ktoras miala podobna sytuacje... tak czy inaczej dzieki :sorry2:

hmmm a nie ma możliwości przedzwonić do niego i zapytać czy są jakieś przeciwskazania do staranek w czasie brania tych leków?

ania_g21 - GRATULACJE (już teraz oficjalne:)) )

megi - czekamy na wyniki :))
 
hmmm a nie ma możliwości przedzwonić do niego i zapytać czy są jakieś przeciwskazania do staranek w czasie brania tych leków?

ania_g21 - GRATULACJE (już teraz oficjalne:)) )

megi - czekamy na wyniki :))

wiesz ivi to jest doktorek ze szpitala i kiedy by sie nie zadzwonilo to akurat operuje!!! :dry: a co do przeciwskazan to na 100% (moim zdaniem) są, tylko z mezem sie zastanawiamy w jakom stopniu moga wplywać na same rzołniezyki :sorry2: maz sie tak zestresowal ze chyba seminogram zrobi najpierw ... narazie sie nie zanosi na staranka - chcemy sie dobrze przygotowac :sorry2: tylko ze ta blokada (to byl zabieg znieczulenia czesci ledzwiowej kregoslupa ) przestaje powoli dzialac wiec maz zacznie ponownie brac pewnie przciwbolowe w pastylkach chyba ze lekarz zdecyduje o zabiegu :-(
Tak w ogole to dzien dobry ;-)
Nati/Miso i Butterfly witajcie!!!
agunia_767 juz zaciskam kciuki :tak:
 
kurcze:(( szkoda że nie mogę pomóc.. a może podzwonić po innych lekarzach tej samej specjalizacji, co? albo swojego ginka byś się zapytała żeby się dowiedział czy to coś szkodzi?
trzymam kciuki ..
 
Ivi - witaj na staraczkach 2008 :-)

Wszystkim zafasolkowanym kobietkom - Gratulacje!

Przyszlam do Was po pare fluidków, bo owulka byla i przytulanka tez, wiec pozostaje czekac ;-)
 
gwiazdeczko - ja tu tylko gościnnie, ale mam nadizeje że na staraczki 2009 to już się załapię:-D:-D
 
Ivi - witaj na staraczkach 2008 :-)

Wszystkim zafasolkowanym kobietkom - Gratulacje!

Przyszlam do Was po pare fluidków, bo owulka byla i przytulanka tez, wiec pozostaje czekac ;-)

bardzo proszę :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-D
 
Witajcie wszystkie bardzo gorąco :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dzień dobry z ranka:-) wyslalam dziś męża po moją betkę :tak:

agunia_767 to tak żeby w końcu się spelniło ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
nati/misio , butterfly WITAJCIE! Życzę szybciutkiego zafasolkowania a żeby było łatwiej przesyłam fluidki ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ :tak:
ania_g21 serdecznie gratuluje fasolki!!! mam nadzieje dziś tez się cieszyć;-) który to tydzień wiesz może?

MEGI dziękuję za fluidki łapię wszystkie co do jednej i czekam z niecierpliwością na pozytywne wieści. Przecież miesiąc się jeszcze nie skończył, a owoców juz mamy co nie miara:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja byłam dzisiaj zrobić betke ale niestety wyniki będą najwcześniej w poniedziałek a najpóźniej w środe:-(. Chyba się ich nie doczekam.

Cierpliwości kochana jak zafasolkujesz będzie musiała wystarczyć na ładnych parę miesięcy ;-);-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

wiesz ivi to jest doktorek ze szpitala i kiedy by sie nie zadzwonilo to akurat operuje!!! :dry: a co do przeciwskazan to na 100% (moim zdaniem) są, tylko z mezem sie zastanawiamy w jakom stopniu moga wplywać na same rzołniezyki :sorry2: maz sie tak zestresowal ze chyba seminogram zrobi najpierw ... narazie sie nie zanosi na staranka - chcemy sie dobrze przygotowac :sorry2: tylko ze ta blokada (to byl zabieg znieczulenia czesci ledzwiowej kregoslupa ) przestaje powoli dzialac wiec maz zacznie ponownie brac pewnie przciwbolowe w pastylkach chyba ze lekarz zdecyduje o zabiegu :-(
Tak w ogole to dzien dobry ;-)


Nati/Miso i Butterfly witajcie!!!
agunia_767 juz zaciskam kciuki :tak:
Słońce ja słyszałam ze nawet gorączka u faceta może wpłynąć na żołnierzyki, spróbuj zapytać swojego gina on powinien wiedzieć najlepiej. Powodzenia. i dziękuję za kciukasy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry