reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
jarzebinka tak, łykam wiesiołek od tego cyklu. Może to za krótko jeszcze żeby zaczął działać. No zobaczymy, ale w tym cyklu chyba się jednak nie udało, bo coś mi się wydaje, że już się zbiera na @ :(
 
Witam:) mam do was pytanie drogie forumowiczki, kochalam się z mężem pod koniec 9 dnia cyklu mam okres co 28/29 dni mąż na drugi dzien po stosunku wyjechal w delegacje na miesiąc wiec nie moglismy juz sie dalej starać. Ale czy są jakiejś szanse, że jak wroci będe miala dla niego dobre wieści:)??
 
ewadbr a robiłaś już test?????
Aidzicha co tam u ciebie słychać ostatnio sie nie odzywasz
 
Ostatnia edycja:
reklama
pozdrawiam wszystkie dziewczyny, postanowiłam zajrzec do was, gdyż z mężem od 3 m-cy staramy się o rodzeństwo dla naszego synka, ale chyba tym razem potrzebujemy trochę więcej czasu
ostatnio miałam troszke nwerwowy okres w pracy i do tego kupiliśmy miaszkanie (remont), więc może nie był to najlepszy czas na dzidzię, na spontaniczne zapłodnienie daję sobie czsa do grudnia, wtedy pomyśle o testach owulacyjnych
powodzenia,na pewno szybko sie uda:)
Cześć dziewczyny
ja jestem w trakcie miesiączki brzuch boli:sad:
na chwilę obecną stwierdzam, że odpuszczę sobie mierzenie tempki i testy owulacyjne, a co zrobię po miesiączce to się okaże:zawstydzona/y:, mam nadzieję, że wytrwam w moim postanowieniu. A co tam u was?
na pewno wrzuceniu luzu wiecej pomoże niż narecanie sie z tempkami itp, w koncu jest lato i trzeba to wykorzystac:)
a ja siedze w pieluchach i po calych dniach jestm z mały sama,bo mąż pracuje na popoludniową zmiane,ale staram sie byc spokojna i opkanowana choc czasem jest trudno:)
Hej dziewczyny...nie pisalam dlugo bo nie mialam netu wrrr...ja dzis odebralam bete wynik 53,3mlU/ml wdg lekarza ok 4 tydz....powiem wam ze sie boje..ciagle boli mnie brzuch jak na miesiaczke i gowa mi peka i jestem zmeczona.
gratulacje:)
No robiłam. Wyszedł mi plus (tak słabiutki). Plus na tym teście oznacza ciąże. Tylko, że na ulotce napisane było, że min. cysta, może zafałszować wynik, więć się nakręcam :( Poza tym chyba za wcześnie na test, nie wiadomo co to będzie (czy nie przyjdzie jeszcze ta @, w końcu to dopiero 28dc, a cykle mam rozregulowane), więc dla swoje spokoju ducha jeszcze staram się nie nastawiać - uwierze jak lekarz mi powie :)
Na wszelki wypadek przestałam tylko brać castagnusa (na uregulowanie miesiączki).
gratuluje!!!na pewno wszystko jest ok i nie mysl od razu o jakis tam cystach,trzeba myslec pozytywnie:)


shyla ogromnie wspólczuje i myslami jestem z tobą....
 
Do góry