reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc dziewczyny.. ja mam kolejne zmartwienie, chyba osiwieje,, mojemu mezowi zaczely sie pojawiac krostkina glowie i poszedl do dermatologa ta mu dala na to jakis antybiotyk.. i teraz sie zastanawiam jaki to ma wplyw na jego zolnierzyki?? antybiotyk ma nazwe unidox.. w jednych artykulach pisze wogole ze antybiotyki oslabiaja zolnierzyki nawet do pol roku,, inne zas dot. konkretnie tego mowia ze jak ma zolnierzyki slabe to lekarz to przepisuje.. juz sama nie wiem .. prosze o opinie...
 
reklama
tikanis nie martw sie moj m bral to tez na krostki bo mial pelno na plecach i to teraz w tym cyklu jak zaszlam i jego p.dr powiedziala ze unidox ma dobry wplyw wiec glowa do gory i jazda do roboty:)nie martw sie bedzie dobrze
 
ewadbr a robiłaś już test?????
Aidzicha co tam u ciebie słychać ostatnio sie nie odzywasz

Cześć Beatko,
u mnie dalej miesiączka hehe, rzadziej teraz jestem na forum bo dużo pracy mam, zastepuję koleżankę, która poszła na miesiąc urlopu:wściekła/y: no i ogólnie mam strasznego doła choć staram się z nim walczyć;-)
 
magdaim83- dziekuje madziu nawet nie wiesz jak mnie twoje slowa pocieszyly.. jestes kochana dziekuje raz jeszcze za bardzo dobra wiadomosc..:)
 
Hej dziewczynki,

zauważyłam, że Madzio 1980 miała ostatnio urodzinki. Wszystkiego dobrego!!!!

Hej dziewczyny...nie pisalam dlugo bo nie mialam netu wrrr...ja dzis odebralam bete wynik 53,3mlU/ml wdg lekarza ok 4 tydz....powiem wam ze sie boje..ciagle boli mnie brzuch jak na miesiaczke i gowa mi peka i jestem zmeczona.....
a do tego w pracy szefowa zla jak osa i dowala non stop pracy..dzieci coraz wiecej przychodzi eh a tu nic sie nie chce:)..
zycze wszystkim dwoch kreseczek i przesylam pozytywne wibracje w postaci gwiazdeczek:)****************************************************************************

super wynik, spokojnie, wszytsko bedzie dobrze, tylko się nie przemęczaj.

No robiłam. Wyszedł mi plus (tak słabiutki). Plus na tym teście oznacza ciąże. Tylko, że na ulotce napisane było, że min. cysta, może zafałszować wynik, więć się nakręcam :( Poza tym chyba za wcześnie na test, nie wiadomo co to będzie (czy nie przyjdzie jeszcze ta @, w końcu to dopiero 28dc, a cykle mam rozregulowane), więc dla swoje spokoju ducha jeszcze staram się nie nastawiać - uwierze jak lekarz mi powie :)
Na wszelki wypadek przestałam tylko brać castagnusa (na uregulowanie miesiączki).

a ja wierzę, że to oznacza bardzo pozytywne wieści :-), po cichu gratuluję :tak:. A może skocz na betkę?

no i ogólnie mam strasznego doła choć staram się z nim walczyć;-)

główka do góry, wychodź z dołka!

A u mnie 33 dc, @ brak, czekam dalej :tak:
 
reklama
Do góry