reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam po długiej nieobecności. Gratuluję wszystkim którym się udało, trzymam kciuki za te, które nadal się starają. U mnie dziś 30 dc. Nie wiem czy owu była, niby skok temperatury był ale śluzu nie było prawie wcale. Zobaczymy już niedługo ;-)
 
reklama
shyla nic gadanie nasze nie pomoze...bardzo mi przykro...i teraz wyplacz sie wgadaj, potem się wykuruj i walcz dalej z zdwojoną siłą! to pewmnie bylo poronienie spontaniczne.....wiele kobiet nawet nie wie ze bylo w ciązy.Ale to nie wazne-ty wiedzialas.Dasz rade, napewno.
 
Witajcie.

Jeżeli wczoraj był 13 dzień cyklu i miałam strużkę krwi( czyli pękł pęcherzyk) to w jakim czasie powinno być współżycie żeby można było trafić w owulacji? 48 h?
 
. U mnie dziś 30 dc. Nie wiem czy owu była, niby skok temperatury był ale śluzu nie było prawie wcale. Zobaczymy już niedługo ;-)

życzę, aby się udało ..... a na śluz bierzesz może wiesiołek, może pomoże 2 x dziennie do owulki .... :tak::-D:tak:

pozdrawiam słonecznie z chłodnego biura ... jeszcze tylko 1,5 dnia i 3 tyg urlopu ...................... nareszcie ............... :tak::-D:tak:
 
Jeżeli wczoraj był 13 dzień cyklu i miałam strużkę krwi( czyli pękł pęcherzyk) to w jakim czasie powinno być współżycie żeby można było trafić w owulacji? 48 h?

a jak długie masz cykle ...... ja ma owulacje przy cyklach 30 dniowych ok. 16-18 dnia .......... ( częściej bliżej 18dc) przy cyklach 28 dniowych miałam ok. 16 dc ...... ( licząc pierwszy dc jako pierwszy dzień @) ..... :sorry2:

a może testy owulacyjne by coś pomogły, jak trudno Ci określić samej owulkę ????? albo mierzenie temperatury ????? :sorry2:

PS. doczytałam,że cykle masz 25 dniowe, więc możliwe,że owulka właśnie jest bądź się zbliża .... więc do dzieła ....... przyjemności ......
 
a jak długie masz cykle ...... ja ma owulacje przy cyklach 30 dniowych ok. 16-18 dnia .......... ( częściej bliżej 18dc) przy cyklach 28 dniowych miałam ok. 16 dc ...... ( licząc pierwszy dc jako pierwszy dzień @) ..... :sorry2:

a może testy owulacyjne by coś pomogły, jak trudno Ci określić samej owulkę ????? albo mierzenie temperatury ????? :sorry2:

PS. doczytałam,że cykle masz 25 dniowe, więc możliwe,że owulka właśnie jest bądź się zbliża .... więc do dzieła ....... przyjemności ......


cykle ma różnie:25,31,31,23,28,28,24,27 dni, licze zawsze ostani cykl.
Dodatkowo parędni dni temu miałam kłucie jajników, i bóle podbrzusza, które utrzymuja sie do dziś. Biorę też od tego cyklu luteine 3x1.
 
Ostatnia edycja:
pozdrawiam wszystkie dziewczyny, postanowiłam zajrzec do was, gdyż z mężem od 3 m-cy staramy się o rodzeństwo dla naszego synka, ale chyba tym razem potrzebujemy trochę więcej czasu
ostatnio miałam troszke nwerwowy okres w pracy i do tego kupiliśmy miaszkanie (remont), więc może nie był to najlepszy czas na dzidzię, na spontaniczne zapłodnienie daję sobie czsa do grudnia, wtedy pomyśle o testach owulacyjnych

pozdrawiam i trzymam za wszystkie starające się kciuki
 
Cześć dziewczyny
ja jestem w trakcie miesiączki brzuch boli:sad:
na chwilę obecną stwierdzam, że odpuszczę sobie mierzenie tempki i testy owulacyjne, a co zrobię po miesiączce to się okaże:zawstydzona/y:, mam nadzieję, że wytrwam w moim postanowieniu. A co tam u was?
 
reklama
cykle ma różnie:25,31,31,23,28,28,24,27 dni, licze zawsze ostani cykl.
Dodatkowo parędni dni temu miałam kłucie jajników, i bóle podbrzusza, które utrzymuja sie do dziś. Biorę też od tego cyklu luteine 3x1.

nie wiem, ale przy nieregularnych cyklach określenie terminu owulki będzie ciężkie, dlatego myślę, że powinnaś mierzyć temperaturę oraz/i pomyśleć o testach owulacyjnych, bo takie gdybanie będzie ciężkie ..... :tak: i jeszcze luteina ( ona chyba wpływa na unormowanie wszystkiego, tak???) ale jeżeli masz kłucie jajnika to możliwe,że właśnie owulka ...... :tak:

bata, witaj, ja też daję sobie czas do grudnia na spontaniczne zafasolkowanie, a potem zacznę myśleć co i jak .... może testy, mierzenie temki i ..... co tam jeszcze ..... :tak::-);-)
 
Do góry