reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam Starajace sie 2008:-D

To jest nasz pierwszy cykl jak zaczynamy sie starac o nasza upragniona dzidzie.
Troche sie boje ze sie nie od razu uda, ale glowa do gory-zaczynamy:-D.

Pozdrawiam wszystkie stajace sie
 
reklama
czasc dziewczyny
WITAM NOWE STARACZKI
tikanis nie martw sie juz tak bardzo...wszystko sie wam pouklada, odpoczniesz na wczasach, wyluzujesz sie i zobaczysz dwie krechy...pomysl sobie ze tam w niebie Bozia zaplanowala wszystko dla Ciebie-to co naj, naj, i teraz musisz tylko poczekac chwilke.Mowię Ci BĘDZIE DOBRZE:tak:

Dziewczyny ja doszlam do wniosku ze jestem za bardzo zestresowana i pewnie to przyczynia się rowniez do braku ciązy, a nerwy mam szarpane kazdego dnia...:-(pewnie prolaktyna wysoka! a macie jakis sposob na stres w pracy???pozdrawiam was bardzo
 
bablys- kochana dziekuje ci za slowa otuchy, nie wiem czy dobrze zrobilam ale przekonalam zeby narazie nie bral tego antybiotyku unidoxu, zeby sie wstrzymal ten 1,5mc bo w sumie nie wiadomo jaki wplyw bedzie mial ten antybiotyk na niego..wiec narazie sie wstrzyma, tym vardziej ze ja po zabiegu ponoc bede miala burze hormonow i ponoc latwo jest zajsc w ciaze.. oby sie udalo..nie moge sie juz doczekac. a martwic- rzeczywiscie za bardzo sie wszytskim martwie i za duzo mysle.. musze skonczyc myslec i sie tym wszytskim amrtwic.. musi byc dobrze..:) teraz juz sie ciesze i nie moge doczekac na wczasy.. wkoncu sie wypocznie i zrelaksuje::) oby wszytsko wypalilo
 
Dzisiejsze dziewczyny z II, macie już jakieś ciążowe objawy ?? I który to u was dc jeśl można spytać? :-)
 
reklama
ja miałam dostać @ pojutrze, czyi 4 sierpnia, ale jakaś intuicja kazała mi zrobić dzisiaj, a tak po za tym to już wcześniej COŚ czułam, ale co i gdzie to nie umiem wytłumaczyć kobieca intuicja chyba, przy pierwszej ciąży miałam tak samo że czułam w sumie zaraz po przytulankach że się udało.
 
Do góry