reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Możliwe.Kiedyś sie staraliśmy 3mięsiące potem daliśmy sobie spokój.A teraz zaczęliśmy drugi miesiąc.Zrobiłam sobie dzisiaj test ale pokazała sie jedna kreska a do @ zostało mi 4dni.Mam takie lekkie bóle jajników boje sie że jest coś nie tak
 
reklama
może zrobiłaś test trochę za wcześnie, a lekkie bóle jajników nie muszą oznaczać czegoś złego, możliwe że to przed miesiączka. Wiem też że bóle podbrzusza bądź jajników mogą byc na początku ciąży. Poczekaj spokojnie te 4 dni jak nie będziesz miała miesiączki zrób test ponownie
 
Beatka21 witaj..spokojnie dziewczyny tu sa super i mozna liczyc na ich pomoc i rade:)no i wiadomo ze w grupie zawsze razniej..nie mniej zycze ci zebys przeniosla sie jak najszybciej do przyszlych mam-tego tez zycze innym dziewczynom(i sobie:))...Poczekaj jeszcze te 4 dni i zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki jesli okres sie nie pojawi a test yjdzie negatywny powtorz po dwoch dniach i jak co to lec do gina...ale moze to juz fasoleczka:)
Aidzicha 2 miesiace to dopiero poczatek-spokojnie sie uda...niektore osoby staraja sie po kilka lat wiec spokojnie napewno sie uda..:)trzymamy kciuki:)
Mnie pewnie w tym cyklu sie nie udalo zobaczymy moze w przyszlym dostane wieksza dawke clo...a moze nie bede musiala-podobno nadzieja umiera ostatnia ale ile mozna jej miec po tak dlugim okresie staran:((dzis zdalam sobie ze to juz 16miesiecy:(...moze kiedys moje dwa aniolki wroca do mnie:(.
ide porobic zdjecia bo super chmurki deszczowe sie zbieraja:)
 
Witam wszystkie starające sie.Jestem tu nowa.Też sie staram o dzidzie ale jakoś kiepsko mi to wychodzi.Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swoje grona.
Witam moją imienniczkę :-):-)

Robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny ale mam jeszcze 4dni do @.Czy to możliwe że moge być w ciąży?
Tak jak radzą dziewczyny, poczekaj do terminu @ i zrób test. Lepiej się nie nastawiać ale ja trzymam kciuki :tak::tak:

Mnie pewnie w tym cyklu sie nie udalo zobaczymy moze w przyszlym dostane wieksza dawke clo...a moze nie bede musiala-podobno nadzieja umiera ostatnia ale ile mozna jej miec po tak dlugim okresie staran:((
Mam nadzieje, że Twoje oczekiwania zostaną wkrótce wynagrodzone ;-)To chyba nadzieja pozwala nam przetrwać :zawstydzona/y: Będzie dobrze...:tak:
 
Boshhh..ale nagadalyscie:-D
Witam wszystkie nowe i stare staraczki:-)
A ja ...czekam....ostatnie dwa cykle mam jakies nieregularne i kompletnie nie mam pojecia kiedy przyjdzie teraz @....nie wiem kiedy mam dni plodne,kiedy nieplodne i chyba lepiej;-)Przytulamy sie kiedy mamy ochote i staram sie nie myslec o TYM za duzo...ciezko mi to idzie ale sie staram:-D
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie macie racje po czekam do @ i jak nie dostane to zrobię test.Jak nie tym razem to następnym razem na pewno sie uda.Tylko ze teraz to sie nie postaram bo mój M wyjechał i wraca za miesiąc.Ale to tez nic złego bo jak wróci to jego plemniki będą silniejsze a wtedy nic ich nie powstrzyma :-D.A jak wam idą starania?
 
Mam takie małe pytanko.Nie za bardzo sie na tym wszystkim znam i dlatego pytam.Czy te testy owulacyjne są na receptę czy można je kupić samemu.No i ile kosztują i kiedy je powinno sie robić?Kurcze aż głupio się pytać.Ale mam nadzieje ze mi pomożecie
 
Witam wszystkie nowe staraczki :-) widze ze nas tu coraz wiecej, fajnie;-)
Kingus :szok: ja myslalam ze ty masz na imie Kinga :sorry2: nie spodziewalabym sie ze Beata :cool2:
Magdaim- musisz pozytywnie myslec az do samego konca, to podobno pomaga w zafasolkowaniu sie :tak:;-):-D

A u mnie coz, nudyyy...........
dzisja wrocilam z polski, posprzatalam w domu ugotowalam obiadeki siadlam na neta :blink:
Wizyte u ginki mam dopiero w poniedzialek to bedzie 16 dc
bo na czwartej juz miejsca nie bylo :wściekła/y: mam nadzieje ze cos tam sie wyklowa w moich jajniczkach:tak: z cylku na cykl coraz wiecej pecherzykow wiec moze tym razem bedzie z 5 sztuk :-D:-D:-D:-D:-D:-D dobrze by bylo :-):cool2:
pozdrawiam serdwcznie.....
 
reklama
Do góry