reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mam takie małe pytanko.Nie za bardzo sie na tym wszystkim znam i dlatego pytam.Czy te testy owulacyjne są na receptę czy można je kupić samemu.No i ile kosztują i kiedy je powinno sie robić?Kurcze aż głupio się pytać.Ale mam nadzieje ze mi pomożecie
Testy są bez recepty, ceny są różne(ja miałam za 22zł). W opakowaniu jest zazwyczaj 5 testów. Dołączona jest tabelka, która mówi kiedy należy zacząć robienie testu. Trzeba robić codziennie o tej samej porze, najlepiej wieczorem, 2 godziny przed testem nie pić. Jak pojawi się taka sama lub ciemniejsza linia testowa od kontrolnej to znaczy, że w ciągu 24-36 nastąpi owulacja. Niestety testy nie wykażą czy rzeczywiście doszło do owulacji. Lepiej to pokaże monitoring cyklu(usg). Ale są dziewczyny, które dzięki testom zaszły w ciąże. LH-TEST DOMOWY TEST OWULACYJNY - Apteka internetowa

Kingus :szok: ja myslalam ze ty masz na imie Kinga :sorry2: nie spodziewalabym sie ze Beata :cool2:
Wizyte u ginki mam dopiero w poniedzialek to bedzie 16 dc
bo na czwartej juz miejsca nie bylo :wściekła/y: mam nadzieje ze cos tam sie wyklowa w moich jajniczkach:tak: z cylku na cykl coraz wiecej pecherzykow wiec moze tym razem bedzie z 5 sztuk :-D
Jak się logowałam to kombinacje mojego imienia były zajęte a kinguś stąd, że bardzo podoba mi się imię Kinga i tak tez wzięłam sobie na bierzmowaniu:-D
Ja sobie zawsze przed usg śpiewam: Pęcherzyku mój malutki rośnij duży okrąglutki ...Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki :tak::tak:
Dziewczyny - ponawiam pytanie: czy śluzik - taki biały, może być zapowiedzią ciąży?
Czytałam, że często w ciąży pojawia się właśnie biały śluz ale jest też wiele osób, u których taki śluz pojawił się w późniejszych miesiącach ciąży. Ja w prawie udanym zeszłym cyklu miałam właśnie dużo białego śluzu. Życzę Ci aby był on zwiastunem ciąży. Ale nie nastawiaj się za bardzo, lepiej być mile zaskoczonym niż się rozczarować.

Dziękuję dziewczynki za miłe słowa. Wracam za 18 dni ale będę miała czytania ;-);-)
 
reklama
witam nowe staraczki!!!!!!!!!

kinguś ja caly czas myslalam że ty Kinga jestes!!! mi takze podoba się to imie!

tikanis to w takim razie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, maluszka lub maluszkow;-)

DZIEWCZYNY a tak na marginesie to czym się zajmujecie na co dzien?(nie obrazajcie sie ze odbijam od tematu ale wszystkie jestescie bardzo fajne, a nie wszystkie korzystamy z innych wątkow o tej tematyce)
 
Ewadbr Ja mam tak ze mam sluz od 8 dni ;-) wiec jesli to ma tez naczenie to moze Ci sie uda, poczekaj cierpliwie...ale łatwo mi sie to pisze..ja pierwszy test zrobilam 6 dni przed @ i wyszła jedna kreska, potem poczekalam 5 dni :-) i wyszły dwie kreski...
A masz jakies inne obiawy????
Nie mysl o tym tak duzo a jak myslisz to ze sie uda...
PONOC WIARA CZYNI CUDA WIEC JA WIERZE ZE SIE UDA!!!!;-)

Lilu zycze Ci jak najwiecej pecherzyków

Ale sie dziewczyn nowych pojawilo...
KOCHANE ZYCZE WAM Z CALEGO SERCA JAK NAJSZYBCIEJ FASOLKI LUB GROSZKA...
 
Witam was moje kochane dawno mnie nie było :( uwierzcie mi nie miałam ani nastroju ani czasu :( u mnie dalej bez zmian :(:(:(:(:( pozdrawiam i witam nowe staraczki :) nie wiem dziewczynki czy mnie jeszcze pamietacie :-(
 
bablyss- jejku dzieki kochana za te slowa wiary:):tak: bardzo chcialabym aby sie udalo zaraz po laparo... no ale zobaczymy co i jak, chcialabym zebyw szytsko wyszlo swietnie, zebym dostala ta szczepionke przeciwko zoltaczce, zeby operacja sie udala i dala szybki efekt dziudziusowy:) no i zebym jechala na te wczasy do tunzeji i zeby jesli bede w ciazy bylo wszytsko w porzadku... tego bardzo sobie zycze....
kingus dzieki kochana za dodanie- wiesz o co chodzi- czytasz w moich myslach bo tez chcialam to uczynic..:)

a ja dzis dzownilam do gina i powiedzial ze jesli uda mi sie zajsc w ciaze po laparo to na 100% nie ma zagrozenia jesli chodzi o lot samolotem, wiec spokojnie moge akceptowac wyjazd..wiec ufam mu i tez takz robie, wkoncu wie co robi..
a laparo bede miala miedzy 4 a 8 sierpnia..:-D ciesze sie bardzoo.. narazie mam @ i czuje sie fatalnie.. brzuch boli i ogolnie samopoczucie do bani.. zyje w ciaglym stresie...:/
 
Mam takie małe pytanko.Nie za bardzo sie na tym wszystkim znam i dlatego pytam.Czy te testy owulacyjne są na receptę czy można je kupić samemu.No i ile kosztują i kiedy je powinno sie robić?Kurcze aż głupio się pytać.

Testy są bez recepty, ceny są różne(ja miałam za 22zł). W opakowaniu jest zazwyczaj 5 testów. Dołączona jest tabelka, która mówi kiedy należy zacząć robienie testu. Trzeba robić codziennie o tej samej porze, najlepiej wieczorem, 2 godziny przed testem nie pić. Jak pojawi się taka sama lub ciemniejsza linia testowa od kontrolnej to znaczy, że w ciągu 24-36 nastąpi owulacja. Niestety testy nie wykażą czy rzeczywiście doszło do owulacji. Lepiej to pokaże monitoring cyklu(usg). Ale są dziewczyny, które dzięki testom zaszły w ciąże. LH-TEST DOMOWY TEST OWULACYJNY - Apteka internetowa

Dziękuję dziewczynki za miłe słowa. Wracam za 18 dni ale będę miała czytania

tak jak pisze kinguś, one są bez recepty, ja tylko dodam,że ponoć najlepiej opłaca się kupić przez internet -ALLEGRO , bo wychodzą dużo taniej .... :tak::-D:tak:

Kinguś,to życzę 18 dni przyjemności ....:tak::-D:tak:

DZIEWCZYNY a tak na marginesie to czym się zajmujecie na co dzien?(nie obrazajcie sie ze odbijam od tematu ale wszystkie jestescie bardzo fajne, a nie wszystkie korzystamy z innych wątkow o tej tematyce)

ja pracuje w sekretariacie Katedry na Uniwersytecie Przyrodniczym ( dawna Akademia Rolnicza) - sprawy dydaktyki, księgowość, kadrowe i wszystkiego po troszku ......

witam w środku tygodnia ;-):cool2:;-)

i witam nowe staraczki .... i życzę sukcesu II kreseczek, ale żadnego załamywania się na początku staranek, bo jak któraś napisała, wiele zależy od nastawienia i tego co siedzi w naszej głowie, więc więcej optymizmu, w końcu sie uda, jak nie teraz, to sierpień tez piękny miesiąc ... na serduszkowanie .... :tak::-D:tak:


przyjemnego dzionka ..... :cool2:
 
ja pracuje w malej firmie do 50 pracownikow branza budowlana, a zajmuje sie fakturami, zamówieniami, jestem glowna osoba od zamówienien krajowych czyli poczawszy od ich skompletowania az po kontrolowanie produkcji, czasami tez zajmuje sie zamówieniami w jezyku angielskim i niemieckim, troszke windykacja.

a zaraz ide na pierwsza szczepionke przeciwko zoltaczce :) oby wszytsko sie udalo:-p
 
reklama
Cześć dziewczynki

Witam wszystkie starające sie.Jestem tu nowa.Też sie staram o dzidzie ale jakoś kiepsko mi to wychodzi.Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swoje grona.

Witam serdecznie i powodzenia!!!

DZIEWCZYNY a tak na marginesie to czym się zajmujecie na co dzien?(nie obrazajcie sie ze odbijam od tematu ale wszystkie jestescie bardzo fajne, a nie wszystkie korzystamy z innych wątkow o tej tematyce)

ja pracuję jako asystentka w polskim przedstawicielstwie szwedzkiej fabryki produkującej płyty z tworzyw sztucznych

Witam was moje kochane dawno mnie nie było :( uwierzcie mi nie miałam ani nastroju ani czasu :( u mnie dalej bez zmian :(:(:(:(:( pozdrawiam i witam nowe staraczki :) nie wiem dziewczynki czy mnie jeszcze pamietacie :-(

Witaj Julitko, ja Cię bardzo dobrze pamiątam :tak:
 
Do góry