reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Daria jest sliczna i duza dziewczynka:) i jaka zadowolona widac urodzinki sie udaly i prezenty byly piekne:)
A ja kochane mam calkowicie wszystko chba rozregulowane- dzis mam wzrost temp do 37.14 i sluz plodny-hmm 22 dc, biore duphaston i owulacja??dzwonilam do ginka powiedzial ze moze pekl ten pecherzyk co zostal:)bzdura wdg mnie...a potem stwierdzil ze skoro boli mnie brzuch i jest tez troszke krwi to moze to zarodek sie zagniezdza(a 20 dc nie widzial cialka zoltego)..zdenerwowalam sie i umowilam na 12 sierpnia na wizyte do kliniki leczenia nieplodnosci w myslowicach-pojade sama bez mojego meza ale coz trzeba zaczac dzialac bo te konowaly nie wiedza nic konkretnego..
Zycze wam milej pracowitej srody:):-)-po opiniach o tej klinice nastawilam sie pozytywnie i mam cel-2 listopada mez ma urodzinki trzeba starac sie o prezent:)
 
reklama
Bardzo dziękuję :-)

Hmm faktycznie trochę to wszystko dziwne ale kto wie może niedługo bedzie niespodzianka? I nie będziesz musiała do tej kliniki jechać :sorry2:
 
Cześć Dziewczyny
taki piękny dzień, a w robocie trzeba siedzieć, jeszcze szef dzisiaj wrócił z urlopu i atmosfera odrazu zrobiła się sztywna
:-(
za jakiś tydzień będę robiła teścik o ile wcześniej nie dostanę mies., zobaczymy jakoś to będzie:-)

magdaim83 - a jest jakas szansa, że gin nie zauważył ciałka żółtego?
 
DZIEWCZYNY a tak na marginesie to czym się zajmujecie na co dzien?(nie obrazajcie sie ze odbijam od tematu ale wszystkie jestescie bardzo fajne, a nie wszystkie korzystamy z innych wątkow o tej tematyce)

ja obecnie jeszcze pracuje w firmie medycznej, siedze za biurkiem, robie płatności, przetargi, zbieram zamówienia , i takie biurowe okropne rzeczy!!! i mam dość!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
naszczęscie za niedługo wracam do sklepu z odzieżą damską na stanowisko kierownika:-D i już sie nie mogę doczekać:-):-):-)

wogole od wczoraj boli mnie prawy jajnik:baffled:myslalam wczoraj ze minie a dzis wstaje a tu ciągle boli:baffled:nie wiem czemu:confused:
buziolki:cool2:
 
Nie mam pojecia czy jest mozliwosc zeby gin nie zauwazyl cialka zoltego-to jest strasznie dziwne-nie wiem co o tym myslec...jesli sie nie udalo to mam nadzieje na ta klinike...kiedys w koncu musi sie udac:)
 
Nie mam pojecia czy jest mozliwosc zeby gin nie zauwazyl cialka zoltego-to jest strasznie dziwne-nie wiem co o tym myslec...jesli sie nie udalo to mam nadzieje na ta klinike...kiedys w koncu musi sie udac:)

znalazlam na jednym forum taka wypowiedz, chodziło o jakis lek
"Lek nie ma wpływu na owulację, pojedynczy brak owulacji nie jest patologią, nie jestem wcale tez pewna , ze jej nie było. Nie napisałaś jak długie masz cykle, ciałko żółte nie zawsze jest widoczne (czasem bywa bardzo podobne do struktury jajnika), może jest już po owulacji, oprócz grubości ważny jest tez wygląd endometrium , który informuje nas czy trwa jeszcze faza przedowulacyjna czy juz nie (endometrium zmienia swoją echogenność-stopień jasności- w zależności czy działają na nie tylko estrogeny jak to ma miejsce przed owulacją czy także progesteron który jest pordukowany w duzych ilościach dopiero po owulacji)." więc może jest szansa:-D
 
Dziekuje ci bardzo no to dalas mi nadzieje:)..zobaczymy jak to bedzie..gdzie znalazlas ten tekst bo ja szukalam roznych inf i nic nie ma..hmmm
A na codzien pracuje z dziecmi w przedszkolu a teraz dorrabiam w firmie zagranicznej jako tlumaczka...
I staram sie o potomka:)))
 
Dziekuje ci bardzo no to dalas mi nadzieje:)..zobaczymy jak to bedzie..gdzie znalazlas ten tekst bo ja szukalam roznych inf i nic nie ma..hmmm
A na codzien pracuje z dziecmi w przedszkolu a teraz dorrabiam w firmie zagranicznej jako tlumaczka...
I staram sie o potomka:)))

nie ma za co, to jest link tego forum
Forum Ginekologiczne - Oesclin i Luteina... :-)

ja jestem asystentka do spraw posrednictwa pracy, a teraz jeszcze mam tworzyć archiwum:-(
 
Witajcie Dziewczynki!
Strasznie dawno mnie tu nie było...:zawstydzona/y:I widzę, że przybyło nowych staraczek:tak:Wszystkim zafasolkowanym gratuluję a za starające się trzymam mocno kciuki:tak:;-)
Nenius - Daria jest super śliczna i słodka:tak:
Julitko - witaj kochana:-)
My w zeszłym tygodniu byliśmy na USG i będziemy mieli córeczkę:tak:Jestem taka szczęśliwa, że wszystko jest ok i już nie mogę się doczekać:tak:
życzę wszystkim udanego dnia:tak:;-):-)
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki:tak:
Julitko ja ciebie doskonale pamietam i bylam ciekawa co u ciebie!!?? wpadaj tu czesciej!!;-)
witam wszystkie nowe forumowiczki :tak::tak: zycze szybkiego zafasolkowania!! Kinguś zyczę przepieknych wakacji !!! pewnie już wyjechałaś! :sorry2: ja juz w piątek podąże twoim śladem :-D
a co do codziennych zajeć to jestem asystentem projektanta sieci zewnętrznych wod-kan w średniej wielkości firmie bo wiekszosc projektowych firm to w mieszkaniach sie miesci no a my jednak mamy z 60 os. :-D:-D:-D:cool2: no i probuje skonczyc studia w tym ze kierunku .. ale o tym to juz wiecie :-p
ja juz jak na gwoździach siedze ... jak ja wytrzymam do piątku jak mam jeszcze tyle roboty ... ehhh.... milego dnia zyczę!;-)
 
Do góry