reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam,
jestem nową forumowiczką, postanowiłam się zarejestrować bo tak jak Wy staram się o fasolkę:-)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
 
reklama
hej!! od kilku dni strasznie boli mnie podbrzusze, jestem zmeczona i prawie non stop spie. moje sutki zmienily kolor... z moim partnerem staramy sie o dziecko.. czy jest mozliwe abym byla w ciąży??? prosze o odpowiedz...
 
dziękuję za tak miłe przyjęcie:-)
mam nadzieję, że dzięki temu forum nie będę świrować jeśli test będzie negatywny,testowanie za jakieś 8 dni i wtedy się okażę :-)
 
Witam,
jestem nową forumowiczką, postanowiłam się zarejestrować bo tak jak Wy staram się o fasolkę:-)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
Witaj. Razem będzie raźniej :tak::tak:

Ja jutro jadę nad morze, niestety nie będę miała dostępu do netu. Mam nadzieje, że będzie czekało na mnie grono fasolek:-):-) Testuje gdzieś 2-4 sierpnia a wracam dopiero 9 i wtedy wszystko opowiem. Proszę trzymać kciuki za mnie ;-)
 
Hej hej:-)
Dzieki dziewczyny za tak przemile slowa:tak: naprawde tak mi się miluchno zrobiło:sorry2:oczywiscie ze będe do was ciagle zaglądać!:-D
tikanis nic sie nie martw będzie dobrze , a niedługo będzie mała Izunia biegać :-D
bablyss oczywiście ze fotki ze slubu wam pokaże i zrelacjonuje co i jak, a co do wróżki to zaraz ci wysle na priva co napisalam wczesniej zeby tu nie zasmiecac i nie powtarzac sie:happy2:
eve84 no opuszczam tylko jako staraczka obecna ale duchem jestem wciąż z wami i bede was tu jeszcze nie raz nagabywac :-Da życzę ci zeby cię tu za 1,5 roku nie bylo :tak:tylko na ciąża, poród, połóg:-):-)
aidzicha i andromeda witajcie witajcie, dobrze trafiłyście, bo lepszych babeczek nie znajdziecie nigdzie!!:-D
kinguś słonko oczywiście trzymam kciukasy baaaaardzo mocno!!:tak:

Ja juz wysiedzieć w tej pracy nie moge tylko chodzę z głową w chmurach i nie moge sie doczekać nowej!:-D:-D
buziole!
 
Witaj. Razem będzie raźniej :tak::tak:

Ja jutro jadę nad morze, niestety nie będę miała dostępu do netu. Mam nadzieje, że będzie czekało na mnie grono fasolek:-):-) Testuje gdzieś 2-4 sierpnia a wracam dopiero 9 i wtedy wszystko opowiem. Proszę trzymać kciuki za mnie ;-)

W takim razie życzę udanego urlopu(pięknej pogody)i nie tylko:-D obyś wróciła zafasolkowana.
Ja niestety urlop mam dopiero pod koniec sierpnia ale jakoś wytrwam :-)
 
Witaj. Razem będzie raźniej :tak::tak:

Ja jutro jadę nad morze, niestety nie będę miała dostępu do netu. Mam nadzieje, że będzie czekało na mnie grono fasolek:-):-) Testuje gdzieś 2-4 sierpnia a wracam dopiero 9 i wtedy wszystko opowiem. Proszę trzymać kciuki za mnie ;-)

Wypocznij i wracaj do nas z fasolką!!! Ślicznej pogody!!!
 
reklama
nienus- dzieki kochana za wspracie:tak:
eve84- jejku ales mnie podniosla na duchu.. wlasnie czytalam o tej laparoskopii i ze faktycznie malo inwazyjny zabieg operacyjny.. fakt ze to prawie jak operacja a drugi fakt ze slyszalam ze skuteczny, wiec oby sie udalo....:sorry2:
marzenixx- kochanie dzieki za wpracie, juz malusko dni zostalo do tego najpeikniejszego dnia,, wszytsko juz gotowe??
kingus- zycze udanego urlopu no i przywiezienia juz fasolki.......:-D


ja juz wiem ze chce tej laparoskopii, czuje sie mi pomoze i wkoncu uda sie miec ta upragniona fasoleczke.. wakacje musielismy przelozyc na wrzesien i wlasnie mam pytanie czy nie wiecie przypadekiem jakby sie tak udalo zajsc w ciaze to moze bylby pierwsze tygodnie jesli by sie oczywiscie udalo choc sie nie nastawiam ale sie pytam.. moze wiecie czy w ciazy pierwszych tygodniach mozna leciec na wczasy do tunezji?? bo my mamy juz zalatwione na 18 wrzesnia... co sadziscie??
 
Do góry