reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Możliwe.Kiedyś sie staraliśmy 3mięsiące potem daliśmy sobie spokój.A teraz zaczęliśmy drugi miesiąc.Zrobiłam sobie dzisiaj test ale pokazała sie jedna kreska a do @ zostało mi 4dni.Mam takie lekkie bóle jajników boje sie że jest coś nie tak
 
reklama
może zrobiłaś test trochę za wcześnie, a lekkie bóle jajników nie muszą oznaczać czegoś złego, możliwe że to przed miesiączka. Wiem też że bóle podbrzusza bądź jajników mogą byc na początku ciąży. Poczekaj spokojnie te 4 dni jak nie będziesz miała miesiączki zrób test ponownie
 
Beatka21 witaj..spokojnie dziewczyny tu sa super i mozna liczyc na ich pomoc i rade:)no i wiadomo ze w grupie zawsze razniej..nie mniej zycze ci zebys przeniosla sie jak najszybciej do przyszlych mam-tego tez zycze innym dziewczynom(i sobie:))...Poczekaj jeszcze te 4 dni i zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki jesli okres sie nie pojawi a test yjdzie negatywny powtorz po dwoch dniach i jak co to lec do gina...ale moze to juz fasoleczka:)
Aidzicha 2 miesiace to dopiero poczatek-spokojnie sie uda...niektore osoby staraja sie po kilka lat wiec spokojnie napewno sie uda..:)trzymamy kciuki:)
Mnie pewnie w tym cyklu sie nie udalo zobaczymy moze w przyszlym dostane wieksza dawke clo...a moze nie bede musiala-podobno nadzieja umiera ostatnia ale ile mozna jej miec po tak dlugim okresie staran:((dzis zdalam sobie ze to juz 16miesiecy:(...moze kiedys moje dwa aniolki wroca do mnie:(.
ide porobic zdjecia bo super chmurki deszczowe sie zbieraja:)
 
Witam wszystkie starające sie.Jestem tu nowa.Też sie staram o dzidzie ale jakoś kiepsko mi to wychodzi.Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swoje grona.
Witam moją imienniczkę :-):-)

Robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny ale mam jeszcze 4dni do @.Czy to możliwe że moge być w ciąży?
Tak jak radzą dziewczyny, poczekaj do terminu @ i zrób test. Lepiej się nie nastawiać ale ja trzymam kciuki :tak::tak:

Mnie pewnie w tym cyklu sie nie udalo zobaczymy moze w przyszlym dostane wieksza dawke clo...a moze nie bede musiala-podobno nadzieja umiera ostatnia ale ile mozna jej miec po tak dlugim okresie staran:((
Mam nadzieje, że Twoje oczekiwania zostaną wkrótce wynagrodzone ;-)To chyba nadzieja pozwala nam przetrwać :zawstydzona/y: Będzie dobrze...:tak:
 
Boshhh..ale nagadalyscie:-D
Witam wszystkie nowe i stare staraczki:-)
A ja ...czekam....ostatnie dwa cykle mam jakies nieregularne i kompletnie nie mam pojecia kiedy przyjdzie teraz @....nie wiem kiedy mam dni plodne,kiedy nieplodne i chyba lepiej;-)Przytulamy sie kiedy mamy ochote i staram sie nie myslec o TYM za duzo...ciezko mi to idzie ale sie staram:-D
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie macie racje po czekam do @ i jak nie dostane to zrobię test.Jak nie tym razem to następnym razem na pewno sie uda.Tylko ze teraz to sie nie postaram bo mój M wyjechał i wraca za miesiąc.Ale to tez nic złego bo jak wróci to jego plemniki będą silniejsze a wtedy nic ich nie powstrzyma :-D.A jak wam idą starania?
 
Mam takie małe pytanko.Nie za bardzo sie na tym wszystkim znam i dlatego pytam.Czy te testy owulacyjne są na receptę czy można je kupić samemu.No i ile kosztują i kiedy je powinno sie robić?Kurcze aż głupio się pytać.Ale mam nadzieje ze mi pomożecie
 
Witam wszystkie nowe staraczki :-) widze ze nas tu coraz wiecej, fajnie;-)
Kingus :szok: ja myslalam ze ty masz na imie Kinga :sorry2: nie spodziewalabym sie ze Beata :cool2:
Magdaim- musisz pozytywnie myslec az do samego konca, to podobno pomaga w zafasolkowaniu sie :tak:;-):-D

A u mnie coz, nudyyy...........
dzisja wrocilam z polski, posprzatalam w domu ugotowalam obiadeki siadlam na neta :blink:
Wizyte u ginki mam dopiero w poniedzialek to bedzie 16 dc
bo na czwartej juz miejsca nie bylo :wściekła/y: mam nadzieje ze cos tam sie wyklowa w moich jajniczkach:tak: z cylku na cykl coraz wiecej pecherzykow wiec moze tym razem bedzie z 5 sztuk :-D:-D:-D:-D:-D:-D dobrze by bylo :-):cool2:
pozdrawiam serdwcznie.....
 
reklama
Do góry