reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008


Gratuluje :-D:-D:-D Odpoczywaj i dbaj o Was. Życzę spokojnej ciąży:-). Prosimy o porcję fluidków :tak::tak::tak:

Tikanis napisz jak tylko wrócisz od lekarza co i jak. Teraz już na pewno wszystko będzie dobrze, dostaniesz leki i wkrótce będzie fasolka :-)

Zapomniałam napisać, że w sobotę miałam owulacje i strasznie bolał mnie jajnik( jak siadałam, ogólnie jak się zginałam- jeszcze nigdy tak nie miałam). Teraz jest już ok, zobaczymy co z tego wyjdzie :-) Około 2 sierpnia robię test... Teraz biorę duphaston 3x1 i czekam

Agunia_767 trzeba być dobrej myśli. Zdrówka Ci życzę kochana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny;-)
Otóż w ciągu kilku tych dni wydarzyło się u mnie parę ważnych zreczy. Dostałam świetną propozycję pracy,na którą prawie rok czekałam i niestety z tychże powodów muszę odłożych staranka na conajmniej 1-1,5 roku :-( nie jest to jednak dlamnie powód do smutku bo jestem przeszczęśliwa z tego powodu ze wkońcu będę robić to co uwielbiam.:-D Ale muszę się wypisać z waszego grona, choć będę do was zaglądać i sprawdzać ile fasolek sie pojawia. :tak:
Za rok czy dwa kiedy ja będę się ponownie starać pewnie będą już nowe dziewczyny czekające na maluszka bo wy wszystkie juz będziecie miały swoje!!:-)Tego wam życzę z całego serducha,!!:tak:
Ale będę was odwiedzać bo wszystkie was ogromnie polubiłam:-DBuziaczki
GRATULUJE wymarzonej pracy i spelnienia marzenia, jednak jakas sprawiedliwosc jest:-)najpierw praca, pozniej Fasoleczka..wszystko idzie pomalutku w dobrym kierunku:tak:Trzymamy kciuki, szkoda tylko ze nas opuszczasz..ale zagladaj Kochana:tak:I zycze Ci wszystkiego co dobre, madre i piekne na Nowej Drodze Zycia:tak::-):-Di czekamy na zdjecia ze slubu:tak:buziaki
Witam sie w słoneczny dzien...

Marzenixxx Powodzenia w nowej pacy... Super ze mozesz robic to co chesz, wiec jedno marzenie juz sie spelniło a potem drugie (trzymam ciukasy)
I czekamy na zdjecia ze slubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja nie wytrzymalam jednego dnia i zrobilam test poraz czwarty :-)
Trzy negatywne i ...


Najgorsze jest to ze teraz musze czekac az do 13 tyg. zeby isc na 1 USG...chyba ze sie wybiore sama do polskiej kliniki na USG ;-)
Bo teraz to sie musze zglosic do Lekarza rodiznnego nawet nie do gina i ona zrobi mi test powie ze jest OK i kaze czekac do 13 tyg. da witaminy i tyle ...
GRATTULACJONY MEGASNEEEEEE:tak::-Ddbaj teraz o Was szczegolnie:tak:

U mnie dobrze, moj Kochany Skarb jest taki cudowny, a ostatnio to poprostu przechodzi samego siebie.. i powinnam byc szczesliwa a nie jestem.. jakies glupie leki mam i mysli nie wiadomo skad.. Wiecie ze mialam wszystkie objawy ciazowe i w sumie to mam, bolal mnie brzusio, niedobrze mi bylo i wyczuwalam kazdy zapach nawet jak prawie nie bylo go czuc:confused:az moja mamcia, ktora zawsze pierwsza wszystko wyniuchala sie dziwila i stwierdzila ze chyba bedzie babcia.. ale niestety dzis przyszla wredna @ :-:)-:)-(i rozwiala cala nadzieje..to juz drugi cykl 28dniowy, poprzestawialo mi sie cosik.. w takim razie nie wiem co mi jest .. :baffled:
 
to juz drugi cykl 28dniowy, poprzestawialo mi sie cosik.. w takim razie nie wiem co mi jest .. :baffled:

może to tylko przez te starnia, troszkę więcej stresu z tym związanego i poprostu taka reakcja organizmu .... więc pewnie nic Ci nie jest, tylko owulka troszkę szybciej, więc szybciej będzie serduszkowanie ..... :tak: przyjemności

witam w poniedziałek ....:tak::-D:tak:
 
Hej, witam poweekendowo :-) Mój mąż zrobił nam śliczną bardzo dużą huśtawkę ogrodową :-) taki prezent na 6 rocznicę ślubu :-D

Oj nie choruj nam więcej. Życzę dużo zdrówka. Niech uciekają wiruski ...i pojawia się fasolinka :tak:

bardzo dziękuję :-)



Cześć dziewczyny;-)
Otóż w ciągu kilku tych dni wydarzyło się u mnie parę ważnych zreczy. Dostałam świetną propozycję pracy,na którą prawie rok czekałam i niestety z tychże powodów muszę odłożych staranka na conajmniej 1-1,5 roku :-( nie jest to jednak dlamnie powód do smutku bo jestem przeszczęśliwa z tego powodu ze wkońcu będę robić to co uwielbiam.:-D Ale muszę się wypisać z waszego grona, choć będę do was zaglądać i sprawdzać ile fasolek sie pojawia. :tak:
Za rok czy dwa kiedy ja będę się ponownie starać pewnie będą już nowe dziewczyny czekające na maluszka bo wy wszystkie juz będziecie miały swoje!!:-)Tego wam życzę z całego serducha,!!:tak:
Ale będę was odwiedzać bo wszystkie was ogromnie polubiłam:-DBuziaczki

Gratulacje nowej pracy ale z naszego grona się nie wypisuj, zagladaj jak najcześciej:tak:


super, gratulacje!!! A mówiłaś, że u Ciebie kiepskie dni...
Tylko, rety aż cztery testy zrobiłaś :szok:. Tak bardzo byłaś pewna, że to to, że nawet mimo 3 negatywnych zrobiłaś 4? Jak to było? Opowiadaj :tak:

My wlasnie jedziemy na morze;-)

aaaa to pewnie Cię nie będzie...a ja się juz nastawiłam na ciekawą opowieść :sorry2:. W każdym razie udanego wyjazdu!!!

a ja odebralam wyniki w piatek insuliny i w porzadku jest.. jedyny czynnik ktory mam zaklocony to fsh i lh.. i to z tego mam syfy i brak owulacji.. wiec teraz mam nadzieje ze moj dzin da mi w pon jakies leki i ze wszystko bedzie juz dobrze.. ciesze sie ze insuline i prolaktyne mam w normie bo slyszalam ze one maja duzy wplyw na fasolke..:):-D a moj urlop musialam przesunac:wściekła/y: na wrzesien..i we wrzesniu polecimy do tunezji :tak: mowia ze co sie odwlecze to nie uciecze.. wiec zobaczymy:sorry2:

Fajny urlop sie zapowiada :-D, lekarz na pewno coś poradzi :tak:

U mnie dobrze, moj Kochany Skarb jest taki cudowny, a ostatnio to poprostu przechodzi samego siebie.. i powinnam byc szczesliwa a nie jestem.. jakies glupie leki mam i mysli nie wiadomo skad.. Wiecie ze mialam wszystkie objawy ciazowe i w sumie to mam, bolal mnie brzusio, niedobrze mi bylo i wyczuwalam kazdy zapach nawet jak prawie nie bylo go czuc:confused:az moja mamcia, ktora zawsze pierwsza wszystko wyniuchala sie dziwila i stwierdzila ze chyba bedzie babcia.. ale niestety dzis przyszla wredna @ :-:)-:)-(i rozwiala cala nadzieje..to juz drugi cykl 28dniowy, poprzestawialo mi sie cosik.. w takim razie nie wiem co mi jest .. :baffled:

Iwonka przytulam mocno, jak już bedziesz po lekarzu to daj znać, dobrze?
 
Witam

ewadbr u mnie jest sluz ale zadnych upławów nie ma .

nenius Kochana chyba za wczesnije robilam testy... Dwa zrobilam w 6 dniu :sorry2:jeden w 8 dniu wiec wydawało mi sie ze to za wczesniej...
Wiec postanowilam zrobic dzien przed spodziewana @ i wyszły II
Wiesz powiem Tak ze jak zrobilam te trzey testy to sie uspokoilam ze to nie teraz ale to ze dostalam ogromnego apetytu tzrymalo mnie troszke w nadzieji. No i postanowilam zrobic ten kolejny ;-)

kinguś PRZESYŁAM OGROMNE FLUIDY dla Was WSZYSTKICH...

Iwonko trzymam kciuki za kolejny cykl...

 
nenius Kochana chyba za wczesnije robilam testy... Dwa zrobilam w 6 dniu :sorry2:jeden w 8 dniu wiec wydawało mi sie ze to za wczesniej...
Wiec postanowilam zrobic dzien przed spodziewana @ i wyszły II
Wiesz powiem Tak ze jak zrobilam te trzey testy to sie uspokoilam ze to nie teraz ale to ze dostalam ogromnego apetytu tzrymalo mnie troszke w nadzieji. No i postanowilam zrobic ten kolejny ;-)

hihihihi a ja zrozumiałam, że zrobiłaś wszystkie cztery jednego dnia :-D:-D:-D
 
nenius nie , kiedys pislam ze zrobilam test i wyszedl negatywny a rano w niedziele cos mnie tknelo i zrobilam :-)
Tyle co ja wydałam an testy :zawstydzona/y: ale opłacało sie ...
Jak wszytko bedzie dobrze to bede miec do oddania dwa testy owulacyjne :-p
Bo mi nie bede juz potrzebne
 
reklama
Witam w deszczowy poniedziałek
U mnie nic nowego czekam na sierpień i wtedy zrobię test. W środę jedziemy nad morze, mam tylko nadzieję, że troszkę się pogoda poprawi.

Sofik "pochłaniam" Twoje fluidki. A co do testów to rzeczywiście idzie sporo kasy:tak:

Agunia_767 niestety nie znam żadnej wróżki.
 
Do góry