reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Owulacje będę mieć prawdopodobnie w sobotę więc czekają mnie intensywne staranka :-)

UDANYCH STARANEK ZYCZE :-D:-D:-D

Ja jednak zdecydowalam sie na 3 cykl z Clo, trzeci i ostatni :szok: jak teraz sie nie uda tooooo :baffled: Napewno pani doktor wiecej Clo nie bedzie chciala dac, tylko skierowanie na to cholerne HSG...
wogole moja ginka nie wie ze ja trzeci cykl jem clo,( bo jestem w polsce na urlopie i tutaj przepisala mi moja rodzinna pani doktor :sorry2:
teraz do dziewczy ktore maja problemy ze sluzem plodnym:
a wiec tak:
mi pani doktor powiala ze wiesiolek najlepiej dziala na poprawe sluzu jak aplikuje sie go dopochwowo a nie doustnie:confused::dry:
wiec ja tak zaczelam od wczoraj:sorry2: dwa razy dziennie po jednej kapsulce do spodziewanej owulacji...:cool2:
zobaczymy czy tym razem cos mi pomoze ( bo ja tego sluzu przy braniu clo wogole nie mam ):szok: w tamtym cyklu lykalam i nic nie pomoglo wiec moze tym razem:tak:

PIXELLA 77- nie smutak sie kochana,musisz sobie tersaz z tym poradzic... takie przypadki czesto sie zdarzaja niestety:wściekła/y: lekarze nazywaja to pustym jajem plodowym...
ten swiat jest niesprawiedliwy :no::wściekła/y:

pozdrawiam i do uslyszenia..........................
 
reklama
czesc kobitki

Lilu19 to kochanie treraz mnie zaskoczylas:baffled: dopochwowo?????????????????????????????a kto by wpadł na ten pokysl?!
dziewczyny czy ktoras z was brała wiesiołek dopochwowo???tyle się oczytalam na internecie i nic o tym nie pisali....ale co lekarz to lekarz....ale czy to wogole prawda?!
A ja już zezarłam prawie całe opakowanie!:confused::baffled::-D
 
Lilu19 to kochanie treraz mnie zaskoczylas:baffled: dopochwowo?????????????????????????????a kto by wpadł na ten pokysl?!
dziewczyny czy ktoras z was brała wiesiołek dopochwowo???tyle się oczytalam na internecie i nic o tym nie pisali....ale co lekarz to lekarz....ale czy to wogole prawda?!

na innych watkach tez dziewczyny pisały o skuteczności, ale łykały ten wiesiołek, więc ja sie nie wypowiadam.... wiem tylko,że napewno tylko do owulacji :tak::tak::tak: ale może dopochwowo bardziej skuteczny ????


miłego sobotniego popołudnia :cool2:
 
czesc kobitki

Lilu19 to kochanie treraz mnie zaskoczylas:baffled: dopochwowo?????????????????????????????a kto by wpadł na ten pokysl?!
dziewczyny czy ktoras z was brała wiesiołek dopochwowo???tyle się oczytalam na internecie i nic o tym nie pisali....ale co lekarz to lekarz....ale czy to wogole prawda?!
A ja już zezarłam prawie całe opakowanie!:confused::baffled::-D

He he he he, ja tez zawsze czytalam o wiesiolku ze pomaga na sluz plodny, tylko ze dziewczyny to lykaly....
Ja w tamtym cyklu lykalam i niestety tez bylam bez sluzu :baffled::confused:
Powiedzialam to ostatnio mojej gince ze mam te problemy ze sluzem i powiedzialam o wiesiolku, ona stwierdzila ze wiesiolek moze pomuc ze sluzem ale tylko wdety jak go sie aplikuje dopochwowo:dry: a nie lykajac....:confused:
wiec postanowilam tak wyprobowac :sorry2: zobaczymy czy w ten sposob wiesiolek mi pomoze z tym sluzem;-)

tak Sofik juz kiedys zauwazylam ze ty tez mieszkasz w IE kochana :tak::-D

a co tu ostatnio takie pustki na forum :szok::confused:

MILEGO DNIA ZYCZE WAM DZIEWCZYNKI :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Cześć dziewczyny;-)
Otóż w ciągu kilku tych dni wydarzyło się u mnie parę ważnych zreczy. Dostałam świetną propozycję pracy,na którą prawie rok czekałam i niestety z tychże powodów muszę odłożych staranka na conajmniej 1-1,5 roku :-( nie jest to jednak dlamnie powód do smutku bo jestem przeszczęśliwa z tego powodu ze wkońcu będę robić to co uwielbiam.:-D Ale muszę się wypisać z waszego grona, choć będę do was zaglądać i sprawdzać ile fasolek sie pojawia. :tak:
Za rok czy dwa kiedy ja będę się ponownie starać pewnie będą już nowe dziewczyny czekające na maluszka bo wy wszystkie juz będziecie miały swoje!!:-)Tego wam życzę z całego serducha,!!:tak:
Ale będę was odwiedzać bo wszystkie was ogromnie polubiłam:-DBuziaczki
 
Marzenixx bardzo się cieszę, że dostałaś wymarzoną pracę. Tylko szkoda, że Nas chcesz opuścić. Czekamy na wieści od Ciebie jak minął ślub itp. napisz czasem co u Ciebie słychać. Mam nadzieje, że wkrótce będziemy mogły Ci radzić na temat ciąży i maleństw. Do miłego następnego spotkania. Ściskam Cię mocno i życzę aby wszystko szło po Twojej myśli i byś była szczęśliwa :-):-):-)
 
Witam sie w słoneczny dzien...

Marzenixxx Powodzenia w nowej pacy... Super ze mozesz robic to co chesz, wiec jedno marzenie juz sie spelniło a potem drugie (trzymam ciukasy)
I czekamy na zdjecia ze slubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja nie wytrzymalam jednego dnia i zrobilam test poraz czwarty :-)
Trzy negatywne i ...


Najgorsze jest to ze teraz musze czekac az do 13 tyg. zeby isc na 1 USG...chyba ze sie wybiore sama do polskiej kliniki na USG ;-)
Bo teraz to sie musze zglosic do Lekarza rodiznnego nawet nie do gina i ona zrobi mi test powie ze jest OK i kaze czekac do 13 tyg. da witaminy i tyle ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry