reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No może to i jest biały śluz (taka biala mazia - bez grudek). Kiedy on może się pojawić gdyby byl "ciążowy"?
 
reklama
Hej dziewczynki wtam po krotkiej przerwie....
i jak zawsze zasypuje was pytaniami:( ale nie mam kogo sie poradzic...dzis byalm na usg-jeden pecherzyk pekl ale nie widac cialka zoltego endometrium ma 6,12mm i jest 20dc. lekarz stwierdzil ze moze ciaza byc ale moze nie byc widoczne cialko zolte..czy to mozliwe zeby w tak wczesnej fazie nie bylo widac cialka zoltego?? i czy faktycznie jest szansana ciaze?:(...co za dzien
 
Hej dziewczynki wtam po krotkiej przerwie....
i jak zawsze zasypuje was pytaniami:( ale nie mam kogo sie poradzic...dzis byalm na usg-jeden pecherzyk pekl ale nie widac cialka zoltego endometrium ma 6,12mm i jest 20dc. lekarz stwierdzil ze moze ciaza byc ale moze nie byc widoczne cialko zolte..czy to mozliwe zeby w tak wczesnej fazie nie bylo widac cialka zoltego?? i czy faktycznie jest szansana ciaze?:(...co za dzien

Magdaim kochnie ja mialam trzy dominujace pecherzyki dwa pekly potwierdzone usg w 18 dc, jedno cialko zolte obecne ( pani doktor tez zastanawiala sie gdzie jest drugie, bo przeciez dwa pecherzyki pekly):confused: endometrium 13 mm, ginka stwierdzila ze endo jest idealne.... a w ciaze niestety nie zaszlam.

Moze sie myle ale twoje endometrium jest zamale minimum powinno miec endo 8mm zeby mogl sie zarodek zaczepic( tak czytalam na roznych forach itp )
ale jak mowie moge sie mylic:dry:
wydaje mi sie ze cialko zolte musi byc obecne :sorry2:
ale ja lekarzem nie jestem, wiec jezeli gin stwierdzil ze moze byc ciaza, to tak napewno jest;-)
Pozdrawiam
 
Moze sie myle ale twoje endometrium jest zamale minimum powinno miec endo 8mm zeby mogl sie zarodek zaczepic( tak czytalam na roznych forach itp )
Ja gdzieś wyczytałam, że dolna granica to 6 mm(ale to też na forach a nie od lekarza)
Magdaim83 jeśli lekarz nic nie mówił, że za małe albo coś to się nie przejmuj.
Mi też się wydawało, że po owulacji zawsze jest ciałko żółte ale też nie jestem pewna.
Tak jak pisze Lilu19 czasem wszystko jest co być powinno a ciąży nie ma. Ale nie przejmuj się tylko zrób test w dniu spodziewanej @ a ja trzymam kciuki żeby się udało.

Nenius Twoja Daria rośnie na śliczną kobietę :-)
 
Ostatnia edycja:
i jak zawsze zasypuje was pytaniami:( ale nie mam kogo sie poradzic...

bo my tutaj tez po to jestesmy aby w miare mozliwości doradzic, poradzic, wesprzeć jak i pocieszyc i cieszyc sie z sukcesu II kreseczek.... więc pytaj, i pytaj ..... :tak::-D:tak: ale w tej kwesti ja niestety nie pomoge, zero orientacji w tej kwestii ...... ale trzymam kciuki aby to było to ...... :tak::tak::tak:
 
Tak jak pisze Lilu19 czasem wszystko jest co być powinno a ciąży nie ma. Ale nie przejmuj się tylko zrób test w dniu spodziewanej @ a ja trzymam kciuki żeby się udało.

Ja tez trzymam kciuki bardzo mocno...:tak:
No wlasnie czasem tak bywa, ze wszystko jest co powinno byc i ciazy nie ma, a czasem jest gorzej a ciaza jest....
Co do tego endometrium to dziewczyna udalo sie zajsc w ciaze nawet przy 4mm, wiec wszystko jest mozliwe:-)
 
czesc dziewczynki ja po dzinu no i dal mi dwie opcje: albo laparoskopia albo resekcja ?? i chyba wybiore z tego co poczytalam na necie laparo.hmm.. jednym slowem.. nie wiemco wybrac co lepsze co gorsze..:// ale wierze ze bedzie wsyztsko ok,, jutro ide na szczepienie przeciw zoltaczce i jutro bede miala wyznaczony termin operacji.. oby po tym udalo ise zajsc w ciaze i zeby te syfki wkoncu zeszly
 
czesc dziewczynki ja po dzinu no i dal mi dwie opcje: albo laparoskopia albo resekcja ?? i chyba wybiore z tego co poczytalam na necie laparo.hmm.. jednym slowem.. nie wiemco wybrac co lepsze co gorsze..:// ale wierze ze bedzie wsyztsko ok,, jutro ide na szczepienie przeciw zoltaczce i jutro bede miala wyznaczony termin operacji.. oby po tym udalo ise zajsc w ciaze i zeby te syfki wkoncu zeszly
Ważne, że zaczniesz leczenie a później zanim się obejrzysz pojawi się fasolka :tak::tak: Trzymaj się skarbie, buziaczki dla Ciebie ;-)
 
tzn moj gin stwierdzil ze owu mogla byc ok 2-3 dni temu i moze byc niewidoczne a ja sie zastanawiam bo podniosla mi sie tempka i moze to dzis ta owu..biore duphaston na wwszelki wypadek ale juz nie wierze w powodzenie...
 
reklama
tzn moj gin stwierdzil ze owu mogla byc ok 2-3 dni temu i moze byc niewidoczne a ja sie zastanawiam bo podniosla mi sie tempka i moze to dzis ta owu..biore duphaston na wwszelki wypadek ale juz nie wierze w powodzenie...
Trzeba być dobrej myśli, ja też jakoś czuje, że teraz mi się nie udało ale może w kolejnym...Ale może zajmij się czymś, żeby nie myśleć stale czy się udało czy nie. Ja odwracam moje myśli gotowaniem i graniem na komputerze. Niedługo wszystko się wyjaśni i u mnie i u Ciebie :tak:
 
Do góry