reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc dziewczynki
marzenixx GRALULUJE pracy!!! samych sukcesow, ale powiem Ci że mnie troszke zasmucilas ze odchodzisz:-( a moze jedno nie wyklucza drugiego??? bardzo Cię polubilam na forum......i będzie mi przykro że Cię z nami juz nie będzie....chodz Cię bardzo dobrze rozumiem, bo ja mam prace ktora mnie nie zadawala i także mysle o zmianie, tylko boję się że jak się zwolnie i zajde to zostane bez świadczen....a to mnie przeraza! mam nadzięję ze opowiesz nam o slubie?i zdjęcia oczywiscie-ja będę na to czekala!!! a co jeszcze powiedziala ta wrozka-bo nie moge znalezc we wczesniejszych wypowiedziach??

Sofik gratuluje!!!!!!!!!!łapiemy wiruski szybciutko!!!śliczniusie kreseczki

Tikanis a ja nie w temacie, ale co się stalo??to konieczne??bo jesli ma pomoc w zdobyciu fasolinki to jasne....będzie na pewno dobrze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kingus- dzieki kochanie ale bardzo sie boje,, wogole sama nie wiem jak to bedzie ile sie jest w szpitalu po laparo, ile trzeba byc na l-4 ,, wogole wyjazd do tunezji mamy na 18 wrzesnia zalatwiony, czy jesli by sie udalo zajsc w ciaze moge jechac do tunezji.. czy wogole wiesz cos na ten temat??

bablys- kochana lekarz odkryl u mnie po moich naleganiach na monitoring pco- byly badana hormonow i stad mam syfki i brak dziudziusia.. teraz mam skierowanie na operacje laparo.. dzieki czemu bede mogla zajsc w ciaze..
 
tikanis hmhmhm....ja tez mam PCO wykryte przeszlo 2 lata., chodzę do kliniki leczenia bezplodnosci do bardzo dobrego lekarza, i on mi nie proponowal laparoskopi a juz napewno nie resekcji! a ty to wogole konsultowalas z innym lekarzem???ja bym radzila jeszcze chociaz 2 się poradzic, to w końcu twoje zdrowie i jak trzeba to i do 10 bym poszla.Moja kolezanka tez ma pco miala nakłowany przych i przeklowane pęcherze no i po tym zaszla...no ale karzdy przypadek jest inny...choc dziwi mnie to że dopiero wykryli i juz na operacje?no juz sama nie wiem...młoda dziewczyna jestes i sądzę że trzeba poradzic się jeszcze jakiegos lekarza...trzymaj się pozdrawiam i sciskam;-)
 
bablyss- znaczy sie wiesz kochana ten lekarz ma 40 lat doswiadczenia, moja kolezanka tez ma pco i tez jej to zaproponowal po czym od razu zaszla w ciaze.. to co ja bede miala to jest zabieg- polega on na drobnym nacieciu w okolicy pepka 5mm i wpuszczenie kamerki z urzadzeniem ktory ze sie po chlopasku wyraze robi dziury, nic to nie szkodzi a pomaga zajsc w ciaze..wiec ufam temu lekarzowi.... to jest zabieg operacyjny... a mi sie zbliza okres i to wiekimi krokami brzuch caly dzien mocno boli...
 
witam :)
jestem tu nowa i właśnie z mężem zaczynamy nasze starania :)

ciekawa jestem, jak szybko nam się uda, mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać :)

pozdrawiam wszystkie starające się :)
 
Cześć, u mnie nic nowego, czekam...

Ja gdzieś wyczytałam, że dolna granica to 6 mm(ale to też na forach a nie od lekarza)
Magdaim83 jeśli lekarz nic nie mówił, że za małe albo coś to się nie przejmuj.
Mi też się wydawało, że po owulacji zawsze jest ciałko żółte ale też nie jestem pewna.
Tak jak pisze Lilu19 czasem wszystko jest co być powinno a ciąży nie ma. Ale nie przejmuj się tylko zrób test w dniu spodziewanej @ a ja trzymam kciuki żeby się udało.

Nenius Twoja Daria rośnie na śliczną kobietę :-)

bardzo dziekuję za komplement dla Darii :-)

Magdaim - niestety kompletnie się na tym nie znam

czesc dziewczynki ja po dzinu no i dal mi dwie opcje: albo laparoskopia albo resekcja ?? i chyba wybiore z tego co poczytalam na necie laparo.hmm.. jednym slowem.. nie wiemco wybrac co lepsze co gorsze..:// ale wierze ze bedzie wsyztsko ok,, jutro ide na szczepienie przeciw zoltaczce i jutro bede miala wyznaczony termin operacji.. oby po tym udalo ise zajsc w ciaze i zeby te syfki wkoncu zeszly

hmm na ten temat również nic nie wiem, ale myslę, że warto ufac lekarzowi. Musi być dobrze :tak:

witam :)
jestem tu nowa i właśnie z mężem zaczynamy nasze starania :)

ciekawa jestem, jak szybko nam się uda, mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać :)

pozdrawiam wszystkie starające się :)

Witam serdecznie :-)
 
Cześć dziewczynki:-D
jakos tak nie mam czasu na rozpisywanie sie tiu ale caly czas podczytuje!!! chce uporzadkowac troszke spraw przed wyjazdem piątkowym :-D:-D:-D
Marzenixx jak to nas opuszczasz?! buuu..... ja nie pozwalam :-:)-p no i wielkie gratki za wymarzona pracke :tak::tak: obyś szybciutko tu wrocila - nie martw sie ja na 100 % tu jeszcze bede :cool2:
Sofik wielgaśne GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! zycze spokojnych 8 miesiecy!
nenius jak zobaczylam to nowe zdjecie Daruni to mi dech zaparło naprawde śliczna panienka z niej!!! i co zdjecie to piekniejsza!!!!:tak::tak:
tikanis słoneczko ty moje nie boj sie bedzie wszystko dobrze!!! :tak: po zabiegu to juz tylko z gorki bedzie ! a laparoskopia to naprawde malo inwazyjny "zabieg", a zaufanie do pana doktora napewno pomorze ci to przejśc ;-)
u mnie oczywiscie bez wielkich rewelacji - czyli fasolka w planach gdzies tam w blizszej lub dalszej przyszlosci .... ehhh... obstawiam na razie zime :blink: cos w koncu trzeba bedzie robic w te dlugie zimowe wieczory :-p
pozdrawiam wszystkie staraczki :tak:
 
reklama
Do góry