reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
A ja nie wytrzymalam jednego dnia i zrobilam test poraz czwarty :-)
Trzy negatywne i ...


Najgorsze jest to ze teraz musze czekac az do 13 tyg. zeby isc na 1 USG...chyba ze sie wybiore sama do polskiej kliniki na USG ;-)

Ogromne gratulacji z powodu fasolki :-D:-D:-D

Do polskiej kliniki jak pojdziesz kochana to odrazu zrobia ci usg, ale lepiej poczekac tak do ok. 7 tygodnia ciazy, zeby wczesniej sie nie stresowac ze nic nie bedzie jeszcze widac....
jezeli mieszkasz bliska centrum Dublina, to moge Ci polecic przychodnie " Medicus Medical Center" sama z niej korzystam, wlasnie glownie z Ginki :-)
Milego dnia....
 
Sofik ... gratulacje .....:-)

marzenixx, a czy tą zmianę pracy, na taka jaką lubisz to nie czasem wróżka wywróżyła ???? :-)
 
Lilu wiem wiem ,ale ja mam blizej do Cork... do " Medicus Medical Center"
Poczekam do 7 tyg. i umowie sie do tej kliniki i zobaczmy co bedzie...

Milego dnia ..
My wlasnie jedziemy na morze;-)

 
sofik- GRATULACJE!!!!, czekaj cierpliwie do końca 7tc i idź na usg dopochwowe, trzymam kciuki byś zobaczyła zarodek i serduszko. A do tego czasu odpoczywaj, ciesz sie życiem i nie stresuj.
 
Witajcie w niedzielny dzionek:-)
Dokładnie, musimy czekać jedni dłużej jedni krócej. Dobrze wiem, że to czekanie jest męczące ale się doczekamy, zobaczycie...

Pytanie z innej beczki: słyszałyście taką tezę, że kobiety w ciąży nie powinny jeść czosnku? Co Wy na to?

Kinguś ale dlaczego niektórym musi iść cały czas pod górkę. A co do czosnku to nie słyszałam natomiast surowe mięso i wątróbka napewno odpada.:-:)-:)-:)-(

dziewczyny, widzicie jaki ten los przekorny...jedne nie mogą zajsc w ciążę, inne jak już w teorii zachodzą okazuje się, że i tak nic z tego... ja się naczekalam ponad 7tyg na złą wiadomosć, od 3 tyg żyłam wielką radością....a teraz zyje smutkiem i stratą, chyba wolałabym dostać @ i tego nie przeżywać niż nie dostac zobaczyc II a potem na USG czarną plamę i musiac jajeczko isówać :-(
Pixella bardzo mi przykro ale zawsze możesz jeszcze przytulić swoją córę i jej teraz poświęcaj jak najwięcej czasu.

nie wiem czy mzoe czy nie,ale ja wiem ze w 1 ciazy nie moglam na niego patrzec ;-)

agunia_767 Kochana prosze nie tracic nadzieji. Wyleczysz sie nabierzesz sily oragnizm bedzie silniejszy i wszytko moze sie zdarzyc. Lepije ze teraz wyszlo niz jak by sie udalo i bys musiala sie elczyc :dry:

pixella77 masz racje. lepiej dostac @ niz sie dowiedziec ze jestes a potem ze nie...
Trzymaja sie kochana!!!

A ja czekam na @ no chyba ze wczesniejsze testy wyszły negatywne a bedzie inaczej... ale po zrobieniu testow uspokoilam sie ze to jeszcze nie teraz, wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowacd....

A powiedzcie mi czy po owulacji alej jest sluz ?????

Sofik ale ja cały czas się na coś leczę i co chwila coś wychodzi, w tym miesiącu mają mi wyciągnąć tą cholerną sondę i zobaczymy czy nerka pracuje czy trzeba wkładać nową :-:)-:)-:)-:)-(. I nawet lekarze powtarzają że dobrze żebym zaszła w ciąże ale nic nie wychodzi bo jak ma wychodzić jak nawet nie ma prób bo nie mogę ich robić, zawsze jakieś cholerstwo się przypląta. Jedno leczę drugie wychodzi. :-:)-:)-:)-:)-:)-(

Myślę, że wtedy jest śluz taki jak przed owulacją ( ja po owulacji mam niepłodny śluz tzn. śluz jest nieprzezroczysty i mętny itp.).

Byłam na zastrzyku z pregnylu, trochę bolało. Teraz niech pęcherzyk pęka a ja z mężusiem zabieramy się do roboty ;-) W sierpniu okaże się jak poszło...

Znalazłam śliczny tekst na stronie 4 https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/kiedy-i-jakie-pierwsze-objawy-6401/index4.html
Przeczytajcie :-)
Ja się wzruszyłam

Kinguś trzymam kciuki.

dzien dobry!

nie pisze u was czesto ale czytam w miare na biezaco.
kluliczek juz wie, ale dzis postanowiłam sie wam pochwalic....dołączam do zafasolkowanych....
@ spoznia sie juz 8 dni, 3 testy ciązowe, i 3 razy beta nie mogą się mylić!!!

dzis sprobuje sie dostac do mojego lekarza bez kolejki, a jesli mi sie nie uda to bede u niego 31 lipca...a 22 lipca pojde do innego lekarza, na usg, zeby zaspokoic ciekawosc...

tak wiec informuje, chwale sie i ciesze, oraz prycham fluidkami na wszystkie chętne
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mordoklejka GRATULUJĘ. Pozytywnie zazdroszczę i łapię wszystkie Twoje fluidki

modroklejka- serdecznie gratuluję II ja swije zobaczylam 3t temu ale niestety dzidzius sie nie zawiązał :-(

jesli moge ci cos zasugerować to idź do lekarza jak najszybciej, zrób badania i koniecznie na USG dopochwowe jak minie 7tc nie wczesniej, do tego czasu odpoczywaj, nie stresuj się, odżywiaj...

boli mnie brzuch, straszne sie boję tego co mnie czeka, szpitala, zabiegu, nie wiem jak ja to dam radę znieść :-(. Dzis byłam pobrac krew, kolejne pobranie w pn a we wtorek juz bedzie wszystko wiadomo :-( na 200%

piksela głowa do góry.

Hej,

trochę mnie nie było - tzn. byłam, czytałam, ale nic nie pisałam. Musiałam przerwać staranka bo dopadł mnie jakis wirus. Na szczęście tempka nie przekroczyła 38 stopni więc mam nadzieję, że jakby co to fasoleczce nic się nie stało. Leków rzecz jasna na wszelki wypadek nie brałam, na szczęście zaczynam czuć się już trochę lepiej.

Pixella :-:)-:)-( - tak strasznie Ci współczuję, przytulam mocno. Myśl teraz o córeczce, ona Cie potrzebuje, nnie mozesz pogrążyć się w bólu, musisz nauczyć się uśmiechać na nowo dla niej :tak:

Modroklejka - gratuluję, bardzo się cieszę :tak:

Ps. witam serdecznie nowe osoby :)

Nenius cieszę się że już po chorobiei do nas wracasz

UDANYCH STARANEK ZYCZE :-D:-D:-D

Ja jednak zdecydowalam sie na 3 cykl z Clo, trzeci i ostatni :szok: jak teraz sie nie uda tooooo :baffled: Napewno pani doktor wiecej Clo nie bedzie chciala dac, tylko skierowanie na to cholerne HSG...
wogole moja ginka nie wie ze ja trzeci cykl jem clo,( bo jestem w polsce na urlopie i tutaj przepisala mi moja rodzinna pani doktor :sorry2:
teraz do dziewczy ktore maja problemy ze sluzem plodnym:
a wiec tak:
mi pani doktor powiala ze wiesiolek najlepiej dziala na poprawe sluzu jak aplikuje sie go dopochwowo a nie doustnie:confused::dry:
wiec ja tak zaczelam od wczoraj:sorry2: dwa razy dziennie po jednej kapsulce do spodziewanej owulacji...:cool2:
zobaczymy czy tym razem cos mi pomoze ( bo ja tego sluzu przy braniu clo wogole nie mam ):szok: w tamtym cyklu lykalam i nic nie pomoglo wiec moze tym razem:tak:

PIXELLA 77- nie smutak sie kochana,musisz sobie tersaz z tym poradzic... takie przypadki czesto sie zdarzaja niestety:wściekła/y: lekarze nazywaja to pustym jajem plodowym...
ten swiat jest niesprawiedliwy :no::wściekła/y:

pozdrawiam i do uslyszenia..........................

Wiesiołek do pochwowo też pierwsze słyszę. ostatnio farmacełtka mi opowiadała jak to lekarz zapisał chłopakowi czopki dopochwowe na grzybicę do ssania na gardło, no cóż co lekarz to inna metoda. dodam że ten lekarz z czopkami się nie pomylił.

Cześć dziewczyny;-)
Otóż w ciągu kilku tych dni wydarzyło się u mnie parę ważnych zreczy. Dostałam świetną propozycję pracy,na którą prawie rok czekałam i niestety z tychże powodów muszę odłożych staranka na conajmniej 1-1,5 roku :-( nie jest to jednak dlamnie powód do smutku bo jestem przeszczęśliwa z tego powodu ze wkońcu będę robić to co uwielbiam.:-D Ale muszę się wypisać z waszego grona, choć będę do was zaglądać i sprawdzać ile fasolek sie pojawia. :tak:
Za rok czy dwa kiedy ja będę się ponownie starać pewnie będą już nowe dziewczyny czekające na maluszka bo wy wszystkie juz będziecie miały swoje!!:-)Tego wam życzę z całego serducha,!!:tak:
Ale będę was odwiedzać bo wszystkie was ogromnie polubiłam:-DBuziaczki
Gratuluję i życzę powodzenia w nowej wymarzonej pracy odzywaj si e do nas jak najczęściej

Witam sie w słoneczny dzien...

Marzenixxx Powodzenia w nowej pacy... Super ze mozesz robic to co chesz, wiec jedno marzenie juz sie spelniło a potem drugie (trzymam ciukasy)
I czekamy na zdjecia ze slubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja nie wytrzymalam jednego dnia i zrobilam test poraz czwarty :-)
Trzy negatywne i ...


Najgorsze jest to ze teraz musze czekac az do 13 tyg. zeby isc na 1 USG...chyba ze sie wybiore sama do polskiej kliniki na USG ;-)
Bo teraz to sie musze zglosic do Lekarza rodiznnego nawet nie do gina i ona zrobi mi test powie ze jest OK i kaze czekac do 13 tyg. da witaminy i tyle ...
Sofik GRATULUJE i wysyłaj fluidki:-):-):-)
 
reklama
czesc wszytskie pcowiczki i nie tylko...

sofik gratulacje/.:-D
marzenixx- nie opuszczaj nas kochanie.. gratulacje wymarzonej pracy.. ale smutno ze odchodzisz od nas..:baffled:

a ja odebralam wyniki w piatek insuliny i w porzadku jest.. jedyny czynnik ktory mam zaklocony to fsh i lh.. i to z tego mam syfy i brak owulacji.. wiec teraz mam nadzieje ze moj dzin da mi w pon jakies leki i ze wszystko bedzie juz dobrze.. ciesze sie ze insuline i prolaktyne mam w normie bo slyszalam ze one maja duzy wplyw na fasolke..:):-D a moj urlop musialam przesunac:wściekła/y: na wrzesien..i we wrzesniu polecimy do tunezji :tak: mowia ze co sie odwlecze to nie uciecze.. wiec zobaczymy:sorry2:
 
Do góry