reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć, wczorajszy dzień minął mi milutko bo byłam na chrzcinach :-) - po raz pierwszy w życiu zostałam chrzestną :-)

Tak myślałam ostatnio czy to ile nasi rodzice się o Nas starali ma jakieś odniesienie do tego ile my się staramy? Jak myślicie? Oby nie bo moi rodzice starali się o mnie chyba 2 lata :baffled:

nie sądzę :no:, ja się urodziłam 9 miesięcy po ślubie czyli mama zaszła w ciążę praktycznie od razu a ja z Darią w 4 cyklu.

" HAPPY BIRTHDAY TO YOU , HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY DEAR TIKANIS , HAPPY BIRTHDAY TO YOU!!!!!:-D"

Wszystkiego co najpiękniejsze i najcudowniejsze z okazji towich urodzinek życzę ci z całego serca!!! I biegających małych stópek po domku!!

Tikanis ode mnie też jak najlepsze życzonka. Przede wszystkim wypragnionego maleństwa pod serduszkiem!!!!!!!!:tak:


Pochwale się jeszcze, że znajomym o 2 w nocy urodził się synek(53cm, 3200)


Super :-D, gratulacje dla zanjomych!!!

wiem czy pisalam wczesniej ze w tym tyg ja i moj M bylismy na badnaiach skierowal nas gin, moje wyniki w sumie ok, meza kiepskie....idziemy w pon dokladnie dowiedziec sie co i jak..ale i tak mi dzis jakos smutno :(

Przykro mi, ale nie smutaj się :no:, lekarze na pewno coś poradzą

A u mnie minely dni szybciutko-mezulek obronil mgr inzyniera na 5:) i weekend mielismy tylko we dwoje:)
W czwartek moj kochany zrobil wyniki na jakosc spermy i wyszly super- 73 mln plemnikow w 1ml, 80% ruchliwych i prawidlowych, 20%martwych- dodam ze badania byly robione po 3 dniach nie wspolzycia takze moj maz ma zolnerze sprawne..

gratulacje dla męża!!!, super, że wyniczki tak dobrze wyszły :-)


A weekendzik minął milutko, wczoraj Mężuś miał imieninki więc zrobiłam tort brzoskwiniowy i było nie dość że miło to jeszcze słodko ;-)
A może chce któraś przepis na przyszny ( naprawdę robi furorę w całej rodzinie ) i szybki tort? :-)

najlepsze życzonka dla męża!!! A przepis baaaaaardzo bym chciała :tak::tak::tak:
 
reklama
szczegolnie ty Kingus poczytaj bo tez masz problemy z owulacja :tak:
Dziękuje skarbie, że o mnie pomyślałaś. (spytam się gin jak będę).

moze cos zdzialamy :laugh2:oby:-) bedziemy juz razem, urlop mi sie przedluzyl o miesiac:-D
Trzymam kciuki za owocne działania :-D

witajcie,niestety od jutra mam kompa w naprawie i troche mnie nie bedzie,max trzy tyg:( no ale postaram sie jakos wpadac i podczytywac:) trzymam za Was kciuki
Będziemy tęsknić :-(

ja wlasnie zauwazylam ze pojawily mi sie brazowe plamienie w uplawach-przepraszam za dokladny opis-pewnie przyjdzie ta wredna @ a moze to nie to:)..nigdy tak nie mialam....:(( przestalam sie nastawiac ze to fasolka:no:
Lepiej się nie nastawiać ale póki nie ma @ to wszystko jest możliwe.

Cześć, wczorajszy dzień minął mi milutko bo byłam na chrzcinach :-) - po raz pierwszy w życiu zostałam chrzestną :-)
Gratuluje ale już trzeba zacząć zbierać kasę na komunię :laugh2::laugh2:

Do mnie przyszła @ i bardzo się cieszę bo mogę przystąpić do akcji. Umówiłam się do mojej gin na usg dopiero na 15 lipca(nie było miejsc wcześniej) będę mieć wtedy 17 dc zobaczymy czy będą pęcherzyki.
 
Do mnie przyszła @ i bardzo się cieszę bo mogę przystąpić do akcji. Umówiłam się do mojej gin na usg dopiero na 15 lipca(nie było miejsc wcześniej) będę mieć wtedy 17 dc zobaczymy czy będą pęcherzyki.

3mam kciuki za pecherzyki, ja jutro idę i to będzie 16 dc , jakoś ja mam dziwne wrażenie że już jestem po owulce, o ile w ogóle przy takiej prolaktynie ją mam :-( Zobaczymy co pani doktor jutro powie i co tam wymyśli. trochę się boję ale w sumie jak nie pójdę to się niczego nie dowiem. Także dziewczynki proszę za mnie jutro trzymać kciuki żebym przyniosła jakieś dobre nowiny.

nenius- a dziekuję bardzo za życzonka :blink: a przepisik już napisałam więc tylko kupić produkty i do dzieła :tak:
 
Witam wszystkich poweekendowo,

Tikanis- wszystkiego najlepszego z okazji niedawnych urodzinek,

a ja dzis czuję sie super, nic mnie nie boli, a na mdłości jeszcze za wcześnie chyba, w pt idę do gina bo to już 5,5 tyg mojej fasolki powinno być i powinna miec ze 2 mm. Zobaczymy co powie.

Pozdrawiam i trzmajcie się,
 
owocnego cyklu i pieknej owulki...a u mnie nic sie nie pojawilo od rana zero krwawien ale za to sa mdlosci i bole w dole brzucha ale nic nie wskazuje na okres-zobacze co jutro powie po usg...
 
spotkalam dzis kolezanke ze swoja dzidzia ma 3 tyg i jest slodka przesliczna i malusia...podobno mozna sie zapatrzyc wiec przegladam z kumpela ktora sie stara tez o dzidzie zdjecia maluszkow, a nuz sie sprawdzi:)napewno nie zaszkodzi......
prostuje bol brzucha i jajnikow...oby wredna @ nie nadeszla
 
Witam Was wszystkie bardzo gorąco.

Serdecznie życzenia TIKANIS oby spełniły sie wszystkie Twoje marzenia a zwłaszcza to o bejbiku:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ja natomiast wróciłam z poligonu było super mimo że warunki spartańskie a ja miałam @. Dziś 6 dc więc powoli przygotowuje się do gorących dni;-), cały czas łykam wiesiołek według waszych zaleceń:-D:-D:-D:-D:-D:-D :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Także dziewczynki proszę za mnie jutro trzymać kciuki żebym przyniosła jakieś dobre nowiny.
Trzymam kciuki :-)

w pt idę do gina bo to już 5,5 tyg mojej fasolki powinno być i powinna miec ze 2 mm. Zobaczymy co powie.
Bardzo się cieszę się, że dobrze się czujesz. Pewnie nie możesz doczekać sie wizyty ;-)

owocnego cyklu i pieknej owulki...a u mnie nic sie nie pojawilo od rana zero krwawien ale za to sa mdlosci i bole w dole brzucha ale nic nie wskazuje na okres-zobacze co jutro powie po usg...
Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :tak:

Ja natomiast wróciłam z poligonu było super mimo że warunki spartańskie a ja miałam @. Dziś 6 dc więc powoli przygotowuje się do gorących dni;-)
Dobrze, że wyjazd się udał teraz do roboty :tak::tak: Oby bocianki przyniosły szczęście :-)

Ja pomalutku szukam pracy żeby po wakacjach gdzieś się zaczepić. Znalazłam jedno ogłoszenie w urzędzie dzielnicy wyślę cv i zobaczymy ale tak naprawdę dopiero zaczynam szukać. Tak pomyślałam, że jak zajmę się szukaniem pracy to może fasolka szybciej przyjdzie ;-)
 
Do góry