reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Wlasnie jestem po wizycie u ginki i po owulce:tak: dwa pecherzyki pekly, trzeci nadal jest i sobie rosnie:confused:
endometrium 13mm i cialko zolte obecne :laugh2::laugh2::laugh2:
Tak sie ciesze, ze znowu zaczelam sie nakrecac, a nie wolno :no::zawstydzona/y:
dowiedzialam sie ze jak teraz nie zaskocze, to czeka mnie zrobienie hsg w polsce, bo tutaj bardzooooo drogie :szok: i badanie nasienia lubego, dostalam na wszelki wypadek skerowanie do szpitala irlandzkiego " leczenia nieplodnosci" ale mam nadzieje ze nie skorzystam:tak:;-)
Dostalam jeszcze 4 testy ciazowe, podobno jakies bardzo czule i napewno dobrze przechowywane, mam sobie zrobic za 10 dni, i od dzisiaj duphaston

kingus- nie zamartwiaj sie na zapas, napewno beda pecherzyki a bynajmniej jeden :tak: teraz byl, to niby dlaczego w tym cyklu mialoby nie byc:confused:
Milego dnia kochane :-)
 
Witam :)
Wiem, ze nie powinnam, ale niewytrzymałam :-D zrobiłam w niedziele test (tydzien przed spodziewana @), ale za to pieknie to sobie wytlumaczylam, wymyslilam sobie, ze skoro moj M ma imieniny (a mial w niedziele) to milo mu bedzie pokazac dwie kreski :-D :-D :-D oczywiscie byla jedna, ale wieczorkiem (test robilam rano) jak popatrzylam jeszcze raz pokazala sie taka bardzo bardzo cieniutka druga, zapewno to nic nie znaczy, ale daje nadzieje :) tak wiec kupilam nastepny test, zobaczymy do kiedy wytrzymam z jego zrobieniem hehe
Pozdrawiam i zycze udanego i owocnego tygodnia
 
Wiem, ze nie powinnam, ale niewytrzymałam :-D zrobiłam w niedziele test (tydzien przed spodziewana @), ale za to pieknie to sobie wytlumaczylam, wymyslilam sobie, ze skoro moj M ma imieniny (a mial w niedziele) to milo mu bedzie pokazac dwie kreski
Niezłe wytłumaczenie ;-) Życzę więcej cierpliwości i trzymam kciuki żeby się udało.
 
Witam WAS kochane. Dawno mnie tu nie było, bo kupilismy działeczkę i tam spedzam wiekszość czasu. Dziaj dołączam do aktywnych staraczek:-). Sam środek cyklu, 2 kreski na teście owulacyjnym, przytulanko było:zawstydzona/y:, teraz tylko czekac......do 15 lipca( moze przyjdzie , a moze nie:-D). Trzymajcie kciukasy. Pozdrawiam
 
I jeszcze mam pytanie- testy owulacyjne stosuje po raz pierwszy- druga kreska jest jaśniejsza. Czy to normalne? A moze mam niski poziom hormonu LH. A może nie ma u mnie jajeczkowania.........Już czarne mysli przychodza mi do głowy:-(
 
I jeszcze mam pytanie- testy owulacyjne stosuje po raz pierwszy- druga kreska jest jaśniejsza. Czy to normalne? A moze mam niski poziom hormonu LH. A może nie ma u mnie jajeczkowania.........Już czarne mysli przychodza mi do głowy:-(
Witaj :-) ja nic Ci nie poradzę w tej sprawie . kupiłam 1 opakowanie testów i skończyły mi się przed owulką - a zresztą ja w nie nie wierze . U mnie monitoring przyniósł efekty w pierwszym cyklu . W każdym bądź razie mam nadzieję że ktoś inny Ci doradzi i życzę Ci powodzenia w szybkim zafasolkowaniu :tak:

Lilu brzmi wspaniale . Trzymam kciuki żeby tym razem Ci się udało :tak:
Rudka jak tak długo Cię nie będzie to może wrócisz już do nas z synkiem :tak: Tikanis a co u Ciebie ?
 
I jeszcze mam pytanie- testy owulacyjne stosuje po raz pierwszy- druga kreska jest jaśniejsza. Czy to normalne? A moze mam niski poziom hormonu LH. A może nie ma u mnie jajeczkowania.........Już czarne mysli przychodza mi do głowy:-(

Jeżeli jest niższy poziom lh to kreska będzie jaśniejsza. Na swoich testach miałam napisane, że owulacja będzie jak linia testowa będzie taka sama albo ciemniejsza niż kontrolna. Testy pokazują tylko czy jest wzrost lh co nie zawsze kończy się pęknięciem pęcherzyków. Ja w jednym cyklu stosowałam testy ale jakoś dziwnie mi wychodziły i teraz stosuje monitoring(usg) chyba jednak jest to pewniejsza metoda żeby sprawdzić czy była owulacja( niestety też jest droższa no ale trudno). Ale słyszałam różne opinie na temat testów jednym udaje się przy nich zafasolkować innym niestety nie. Trzeba wybrać najlepszą metodę dla siebie. U mnie testy owul niestety się nie sprawdzały. Mam nadzieje, że w Twoim przypadku będą skuteczne :-) Nie zadręczaj się na pewno wszystko jest dobrze :tak:Trzymam kciuki :-D

Asus brzuszek już urósł troszkę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry