reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczyny sluchajcie :

znalazlam tabl. ALERTA LECZNICZA "
ALERTIS FARINOSA" prosze wpiscie w google i poczytajcie, mnie bardzo zaciekawily i postanowilam porozmawiac o nich z moja ginka :tak::tak::tak: 14 lipca jade do polski na wakacje wiec sobie je zakupie w wiekszej ilosci:laugh2:
szczegolnie ty Kingus poczytaj bo tez masz problemy z owulacja :tak:
 
reklama
Noooooooooooooo, cisza jak makiem zasiał :)

Fajnie masz, że sie obijasz. Ja niestety czasami tak mam, że mnie najdzie i ... zaczynam sprzatać. No i wlasnie mnie naszło. O rana gruntowne porzadki : mycie okien ( rolety pospuszczalam, żeby sasiedzi nie pomysleli, że mi odbiło myć okna w niedzielę :) ), odkurzanie, pranie itp ) No, ale jak sie powiedziało A trzeba powiedzieć B. Lece sprzatać dalej.

Miłego wieczoru :)
 
witam niedzielnie i już wieczorkowo :tak::-D

która mecz oglada ?????

tricolor, zapraszam również na wątek regionalny do Poznania i jeżeli sa jeszcze jakieć ukryte Poznanianki, to ZAPRASZAM :laugh2::-D:laugh2:

a ja spędziłam niedziele bardzo aktywnie, mam nadzieję,że przez to moje dziecie pójdzie normalnie spać i da rodzicom wolny wieczorek :tak: bo ostatnio godzina zasypiania troszke mu się przesuwa i wieczorki sa baaaaaaaaaaardzo krótkie :tak::-D:laugh2:

i życzę przyjemnego wieczorku:happy:
 
tikanis=wszystkiego najlepszego:-)

u mnie jest wlasnie@ po 24dniach!!!! pierwszy raz w zyciu mialam taki krotki cykl zawsze mialam 28 a tu klops wiec nastepny cykl mi przepadnie i dopiero sierpniowy moze cos zdzialamy :laugh2:oby:-) bedziemy juz razem, urlop mi sie przedluzyl o miesiac:-D
 
witajcie,niestety od jutra mam kompa w naprawie i troche mnie nie bedzie,max trzy tyg:( no ale postaram sie jakos wpadac i podczytywac:) trzymam za Was kciuki
 
Hej dziewczynki..
Troszke mnie nie bylo wiec nadrabiam:)..
SUKIENKA SLUBNA piekna jak i panna mloda:),
GRATULUJE wszystkim zafasolkowanym:) i wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin:)))) dla tych co mieli i beda miec w najblizszym czasie:)
A u mnie minely dni szybciutko-mezulek obronil mgr inzyniera na 5:) i weekend mielismy tylko we dwoje:)
W czwartek moj kochany zrobil wyniki na jakosc spermy i wyszly super- 73 mln plemnikow w 1ml, 80% ruchliwych i prawidlowych, 20%martwych- dodam ze badania byly robione po 3 dniach nie wspolzycia takze moj maz ma zolnerze sprawne..
A ja nie mam miesiaczki ani zadnych objawow ze przyjdzie...jedyne co to ciagle chodze senna, glodna i strasznie bola mnie piersi i znow urosly:) moze to jednak fasolka...jutro ide na usg zobacze co powie- bardzo bym chciala :)))
A co u Was kochane po weekendzie??
 
magdaim83- to ja myślę że masz małą fasoleczkę :tak:daj znać jutro co na USG

Ja też jutro do gina idę, aż się boję szczerze powiem. Nie wiem czego mogę się spodziewać.
A weekendzik minął milutko, wczoraj Mężuś miał imieninki więc zrobiłam tort brzoskwiniowy i było nie dość że miło to jeszcze słodko ;-)
A może chce któraś przepis na przyszny ( naprawdę robi furorę w całej rodzinie ) i szybki tort? :-)
Pozdrawiam wszystkie dziewuszki i życzę spokojnego poniedziałku
 
hmmm torcik musial byc smaczny bardzo snaczny poprosze o przepis:)...
ja wlasnie zauwazylam ze pojawily mi sie brazowe plamienie w uplawach-przepraszam za dokladny opis-pewnie przyjdzie ta wredna @ a moze to nie to:)..nigdy tak nie mialam....:(( przestalam sie nastawiac ze to fasolka:no:
 
reklama
hmmm torcik musial byc smaczny bardzo snaczny poprosze o przepis:)...
ja wlasnie zauwazylam ze pojawily mi sie brazowe plamienie w uplawach-przepraszam za dokladny opis-pewnie przyjdzie ta wredna @ a moze to nie to:)..nigdy tak nie mialam....:(( przestalam sie nastawiac ze to fasolka:no:

A może to jednak nie @? 3mam kciuki. Ja teraz już zawsze staram się nie nastawiać że to fasolka, bo później jest jeszcze bardziej przykro gdy @ nadejdzie.

OK w takim razie pisze przepis na pyszny tort brzoskwiniowy :-)

Składniki:
1 litr śmietany 30% ( ja kupuje 2 x 0,5l Łaciata 30% )
5 śmietanfixów
1 cukier waniliowy
1 wiórki kokosowe
cukier puder
biszkopt ( ja kupuje taki gotowy okrągły, bo wychodzi lepiej na takim niż na robionym )
1 puszka brzoskwiń w syropie

Na początek bierzemy czystą patelnię, bez żadnego tłuszczu wsypujemy na nią cukier puder i wiórki kokosowe, mniej wiecej tyle cukru co wiórków ( wiórek? ;-)) i przesmażamy na patelni często mieszając, tylko żeby nie była za gorąca patelnia, wiórki mają być leciutko brązowe, nie mogą się spiec tylko lekko przyprażyć. Przesypujemy na talerz i ostawiamy do ostygnięcia. Otwieramy brzoskwnie i kroimy je wkostkę, 2 połówki zostawiam do ozdoby. Otwieramy biszkopt i smarujemy go syropem od brzoskwiń. Aha no i krem! mało bym zapomniała o najważniejszym, no więc wlewamy śmietanę do wyoskiego naczynia i mikserem ubijamy z śmiatenfixami, cukrem waniliowym i dodajemy cukru pudru do smaku ( w zależności czy ktoś lubi bardzoej słodkie czy mniej ), jak tylko śmietana zgęstnieje przestajemy miksować żeby nie zrobiło nam się masło z tej śmietany. No i przekładamy biszkopt kremem, na to kladziemy brzoskwinie i kolejna warstwę biszkoptową. Później krem na wierzch żeby ozdobić tort i sypiemy wiórkami. Jakieś ozdoby z pozostałych połwóek brzoskwiń i wstawiamy do lodówki na troszke żeby masa troszke zesztywniała.
I SMACZNEGO :tak:
U mnie w rodzince tort robi furorę, kiedyś robiłam zawsze torcik rafaello ale się nie umywa do tego brzoskwiniowego. Na urodziny zrobiłam oba to rafaello dopiero długo długo po brzoskwiniowym został zjedzony :tak: Naprawdę polecam wszystkim i szykujcie się dziewczyny na dokładki ;-)
 
Do góry