reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kinguś ja nic nie widzę . Jutro idę do gina i będę go terroryzować żeby zrobił mi usg - chcę wreszcie zobaczyć moją dzidzię . A jak u Ciebie przygotowania do Wielkich Starań ? ;-);-);-)
 
reklama
Niktosiaaa-ja testy owu robiłam w zeszłym cyklu, miałam dwie kreski tego samego kolorku i sie po 8 h staralismy, a teraz zaczynam 6tc:-) wiec trzymam kciuki za twoje staranka...
tylko niech Cię nie korci robic testy ciażowe przed terminem@!!!! Trzymaj sie dzielnie
 
Hej Dziewczyny !!!

tikanis=wszystkiego najlepszego:-)

u mnie jest wlasnie@ po 24dniach!!!! pierwszy raz w zyciu mialam taki krotki cykl zawsze mialam 28 a tu klops wiec nastepny cykl mi przepadnie i dopiero sierpniowy moze cos zdzialamy :laugh2:oby:-) bedziemy juz razem, urlop mi sie przedluzyl o miesiac:-D

No o kolezanko widzę, że obie bedziemy w tym sierpniu prubowaly zaciązyc :-)
 
kinguś ja nic nie widzę . Jutro idę do gina i będę go terroryzować żeby zrobił mi usg - chcę wreszcie zobaczyć moją dzidzię . A jak u Ciebie przygotowania do Wielkich Starań ? ;-);-);-)
Odezwij się jak wrócisz do lekarza. Ja od nowa biorę clo na usg idę 15.07 i staramy się lipcowo :-D

Sorry, że tyle tych postów wklejam, ale nie wiem jak wstawic kilka cytatow w jednym poscie :zawstydzona/y:
Na końcu postu są 3 ikonki "cytuj" "+" "Odp" - musisz zaznaczyć "+" przy kilku postach a później na dole strony (w lewym rogu) kliknąć odpowiedz i gotowe :tak:

Zapomniałam powiedzieć, że napisałam do sióstr i odpisały, że wyślą pas, już nie moge sie doczekać.
 
witam, witam i o zdrowie pytam ?!?!?!?! :tak::-D:tak:

a dzisiaj ponownie wróciło lato, jest ślicznie, ciepełko, słoneczko :-D szkoda tylko,że w pracy trzeba siedzieć :szok:

miłego :tak:
 
reklama
Do góry