reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

To jak to dokladnie trzeba zrobić ? Wysłac do Nich list i koperte zwrotna czy jak ? No bo maila tez można chyba, ale zeby Ich na koszty nie narażać to ta koperta zwrotna to chyba nie głupi pomysł. No chyba, że potem coś na konto przelać. Jak to właściwie jest. No i jak ten "pasek" wyglada ? Na stronie internetowej jest napisane, że to jakaś tasiemka. Może głupie pytania zadaję, ale pierwszy raz słyszałam o tym pasu :zawstydzona/y:

Nie kochana za to sie nie placi, bo przeciez dziecka nie mozna kupic, siostry ani grosza za przesylke czy pas nie chca :no:

pasek to tasiemka biala z napisamymimpierwszyni slowami modlitwy po lacinie i do tego sa modlitwy... ja napisalam meila do Siostr opisuja moja historie z problemem poczecia dziecka i mi odpisaly ze pas i modlitwy juz wysylaja i zycza blogoslawienstwa....i po prau dniach dostalam list z zawartoscia....
 
reklama
Tikanis wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia i pieniążków. Spełnienia wszystkich marzeń nawet tych najskrytszych i oczywiście pojawienia się bobaska :-D:-D:-D:-D

Wcześniej się nie odzywałam bo mąż zajmuje komputer od rana. A niestety męskie fochy dobrze znam, czasem są gorsze od naszych :tak:

Miłego weekendu życzę wszystkim.
Ja czekam na @, zawsze była 3 dni po odstawieniu duphastonu mam nadzieje, że teraz też tak będzie. Mam tylko nadzieję, że przez to że go tak długo brałam nic się nie rozreguluje. :baffled: No przyjdź w końcu...
Kurcze i do tego mam jeszcze obolałe, z żyłkami powiększone piersi, mam nadzieje, że w wrócą do normy.
Pochwale się jeszcze, że znajomym o 2 w nocy urodził się synek(53cm, 3200)

Lilu19 a kiedy idziesz zobaczyć czy pęcherzyki popękały?
 
Ostatnia edycja:

Pochwale się jeszcze, że znajomym o 2 w nocy urodził się synek(53cm, 3200)

Lilu19 a kiedy idziesz zobaczyć czy pęcherzyki popękały?

Gratulacje dla znajomych:-)
U mnie byla kolezanka z Mezem i 4 tygodniowa coreczka :tak: ponosilam i poprzytulalam sobie, jest taka kochana mala Maja :zawstydzona/y::laugh2:

Kingus- ja jade w poniedzialek na usg ,wiemtylko tyle ze jesli mialy popekac to w poniedzialek juz napewno ich nie bedzie, a jesli bede to zn. ze nie pekly :-(
( mam nadzieje ze chociaz jeden peknie :tak: )

Tikanis- Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzinek, spelnienia wszystkich marzen...duzo usmiech na twarzy , poprostu 1000 lat :laugh2:
 
tikanis, wszystkiego naj, naj, naj, spełnienia tych najskrytszych marzen jak i tych z zycia codziennego


a wogóle witam weekendowo :tak: i przesyłam Wam 5-misięczne fluidki ciążowe od mojej siostry, która mnie dzisiaj nawiedziła
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

i życzę przyjemnego popołudnia :laugh2:
 
Witam weekendowo !!!!

Tikanis wszystkiego naj naj naj naj :-D:-D:tak:


Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego....
a przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń a najbardziej tego największego :tak::tak::happy2:

Reszcie dziewczynek źyczę udanego, słonecznego i owocnego :blink: weekendu.
Pozdrawiam :tak: buziaki :tak:
 
Przylaczam sie do zyczonek dla dzisiejsze jubilatki Tikanis :)Prawdziwej miłości, wiele radości, wspaniałych orgazmów. zwariowanych wydjazdów, łóżka bez wibratora kochanka - nie amatora, portfela pełnego i życia udanego.No i Fasolki :)Dzisiaj tez napisalam maila do siostr z prosba o pasek i modlitwe do sw.DominikaNie wiem czy pisalam wczesniej ze w tym tyg ja i moj M bylismy na badnaiach skierowal nas gin, moje wyniki w sumie ok, meza kiepskie....idziemy w pon dokladnie dowiedziec sie co i jak..ale i tak mi dzis jakos smutno :(
 
malwina dzieki za pozdrowionka i na wzajem, sobote mam dzis nieciekawą, caly dzien sama:-(,niedlugo maz wroci to pewnie poprawi mi humorek,pozdrawiam
 
Nie wiem czy pisalam wczesniej ze w tym tyg ja i moj M bylismy na badnaiach skierowal nas gin, moje wyniki w sumie ok, meza kiepskie....idziemy w pon dokladnie dowiedziec sie co i jak..ale i tak mi dzis jakos smutno :(

Na pewno wszystko będzie dobrze dostanie jakieś leki i będziecie mieć fasolinke :tak:

A ja swojemu mężowi zakupiłam takie tabletki Apteka: SALFAZIN Salfazin
 
reklama
Anetka80 no po prostu nie wiem co mam napisać :zawstydzona/y: Dzieki za ta wyczerpujaca informację :-) Teraz wiem juz wszystko !

Rudka no masz racje ("Nie kochana za to sie nie placi, bo przeciez dziecka nie mozna kupic, siostry ani grosza za przesylke czy pas nie chca"), ale przecież znaczki i koperty kosztują, a jak setki czy tysiace kobiet zwraca sie do tych sióstr z podobna prośba to musza miec pieniadze na te wysyłki no i zrobienie samych pasów. Tak przynajmniej myslę :confused:

Wszystkim życze miłego sobotniego wieczorku :tak::-) Do jutra !
 
Do góry