reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam dziewczyny :-):-):-):-):-):-)
Napisał pixella77
...... pojawiła się druga kreseczka, słabiutka ale jest :-). Skoro test wykrył w 30 dc ciażę to jutro idę na betę bo lepiej odczekac te 14 dni od owu.
GRATULUJĘ wierzę że to pewniak :-):-):-):-):-):-):-):-):-), już pozytywnie zazdroszczę:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) trzymam kciuki za wyniki betki.

KINGUŚ trzymam kciuki

MARZENIXX pięknie wyglądasz, szkoda że nie udało mi się powiększyć zdjęć.

Do mnie dziś przyszła zapowiadana @. Mam nadzieję że szybko się skończy podczas weekendu na poligonie pod namiotem nie będzie mile widziana:baffled::baffled::baffled:, i oczywiście lipiec będzie bardzo gorący :-):-):-):-):-):-), staranka muszą się powieść ale wszystko na luzie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
tikanis a moze jednak, jak odbiega od normy, ale by niespodziajka byla nie ??:) trzymamy kciuki

a ja dzis dostala @:baffled::baffled::baffled: no dobra moze nie udalo sie zajsc w ciaze... ale ja przeciez karmie.......dltego mnie az tak zaskakuje ten fakt... choc z drugiej strony znaczy ze moze moge znow byc predko w ciazy...

marzenix suknia przesliczna, to moze chociaz opisz jak wygladaja obraczki?? z naszymi to tragedia byla... wybralam wzor, na obrazki byl sliczny a w rzeczywistosci sie okazalo ze taka gruba ta pbraczka ze jakby kolki mial miedzy palcami.... wiec wybralam 3 dni przed slubem taka jaka on ma... calkiem ladna, z bialego zlota ale dla mnie to wyglada bardziej jak srubka...:laugh2:
 
a ja dzis dostala @:baffled::baffled::baffled: no dobra moze nie udalo sie zajsc w ciaze... ale ja przeciez karmie.......dltego mnie az tak zaskakuje ten fakt... choc z drugiej strony znaczy ze moze moge znow byc predko w ciazy...

to może i lepiej,że przyszła, łatwiej ci będzie teraz obserwować organizam i wyliczyc płodne dni i bedzie jakis punkt zaczepienia :tak::-D:tak:

marzenix, śliczna panną młodą będziesz :tak::-D:tak:

a w związku ze starankami mam pytanie, czy zmieniłyście swoja dietę ??? chodzi mi o to czy np. dodałyscie cos do diety, z czegoś zrezygnowalyście ???? bo ja ostatnio łapie sie na tym,że staram sie jeść więcej warzyw - robie 2 sałatki zielone w tygodniu :tak::-D:tak:
 
oj dziewczyny:zawstydzona/y: zawstydzilam sie normalnie:zawstydzona/y: dziękuje wam kochane za wszystkie komplementy!!! naprawdę usmiech mi z ryjka nie schodzi :-D wszystkim wszystkim wam dziękuje!!!!

napisałabym więcej ale lece juz do łóżeczka bo padam po dziesiejszym dniu:-)
do jutra buziolki na noc!!:-)
 
ja zawsze raczej zdrowo jadlam ale juz w ciazy i teraz tez bo dbam o siebie i o mleczko dla malej, nie pije wcale gazowanych, zadko korzystam z mcdonalda choc czasem sie zdarzy :-D raczej jem mieso gotowane niz smazone czy pieczone, warzywek i owocow duzo, chocby raz dziennie jakies jabluszko, i warzywka to tez na parze a nie gotowane, ale rybke smaze choc i zupke rybna od czasu do czasu gotuje,a tak to np fasolka szparagowa, do niej, sol, pieprz, jedna cebulka pokrojona w kosteczki podsmazona na maselku i zarumieniona, dodaje ja do fasolki i do tego jeden przecier pomidorowy i jeszcze wkroje ze 2 wieksze ziemniaczki pokrojone na plasterki i dwie szklanki wody i gotowac- to taki niby grecki przepis, ale pycha a w Polsce tak nie jadlam wiec podaje na wszelki wypadek :-Da zawsze warzywo!i szybkie hehe
 
a w związku ze starankami mam pytanie, czy zmieniłyście swoja dietę ??? chodzi mi o to czy np. dodałyscie cos do diety, z czegoś zrezygnowalyście ???? bo ja ostatnio łapie sie na tym,że staram sie jeść więcej warzyw - robie 2 sałatki zielone w tygodniu :tak::-D:tak:

Ja też staram się więcej warzyw i owoców jeść.

Wiecie mąż wyszedł i nawet obyło się bez mojego płaczu. Dostałam nowej energii do staranek i pojawiła się nadzieja, że w końcu się uda. Jeszcze tylko kontrolna betka i czekam na @ i zaczynam clo i monitoring.
Dziękuje wszystkim za wsparcie, przydało się :tak::tak::tak::tak:

Jak się kąpałam to w śluzie zauważyłam takie 2 małe czerwone kropeczki- może to był mój zarodeczek? niestety tego się nie dowiem ale mam nadzieje, że następnym razem zobaczę już fasolinkę na usg.

Netgirl wypróbuje przepis :-)
 
Napisał jarzebinka
a w związku ze starankami mam pytanie, czy zmieniłyście swoja dietę ??? chodzi mi o to czy np. dodałyscie cos do diety, z czegoś zrezygnowalyście ???? bo ja ostatnio łapie sie na tym,że staram sie jeść więcej warzyw - robie 2 sałatki zielone w tygodniu :tak::-D:tak:

ja nie zmienilam swojej diety wogole choc zawsze raczej zdrowo staram sie jesc, na sniadanie jadam zawsze platki z mlekiem, choc opstatnio sa to kanapki.. na obiad co pozywnego albo ryz z warzywami, albo kurczaczek, albo spagetti(no to moze nie jest az tak zdrowe)
a dzis rano robilam test dla pewnosci no i niestety wyszla jedna kreseczka.. szkoda..:/ ale skoro w tym cyklu byly testty owulacyjne to postanowilam ze teraz wykorzystam cos innego.. w wtorek ide do dzinka.. i sie umowie na monitoring w tym cyklu no i wiesolek juz kupiony..tempki cholernej nie mierze bo to sensu nie ma...:happy:
 
Jak rozpoznajecie owulację? jeżeli dziś mam 4 dzień cyklu, a cykle mam ostatnio co 31 dni to kiedy można to sprawdzić? a i chcielibyśmy teraz "upolować" chłopca.
 
reklama
Anetka80- ja tez mam cykle 31 dniowe i moja dzinka obliczyla mi ze w 20 dc mialam dni plodne,, mialam napewno bo robilam testy owulacyjne i byly,, objawialo sie to bolem podbrzusza kluciem jednego raz i drugiego jajnika.. no i taka galaretkowata maz wyplywala..
co do temki nia sie nie sugeruje bo jakos nie mam do niej przekonania.. pozdrawiam
 
Do góry